اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    متاسفانه ایفون 6 داریم و روشنم نمی شود
    روی صفحه سیاه عکس شارژر میاد و یه فلش زده به سمت یه دایره که نوشته ای تیونز
    در واقع منظورش اینه که به ای تیونز وصل بشه
    اما وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیفته
    چه باید بکنم ؟

نظر

• سلام
      من ایفون 6 ئارم یه مدته همش هنگ میکنه مثلا دارم تو تلگرام مینویسم یهو وایمیسه و یه 10 ثانیه هایی فک میکنه و بعد میاد یا میخوام برنامه ها رو ببندم با انگشت که میشگشم بالا تا نصفه میره گیر مینه باز بعد از 10 ثانیه خوب میشه
      ممکنه سخت افزاری باشه قبلا اینطوری نبود
      یا یهو از تو تلگرام میپره بیرون کلا 10 ثانیه ایی قاطی میکنه
      ویرایش توسط behrooz_chz : https://i-phone.ir/forums/member/107747-behrooz_chz در ساعت 08-09-2016, 09:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
        سلام
        من ایفون 6 ئارم یه مدته همش هنگ میکنه مثلا دارم تو تلگرام مینویسم یهو وایمیسه و یه 10 ثانیه هایی فک میکنه و بعد میاد یا میخوام برنامه ها رو ببندم با انگشت که میشگشم بالا تا نصفه میره گیر مینه باز بعد از 10 ثانیه خوب میشه
        اگه تاچ مشکل پیدا میکنه که معمولیه رو چند تا 6 دیگه دیدم این طور شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
        سلام
        اگه تاچ مشکل پیدا میکنه که معمولیه رو چند تا 6 دیگه دیدم این طور شده

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
          سلام
          شما ببینید بالای نمایشگرتون یه خط افقی افتاده یا خیر اگر تاچ گوشیتون مشکل داره این عمومیه و حدود 1 ماهه که خبرش اومده و خیلیها مشکلشو دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
            شما ببینید بالای نمایشگرتون یه خط افقی افتاده یا خیر اگر تاچ گوشیتون مشکل داره این عمومیه و حدود 1 ماهه که خبرش اومده و خیلیها مشکلشو دارن
            سلام نه کاملا مثه قبله اسکرین خط و نمیبینم بالای صفحه
            فقط یبار تاچش گیر کرد حرکت همودی رو انجام میداد ولی افقی رو نه خاموش روشن کردم درست شد

نظر

• دوستان خسته نباشید
              من میخواستم بدونم که ایفون 6 یا 6s یا 7 با پارت ترکیه تو ایران کار میکند یا نه
              ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                دوستان خسته نباشید
                من میخواستم بدونم که ایفون 6 یا 6s یا 7 با پارت ترکیه تو ایران کار میکند یا نه
                ممنونم
                درود
                اگر دیوایس انلاک فکتوری باشه مشکلی ندارید .
                اگر انلاک باشه هم میشه با پرداخت هزینه قرارداد و از طریق imei دیوایس رو آنلاک کرد و ازش استفاده کنید .

نظر

• ميشه لينك آموزش برنامه health رو بذاريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من ایفون 6 چنده روزه به 10 اپدیت کرم راضی بودم تا دیروز گوشی قفل شد الان قفل گوشی میخوام وا کنم یه صفحه سیاه میاد بعد ریست میشه باز رمز میاد گوشی تا لاک اسکرین بالا میاد بعد رمز باز ریست میشه رمز میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط princemp نمایش پست ها
                      سلام دوستان من ایفون 6 چنده روزه به 10 اپدیت کرم راضی بودم تا دیروز گوشی قفل شد الان قفل گوشی میخوام وا کنم یه صفحه سیاه میاد بعد ریست میشه باز رمز میاد گوشی تا لاک اسکرین بالا میاد بعد رمز باز ریست میشه رمز میاد
                      درود

دیوایس رو به pc متصل کنید و ازش بک آپ بگیرید
                      سپس فریمور رو دانلود کنید و دیوایس رو ریستور کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                        درود

دیوایس رو به pc متصل کنید و ازش بک آپ بگیرید
                        سپس فریمور رو دانلود کنید و دیوایس رو ریستور کنید .
                        مشکل اینم هست به به پی سی وصل نمیشه ارور میده itunes کلی اطلاعاتم توش هست که خیلی مهمه واسم تا دیروز خوب بود یه گوشی اینطور شد همیچیزش سالمه فقط قفل وقتی وا میکنه یه صفحه سیاه میاد لودیگ میشه باز دوباره رمز میاد

نظر

مشکل اینم هست به به پی سی وصل نمیشه ارور میده itunes کلی اطلاعاتم توش هست که خیلی مهمه واسم تا دیروز خوب بود یه گوشی اینطور شد همیچیزش سالمه فقط قفل وقتی وا میکنه یه صفحه سیاه میاد لودیگ میشه باز دوباره رمز میاد
                          برای اینکه بتونید ازش بک آپ بگیرید دیوایس بایستی انلاک باشه .
                          برنامه های ثانویه هم فعلاً برای پشتیبانی از iOS 10 اپدیت نشدن که بخواهید ازشون استفاده کنید .

دیوایس رو خاموش کنید بزارید یکی دو ساعات خاموش بمونه و بعد دوباره تست کنید ببینید آنلاک میشه یا نه .
                          اگر شد که ازش بک آپ بگیرید و ریستور کنید - اگر نشد فکر نمی کنم راهی باشه و بایستی ریستور کنید .

نظر

برای اینکه بتونید ازش بک آپ بگیرید دیوایس بایستی انلاک باشه .
                            برنامه های ثانویه هم فعلاً برای پشتیبانی از iOS 10 اپدیت نشدن که بخواهید ازشون استفاده کنید .

دیوایس رو خاموش کنید بزارید یکی دو ساعات خاموش بمونه و بعد دوباره تست کنید ببینید آنلاک میشه یا نه .
                            اگر شد که ازش بک آپ بگیرید و ریستور کنید - اگر نشد فکر نمی کنم راهی باشه و بایستی ریستور کنید .
                            ممنون آموزش ریستور کردن لطف میکنید .. راهی نداره با dfu آپ گرفت ؟

نظر

ممنون آموزش ریستور کردن لطف میکنید .. راهی نداره با dfu آپ گرفت ؟
                              خیر نمیشه .
                              یکبار دیوایس رو به سیف مد ببرید ببینید میشه با دیوایس کار کرد ؟!

---
                              آیتونز 12.5.1 رو نصب کنید .
                              فریمور دیوایس رو دانلود کنید .
                              دیوایس رو به PC وصل کنید و ایتونز رو اجرا کنید .
                              به بخش مربوط به دیوایس برید و در تب Summary کلید شیفت رو نگه دارید و گزینه restore رو انتخاب کنید .
                              فریمورد رو انتخاب کنید و ادامه مراحل ... .

نظر

خیر نمیشه .
                                یکبار دیوایس رو به سیف مد ببرید ببینید میشه با دیوایس کار کرد ؟!

---
                                آیتونز 12.5.1 رو نصب کنید .
                                فریمور دیوایس رو دانلود کنید .
                                دیوایس رو به PC وصل کنید و ایتونز رو اجرا کنید .
                                به بخش مربوط به دیوایس برید و در تب Summary کلید شیفت رو نگه دارید و گزینه restore رو انتخاب کنید .
                                فریمورد رو انتخاب کنید و ادامه مراحل ... .
                                موبایلم جیلیبرک نیست میشه برد به safe mod ?

- - - - - - - - - -

راهی نداره موبایل جوری ریست بشه تو برنامه تتگرام بودم که گوشی قفل شد بعدش اینطوری شد دیگه باز نمیشه قفلش

نظر

صبر کنید ..
                                X