اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام...وقت بخیر

بنده آیفون 6 دارم...متاسفانه 2-3 روزه بی دلیل سیم کارت همراه اول نو سرویس میزنه یا وقتی هم که آنتن نشون میده هیچ ارتباطی برقرار نمیکنه نه این کال نه اوت کال...شدیدا هم هنگه و کنده و داغ میشه....با ایرانسل یا بدون سیم اوضاع کمی بهتره و شدت این موارد کاهش پیدا میکنه ولی برطرف نمیشه...راهنمایی میفرمائید مشکل از چی میتونه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط msalamon نمایش پست ها
      سلام...وقت بخیر

بنده آیفون 6 دارم...متاسفانه 2-3 روزه بی دلیل سیم کارت همراه اول نو سرویس میزنه یا وقتی هم که آنتن نشون میده هیچ ارتباطی برقرار نمیکنه نه این کال نه اوت کال...شدیدا هم هنگه و کنده و داغ میشه....با ایرانسل یا بدون سیم اوضاع کمی بهتره و شدت این موارد کاهش پیدا میکنه ولی برطرف نمیشه...راهنمایی میفرمائید مشکل از چی میتونه باشه؟
      درود
      دیوایس رو یکبار ریست کنید و ببینید مشکل پابرجاست یا خیر

Best Regards
      iKamangir
      (From Tapatalk)

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeed.zangeneh نمایش پست ها
        اصلاح میکنم
        سلام دوستان گوشی بنده ایفون 6 است چند مدتی هست گوشی را که به شارژ میزنم تا چند درصد شارژ میشهمثلا 45 و بعدا وامیسته یا اینکه میزنم شارژ 4 درصده خاموش روشن میکنم میشه 20 درصد اشکال کجاست ؟؟؟
        درود
        باطری دیوایس رو کالیبره کنید .
        خیلی از کاربرها در iOS 10 این مشکل رو دارن

Best Regards
        iKamangir
        (From Tapatalk)

نظر

• سلام ی مشکلی پیدا کردم ک تو کانتکتام همیشه اول حرف میزدم اسمارو میاورد واس سرچ الان هر حرفی میزنم ک سرچ کنه نو ریزالت میده علتش چیه>؟

نظر

• سلام.گوشیم ایفون 6 هست.چند وقت پیش ی بامپر فلزی روش بود ک خط و خش دورش انداخته .گوشیمم رنگه گلده.میخواستم ببین ک با پولیش میشه این خطا رو از بین برد یا کمتر کرد یا خیر.ممنون میشم جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط darjmandi نمایش پست ها
              سلام.گوشیم ایفون 6 هست.چند وقت پیش ی بامپر فلزی روش بود ک خط و خش دورش انداخته .گوشیمم رنگه گلده.میخواستم ببین ک با پولیش میشه این خطا رو از بین برد یا کمتر کرد یا خیر.ممنون میشم جواب بدید
              درود.

متاسفانه راهی نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام خوبین ؟ یکی از اشناها 128 گیگ این گوشی رو داره. ولی دیشب هر چی عکس داشت یهو پرید بدون اینکه دیلیت کنه یا تو recentlu deleted بره ولی بعد از یه مدت ریستورینگ زد و کم کم عکسا برگشت, وقتی به نت وصل شه اینجوریه و بدش عکسا میره . اینم بگم گوشیه فقط 1 گیگ فضای خالی داشت و همش عکس و فیلم بود.
                مشکل چیه و باید چیکار کرد؟

نظر

• سلام خسته نباشید

دوستان من تازه گوشی خریدم گوشی رو که میزنم به شارژ چیزی حدود 4ساعت طول میکشه تا شارژ 100% بشه !! چرا اینقدر طول میکشه مشکل از کجاست ؟ من مستقیم میزنم به برق دیگه به محافظ هم نمیزنم

نظر

• نوشته اصلی توسط REZAxpab نمایش پست ها
                    سلام خسته نباشید

دوستان من تازه گوشی خریدم گوشی رو که میزنم به شارژ چیزی حدود 4ساعت طول میکشه تا شارژ 100% بشه !! چرا اینقدر طول میکشه مشکل از کجاست ؟ من مستقیم میزنم به برق دیگه به محافظ هم نمیزنم
                    با سلام اگه واقعا ۴ ساعت طول میکشه یا باطری مشکل داره یا شارژر شما ۴ ساعت غیر طبیعی هست نگه داری شارژ خوبه؟

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت به شما

من iphone 6 دارم که ورژن 8.4 روش نصب بود دیشب به 10.1 ارتقاع دادم و به مساله ای بر نخوردم تا امروز دوباره گوشی رو به همون ورژن ریستور کردم الان ارور 1009 میده و نمیذاره از طریق اپ استور
                      نرم افزار نصب کنم تو گوشی راهی هست که درست شه؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط philip نمایش پست ها
                        با عرض سلام و خسته نباشید خدمت به شما

من iphone 6 دارم که ورژن 8.4 روش نصب بود دیشب به 10.1 ارتقاع دادم و به مساله ای بر نخوردم تا امروز دوباره گوشی رو به همون ورژن ریستور کردم الان ارور 1009 میده و نمیذاره از طریق اپ استور
                        نرم افزار نصب کنم تو گوشی راهی هست که درست شه؟

با تشکر
                        ارور ١٠٠٩ ربطي به ورژن شما نداره و به خاطر تحريم ها هست.براي دانلود از اپستور هم هيتلر شكن استفاده كن.

نظر

• سلام
                          چند ماهی هست که آیفون ۶ که دارم حدود دوساله، صدای اسپیکرش بد شده و بخصوص در صدا های بالا خش خش داره. همچنین صدای اسپیکر قسمت مکالمه Earpiece هم صداش کمه به نسبت و تقریبا از اول همینطور بود.
                          ضربه و آب هم نخورده و خوب نگهداری کردم.
                          میخواستم ببینم دلیلش چیه؟ قطعه خراب شده؟
                          و ممنون میشم اگر اعضای محترم انجمن بهم بگن که وقتی میام تهران امکانش هست اگه نیاز داره سریع برام تعویض یا تعمیر کنن مثلا در حد نصف روز و ارزشش رو داره یا خیر؟ -چون تلفن زدم برام خوب توضیح ندادن-

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                            چند وقتیه که با گوشیم (آیفون 6) پیام میفرستم صدای رفتن پیام میاد (هووو) ولی به هر کسی که فرستادم نمیرسه (البته گاهی اوقات اینطوری میشه)
                            و گاها دوستام که بهم پیام میفرستن برای من نمیاد
                            در ضمن سیم کارتم هم ایرانسل هستش
                            می خواستم که مشکلش چیه ؟
                            ویرایش توسط bahram mgh : https://i-phone.ir/forums/member/184223-bahram-mgh در ساعت 11-12-2016, 10:48 PM

نظر

• با سلام خدمت همگی
                              چند وقتی هستش گوشی من با این که مثلا 30 درصد شارژ داره دیگه پیام شارژ باطری کم رو نمیده و خاموش می کنه و اتصال به شارژر میده
                              تا میزنم به شارژ و بالا میاد باطریم سبر رنگه
                              گوشیم 6 هستش این مشکل برای یکی دیگه از دوستانمم که 6 داره اتفاق افتاده
                              به نظر شمت مشکل از باگ ای او اس هستش؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen2630 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت همگی
                                چند وقتی هستش گوشی من با این که مثلا 30 درصد شارژ داره دیگه پیام شارژ باطری کم رو نمیده و خاموش می کنه و اتصال به شارژر میده
                                تا میزنم به شارژ و بالا میاد باطریم سبر رنگه
                                گوشیم 6 هستش این مشکل برای یکی دیگه از دوستانمم که 6 داره اتفاق افتاده
                                به نظر شمت مشکل از باگ ای او اس هستش؟؟؟؟
                                كدام ورژني
                                ١٠ ي مشكلاتي با باتري داره
                                ولي هميشه سعي كنين باتري رو كاليبره كنين
                                بنده هم ٦ دارم دوسال دقيقا كار كرده
                                اين وضعيت باتري من
                                هميشه تا انتها تخليه و تا ابتدا شارژ فول شده

نظر

صبر کنید ..
                                X