اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من از وقتی آپدیت ۹.۳.۲ رو نصب کردم، مشکل اس ام اس به خارج برام پیش اومد. وقتی هم که فیس تایم و ای مسیج رو آف میکنم دانلود از اپ استور انجام نمیشه. لطفأ منو راهنمایی کنید. در ضمن هر وقت هم گوشیم روشن میکنم یاریستارد میشه اون اس ام اس باز فرستاده میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadjt نمایش پست ها
      من از وقتی آپدیت ۹.۳.۲ رو نصب کردم، مشکل اس ام اس به خارج برام پیش اومد. وقتی هم که فیس تایم و ای مسیج رو آف میکنم دانلود از اپ استور انجام نمیشه. لطفأ منو راهنمایی کنید. در ضمن هر وقت هم گوشیم روشن میکنم یاریستارد میشه اون اس ام اس باز فرستاده میشه.
      اینترنت هم وصل باشه باز شارژ کم میشه

نظر

• سلام جیلبریک کردن چه ضرری برای گوشی داره ؟

نظر

• سلام میشه کامپیوتر یا لپ تابی که در آن آیتونز نصب و یک دیوایس مثلا آیفون 6 را ریستور کرده اند ردیابی کرد ؟ چگونه ؟

نظر

• دوستان کسی آیفون ۶اس به ای او اس ده ارتقا داده؟
            از طریق خود گوشی اگه اپدیت بشه چیزی حذف میشه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
              دوستان کسی آیفون ۶اس به ای او اس ده ارتقا داده؟
              از طریق خود گوشی اگه اپدیت بشه چیزی حذف میشه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
              دوست عزیز iOS 10 پاییز میاد و چیزی که الآن هست نسخه ی آزمایشی برای برنامه نویس هاست که به کاربرای معمولی اصلاً پیشنهاد نمیشه برای نصب نسخه بتا و آزمایشی عجله کنن
              بله اگه جیلبریک نباشید می تونید OTA آپدیت کنید و چیزی هم پاک نمیشه باتوجه به سخت افزار 6s هم قطعاً iOS 10 مشکلی از نظر پایداری و سرعت نداره وقتی اومد با خیال راحت آپدیت کنید
              نوشته اصلی توسط Gh.z نمایش پست ها
              سلام جیلبریک کردن چه ضرری برای گوشی داره ؟
              خود جیلبریک هیچ ضرری نداره (البته باید قید آپدیت OTA رو‌ زد)
              مشکل وقتی ایجاد میشه که توییک های مضر و مخرب و ناسازگار نصب بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 21-06-2016, 10:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Gh.z نمایش پست ها
                سلام میشه کامپیوتر یا لپ تابی که در آن آیتونز نصب و یک دیوایس مثلا آیفون 6 را ریستور کرده اند ردیابی کرد ؟ چگونه ؟
                درود بر شما. منظور از رديابي چيست؟

نظر

• - - - - - - - - -
                  نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  درود بر شما. منظور از رديابي چيست؟
                  منظور اینکه ip آن کامپیوتر را بدست آوریم . گوشی هایی که مشکل دارند مثلا سرقتی هستند و دزد محترم گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنه که جیلبریک کنه یا فریمور را ریستور کنه . آیا میشه اون کامپیوتر رو پیدا کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Gh.z نمایش پست ها
                    - - - - - - - - -
                    منظور اینکه ip آن کامپیوتر را بدست آوریم . گوشی هایی که مشکل دارند مثلا سرقتی هستند و دزد محترم گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنه که جیلبریک کنه یا فریمور را ریستور کنه . آیا میشه اون کامپیوتر رو پیدا کرد ؟
                    خير همچنين كاري نمي شه كرد.
                    اما شما مي تونيد با انتخاب يك رمز مناسب و فعال كردن Find of my iPhone كار دزدان رو سخت كنيد و به محض مصل شدن گوشي به كامپيتر يا اينترنت از محل دقيق گوشي تون اطلاع پيدا كنيد.

نظر

• مر30 لطف کردید .

نظر

• سلام
                        دو سه روزی میشه وقتی وایفای رو روشن میکنم میبینم بعضی برنامه ها در حال آپدیت کردنن.در حالیکه آپدیتشون تو آپ استور نیومده.اتوماتیک دانلودم خاموش کردم هنوز مشکلم رفع نشده.به نظرتون چکار کنم>گوشیم آیفون 6

نظر

• سلام
                          دو سه روزی میشه وقتی وایفای رو روشن میکنم میبینم بعضی برنامه ها در حال آپدیت کردنن.در حالیکه آپدیتشون تو آپ استور نیومده.اتوماتیک دانلودم خاموش کردم هنوز مشکلم رفع نشده.به نظرتون چکار کنم>گوشیم آیفون 6

نظر

• تو رو خدا هر کی میدونه راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sadeghbesty نمایش پست ها
                              تو رو خدا هر کی میدونه راهنمایی کنه
                              به خاطر سرعت پايين اينترنت اين مشكل پيش مياد. اينترنت رو قطع كنيد. تمام برنامه ها رو از مولتي تسكينگ ببنديد و گوشي رو خاموش روشن كنيد.
                              بعد يكي يكي اون هارو از طريق اپ استور آپديت كنيد.

نظر

• میشه بگید مولتی تسکینگ کجا شده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X