اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
    دوستان من بازي Rayman jungle run رو روي ايفون ٦ نميتونم بازي كنم و وقتي وارد بازي ميشم گوشي هنگ ميكنه و بايد دكمه هوم رو بزنم تا بيام بيرون ، در صورتي كه بازي هاي ديگه اينجوري نميشه مثل اسفالت ٨ و غيره

Sent from my iPhone using Tapatalk
    باگ بازی هستش باید براش آپدیت بیاد

نظر

• سلام دوستان
      متاسفانه من هنوز مشكل باتري دارم
      نميدونم بايد چي كار كنم دارم ديوووونه ميسم اگه مشكل داره بگيد برم عِوَض كنم
      ديروز گداشتم موبايلم ١٠٠ دروز شد ساعت هفت إز شارژ كشيدم
      اوضاع بد نبود اما در هر صورتي كه ازش استفاده ميكردم دقيقه اي ٣ درصد كم ميكرد تا اينكه يكم كار كردم يكم استند باي ساعت ١ شب باتري شد ٥٧
      گذاشتمش رو حالت هوا پيما سيمكمارت و واي فاي خاموش شد
      صبح ساعت ٦:٣٠ شده بود ٥١ درصد
      اما رفتم بيرون ساعت ١٢:٣٠ شد اومدم و ديدم شارژش تموم شده
      تورو خدا بگين چي كار كنم دارم ديوونه ميشم
      در ضمن ٧ روز گرانتي تعويض داره

نظر

• اینجوری که شما گفتی مشکل داره برو تعویض کن

نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
        سلام دوستان
        اوضاع بد نبود اما در هر صورتي كه ازش استفاده ميكردم دقيقه اي ٣ درصد كم ميكرد تا اينكه يكم كار كردم يكم استند باي ساعت ١ شب باتري شد ٥٧

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
          سلام دوستان
          100٪ مشکل داره دوست عزیز
          بهتره تا فرصت داری بری گوشی رو عوض کنی

نظر

• سلام دوست عزیز
            من رو ایفون 6 و 5 هر دو اخرین ورژن 8 رو دارم و حتی یه مقدار کوچیک مشکل وای فای نداره ، لطفا به یه مودم دیگه تست کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط castilla_ht نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز
              من رو ایفون 6 و 5 هر دو اخرین ورژن 8 رو دارم و حتی یه مقدار کوچیک مشکل وای فای نداره ، لطفا به یه مودم دیگه تست کنید
              با 3 تا مودم تست کردم! چطور رو ios 7 هیچکدوم از این مشکلات و بند و بساط ها نبود!! الان شده مشکل مودم ما!!!!خودمونو گول نزنیم که داداشم! درسته طرفداره اپلیم! ولی گند زده قبول کنیم!!
              ریست نتورک-ریستور کامل و .. هر کار بگی کردم! مشکلش پابرجاست.......

نظر

• دوستان چرا آیفون نمیتونه از حداکثر سرعت اینترنت Adsl استفاده کنه نهایتش میتونه 70% یا کمی کمتر پهنای باند استفاده کنه؟ مثلا 5اس من از فرمور ای او اس 7 بتا الان نمیتونه از نهایت سرعت adsl ام استفاده کنه.
                میخوام ببینم توی 6 هم اینجوری هستش؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app
                  سلام...من آیفون 5s دارم با آپدیت به 8.1.1 کاملا مشکل کندی و اعصاب خورد کن وای فای حل شده...
                  نسخه سیستم عامل شما چنده
                  8.1.1

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                    دوستان چرا آیفون نمیتونه از حداکثر سرعت اینترنت Adsl استفاده کنه نهایتش میتونه 70% یا کمی کمتر پهنای باند استفاده کنه؟ مثلا 5اس من از فرمور ای او اس 7 بتا الان نمیتونه از نهایت سرعت adsl ام استفاده کنه.
                    میخوام ببینم توی 6 هم اینجوری هستش؟؟
                    سلام سعید جان
                    الان دقیقا رو کدوم ورژن هستی؟
                    فقط تو ورژن 8.1 مشکل داشت که با 8.1.1 حل شده.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                      میخواستم بدونم با بلوتوث و وای فای روشن در حالت استند بای در عرض ۹ ساعت چند درصد باتری مصرف میشه؟
                      ۴ درصد طبیعیه؟
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                        سلام
                        میخواستم بدونم با بلوتوث و وای فای روشن در حالت استند بای در عرض ۹ ساعت چند درصد باتری مصرف میشه؟
                        ۴ درصد طبیعیه؟
                        ممنون
                        بله٬ طبیعی است.

نظر

• سلام میخواستم بدونم از کجا بفهمم که باتری ایفونم سالمه و مشکلی نداره ؟ موقع کار کردن با گوشیی که وای فای هم روشن باشه باید هر چند دقیقه یک درصد شارژ کم کنه ؟ مثلا من دیشب ساعت 2.30 گوشیم رو استند بای بود تا 8.30 صبح بدون روشن بودن وای فای یا باز بودن برنامه ای و 3 درصد شارژ کم کرد .آیا باتری سالمه یا مشکل داره ؟ باتشکرررر ببخشید یه مقدار زیاد شد .

نظر

• فك كنم مشكل داره چون من شب ساعت ١١:٢٥ استندباي بود تا صبح ساعت ٩ و هيچ درصدي كم نكرده و نميكنه و تو طول روز هم وقتي گوشيمو ازش استفاده ميكنم ، واي فاي كه كلا روشنه تو محل كارم و شب هم كه خونه ميام اينترنت 3G رو فعال ميكنم و همين تاپاتاك و وبگردي و بازي اسفالت ٨ و تيمپل ران رو تازه اون شب شارژ گوشيم ميشه ٥٨ درصد ، براي من كه امتهان كردم با اين استفادم ١٠٥ روزو راحت دوام مياره ، ببينيد شايد مشكل از شارژرتون باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
                              سلام میخواستم بدونم از کجا بفهمم که باتری ایفونم سالمه و مشکلی نداره ؟ موقع کار کردن با گوشیی که وای فای هم روشن باشه باید هر چند دقیقه یک درصد شارژ کم کنه ؟ مثلا من دیشب ساعت 2.30 گوشیم رو استند بای بود تا 8.30 صبح بدون روشن بودن وای فای یا باز بودن برنامه ای و 3 درصد شارژ کم کرد .آیا باتری سالمه یا مشکل داره ؟ باتشکرررر ببخشید یه مقدار زیاد شد .
                              درسته مشکلی نداره

نظر

• سلام
                                من قراره فردا برم یه آیفون ۶ بگیرم چند تا سوال داشتم از شما دوستان
                                ۱-موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
                                ۲-خیلی از دوستان مشکل باتری دارن به نظرتون بهتره با گارانتی بگیرم که یه موقع مشکلی پیش اومد ببرم تعویض
                                ۳-قبل اکتیو کردن گوشی نمیشه ازش استفاده کرد درسته؟پس چه جوری گوشی رو تو مغازه تست کنم؟
                                ۴-این فیس تایم چیه که پارت نامبر امارات نداره؟
                                شرمنده یه کم زیاد شد

نظر

صبر کنید ..
                                X