اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

سلام
    از موقعی که به ۹۰۳۰۱ اپ کردم، تو تنظیمات گزینه App store ندارم که بخوام بروز رسانی خودکار اپ ها رو غیر فعال کنم. اینم عکس
    ویرایش توسط khedri112 : https://i-phone.ir/forums/member/190049-khedri112 در ساعت 29-04-2016, 12:12 AM

نظر

• سلام دوستانی که آیفون ۶ دارند و به ۹.۳.۱اپدیت کردن چک کنن ببینن تو تنظیمات iTunes App store گزینش هست یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
        سلام دوستانی که آیفون ۶ دارند و به ۹.۳.۱اپدیت کردن چک کنن ببینن تو تنظیمات iTunes App store گزینش هست یا نه؟
        اره داداش هست

نظر

سلام دوستانی که آیفون ۶ دارند و به ۹.۳.۱اپدیت کردن چک کنن ببینن تو تنظیمات iTunes App store گزینش هست یا نه؟
          با اپل تماس بگير
          اگرم سريال گوشيتو بدى من حاضرم باهاشون تماس بگيرم مشكلتو بهشون بگم

نظر

• پس چاره‌ای نیست باید رستور کنم

نظر

• تو ورژن قبلی ۹.۳ گزینه iTunes App store بود الان خواستم اپدیت خودکار برنامه ها رو غیر فعال کنم دیدم خبری از این گزینه نیست گوشی هم تا حدودی داغ میکنه اونم تو وبگردی. ۱سال بیشتر این گوشی رو دارم تا الان اصلا داغ نکرده

نظر

تو ورژن قبلی ۹.۳ گزینه iTunes App store بود الان خواستم اپدیت خودکار برنامه ها رو غیر فعال کنم دیدم خبری از این گزینه نیست گوشی هم تا حدودی داغ میکنه اونم تو وبگردی. ۱سال بیشتر این گوشی رو دارم تا الان اصلا داغ نکرده
                رفیق به تازگی از این دست مشکلات پیش میاد که از اپل بعیده! مثلاً عدم اکتیو شدن 5s و قبل از اون بعد از آپدیت به 9.3 !
                بهترین راه حل همون ریستور هست که خودت می دونی (یه بار خاموش و روشن کن شاید درست بشه)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                  رفیق به تازگی از این دست مشکلات پیش میاد که از اپل بعیده! مثلاً عدم اکتیو شدن 5s و قبل از اون بعد از آپدیت به 9.3 !
                  بهترین راه حل همون ریستور هست که خودت می دونی (یه بار خاموش و روشن کن شاید درست بشه)

منم عين همين مطالبو به اپل گفتم
                  براشونم نوشتم كه اگه ايفون ٧ هم مثل اينا باشه و iOS ازين افتضاحات اخير باشه خودم و ٤ عضو خونوادم بكلى از اكوسيستم اپل ميريم بيرون
                  و واقعا هم اگه اينجورى پيش برن من و خونوادم بكلى ميزاريمش كنار

نظر

• دمت گرم سالاری

نظر

• سلام دوستان ،از وقتي آيفون 6به ios9.3.1آبديت كردم ،باتريش كه بهم ريخته و از طرفي هر چي ميخوام ازapp storeاپليكيشن دانلود كنم اين پيغام مياد،لطفا راهنماييم كنيد، ميگه بايد تاييد كنم ولي وقتي قسمت apple IDميرم و تاببد ميكنم ميگه شناسايي نميكنم اين آدرس،من الان دوساله دارم ازين اپل آيدي استفاده ميكنم،چرا اينجور شده و اينقدر داره اذيت ميكنه ،اصلا سابقه نداشته ،

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                        سلام دوستان ،از وقتي آيفون 6به ios9.3.1آبديت كردم ،باتريش كه بهم ريخته و از طرفي هر چي ميخوام ازapp storeاپليكيشن دانلود كنم اين پيغام مياد،لطفا راهنماييم كنيد، ميگه بايد تاييد كنم ولي وقتي قسمت apple IDميرم و تاببد ميكنم ميگه شناسايي نميكنم اين آدرس،من الان دوساله دارم ازين اپل آيدي استفاده ميكنم،چرا اينجور شده و اينقدر داره اذيت ميكنه ،اصلا سابقه نداشته ،

تلگرام داريد؟

نظر

• نه ندارم ،اولين بار هست ميخوام نصب كنم ، كلا هيچي نميتونم نصب كنم

نظر

• حتي آبديت هم نميتونم بكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                              حتي آبديت هم نميتونم بكنم

سلام خدمت اساتید
                              واقعا دمتون گرم مشکل من حل شد با کمک arampishro در کل سایت شما عالیه ممنون وقت میزارید

نظر

سلام خدمت اساتید
                                واقعا دمتون گرم مشکل من حل شد با کمک arampishro در کل سایت شما عالیه ممنون وقت میزارید
                                شما استاديد اقاى خدرى
                                خوشحالم كه مشكلتون حل شد[emoji5]

نظر

صبر کنید ..
                                X