اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من با آیفون ۶ام فیلم برداری که میکنم بعدش موقع پخش با صدای خش خش پخش میشه.البته صدا رو وقتی زیاد میکنم صدای خش خش همراه با فیلم گرفته شده میاد.دیروز خریدمش.کسی میدونه چرا؟

نظر

• خالی کردن سریع شارژ

سلام
      من وقتی با گوشیم به WiFi وصل میشم گوشی خیلی داغ میشه. آیا این طبیعیه؟
      گوشی من خیلی زود شارژ خالی میکنه دلیل خاصی داره؟ مثلا دارم یک SMS مینویسم یهو ۳ درصد شارژ کم میشه!!! گوشی تاحالا ۳ بار بیشتر شارژ نشده! چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dpgroup نمایش پست ها
        سلام
        گوشی من خیلی زود شارژ خالی میکنه دلیل خاصی داره؟ مثلا دارم یک SMS مینویسم یهو ۳ درصد شارژ کم میشه!!! گوشی تاحالا ۳ بار بیشتر شارژ نشده! چکار کنم؟

manam ye ghoshi 6 gereftam ye kami zod khali mikoneh jarian chieh

نظر

• سلام
          این برنامه هایی که با خود گوشی از اپ استور دانلود میکنیم تو کدوم بخش از فضای اشفال شده دستگاه میشینه؟ تو قسمت other ؟؟
          آخه این حجم other رو هر زمان گوشی رو وصل به کامپیوتر میکنم میبینم یکم بیشتر شده! + میخوام بدونم این برنامه ها رو از اپ استور میگیریم دقیقا میشه همون حجم اشغال شده توسط خود برنامه؟ یا other ؟ مثلا دانلود برنامه و بازی با برنامه هایی مثل سیبچه باعث میشه خود برنامه سیبچه یه حجمی رو اشغال کنه که زیاد بشه میشه چند گیگ!باید هی پاک کنی و دوباره نصب کنی.
          اگر اپ استور هم اینطور باشه با کامپیوتر بگیرم بریزم بهتره که!

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
            سلام
            این برنامه هایی که با خود گوشی از اپ استور دانلود میکنیم تو کدوم بخش از فضای اشفال شده دستگاه میشینه؟ تو قسمت other ؟؟
            آخه این حجم other رو هر زمان گوشی رو وصل به کامپیوتر میکنم میبینم یکم بیشتر شده! + میخوام بدونم این برنامه ها رو از اپ استور میگیریم دقیقا میشه همون حجم اشغال شده توسط خود برنامه؟ یا other ؟ مثلا دانلود برنامه و بازی با برنامه هایی مثل سیبچه باعث میشه خود برنامه سیبچه یه حجمی رو اشغال کنه که زیاد بشه میشه چند گیگ!باید هی پاک کنی و دوباره نصب کنی.
            اگر اپ استور هم اینطور باشه با کامپیوتر بگیرم بریزم بهتره که!
            مسلما قسمت app كوشي شما رو اشغال خواهد كرد

نظر

• راستی شارژ کردن بار اول باطری که روش خاصی نداره ؟‌نه

نظر

• سلام

نظر

• نوشته اصلی توسط dpgroup نمایش پست ها
                  سلام
                  گوشی رو جیلبریک کردین؟

نظر

• سلام دوستان تو قسمت about زیر قسمت مودم فریمور یه قسمت هست به اسم SEID این قسمت چیه تو ایفون 6 که تازه خریدم دیدم روی همه هست ممنون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirata71 نمایش پست ها
                      راستی شارژ کردن بار اول باطری که روش خاصی نداره ؟‌نه
                      خیر. عادی و معمولی استفاده کنید.

سلام
                      چند بار اول شارژ هنوز ممکنه باتری درصدش رو دقیق نشون نده. به مرور احتمالا عادی میشه. بد نیست یکبار کالیبره کنید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان در about روی کرییر چند بار بزنید...
                        این NAI و PRL چی هستن؟!
                        یه توضیحی میدین؟!
                        مال من ادرس سایت ورایزون وایرلس رو زده!

نظر

• دوستان این مشکل tlc nand flash و mlc nand flash خیلی نگران کننده است برای ایفون های 64 و 128 gb / من ایفون 64 gb دارم و میخاستم بدونم که تو گوشیم از چه نوعش استفاده شده ؟ چجوری میشه تشخیص داد؟ اخه میگن که mlc از tlc بهتره ! دوستان لطفا راهنمایی کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                            دوستان این مشکل tlc nand flash و mlc nand flash خیلی نگران کننده است برای ایفون های 64 و 128 gb / من ایفون 64 gb دارم و میخاستم بدونم که تو گوشیم از چه نوعش استفاده شده ؟ چجوری میشه تشخیص داد؟ اخه میگن که mlc از tlc بهتره ! دوستان لطفا راهنمایی کنند
                            same question

نظر

• ابتدا برنامهIOKITBroswer را نصب کنید
                              لینک :IOKitBrowser

بعدش از این طریق:Root > N61AP > AppleARMPE > arm-io > AppleT7000IO > ans > AppleA7IOPV1 > AppleCSI > asp > ASPStorage
                              Under Children catalog
                              default-bits-per-cell = 3 is TLC
                              default-bits-per-cell = 2 is MLC
                              default-bits-per-cell = 1 is SLC
                              با تشکر

نظر

• سلام. ایفون 6 من لاک هستش که بعدا انلاک شده. الان من تو ایران چه مشکلاتی خواهم داشت؟ تو ریستور یا و....
                                ممنون میشم یه راهنمایی مختصر بکنین. ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X