اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.من الان از ios 8.4 اپدیت کردم به 9.2 ایا امکانش هست دوباره 8.4 رو بزنم؟خریت کردم اپ کردم سرعت 8.4 واقعا عالی بود.تو 8.4 camera roll وقتی زیرو روش میکردم عکسا و فیلما همه لود بودن اما تو 9.2 نه.نوار پایین هم با لگ میاد بالا.واتس اپ هم کند شده.
    خير دوست گرامي امكانش نيست. بهتره شما يكبار Restore كنيد و بكاپ ها رو بر نگردونيد. اميدوارم مشكلتون حل بشه. البته اين قضيه به دستگاه هم بستگي دارن. مثلا ٦ و ٦ اس خيلي خوب شدن روي ٩.٢ در مورد ديوايس هاي قديمي تر اطلاعي ندارم.

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی
      چرا سرعت دانلود از اپ استور چه با گوشی یا آیتونز اینقدر پایینه آدمو پیر میکنه ؟

نظر

• کسی مشکل voicemail رو نمیدونه ؟؟!!!!

نظر

• سلام گوشی من ایفون 6 هس دوروز پیش گرم شد بعد noserives اومد بعد هم دیگه هیچ سیم کارتو نمیشناسه

تعمیرکار میگه بیس باند هش هس مشکل از کجاس ؟

نظر

• سلام
            اول ببینید گوشی سریال داره یا نه اگر نداشته باشه بیس باند نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
              با سلام. به علت خرابی گوشیم که در بالا ذکر کردم گوشیمیو حدود 20 روز پیش با پست فرستادم به شرکت وقایع گستر فارس.بلا فاصله بعد از تحویل گوشی توسط شرکت برام اس ام اس دریافت گوشی حاوی کد پیگیری اومد.من خودم فکر میکردم مشکل گوشیم سخت افزاری بوده باشه ولی بعد از دو هفته تماس مداوم تکنسین های شرکت اعلام کردند گه مشکل گوشی نرم افزاری بوده و واسه خیلیها هم این جوری شده بوده و علتش باگ در نسخه9.1 بوده و با ریستور به نسخه 9.2 حل شده و علت زمان زیاد هم تست مداوم گوشی جهت اطمینان از صحت اون بوده و مجددا گوشیم رو واسم ارسال کردن.فعلا هم روون و بی مشکل کار میکنه.(ظاهرا اگه گوشی رو پیش خودم نگه داشته بودم هم تو این مدت نسخه جدید میومد و با ریستور به 9.2 همه چی درست میشد و اینقدر حرص نمیخوردم. اپل هم آخرش دق مرگمون میکنه با این نسخه های باگ دار.من که دیگه عمرا نسخه جدید رو آپدیت نمیکنم مگه اینکه اطمینان کامل پیدا کنم که بدون مشکل بوده باشه)

متاسفانه بعداز دو هفته گوشی بنده مجددا دچار همان خرابی شده و تاچ آن ار کار افتاده و صفحه آن پرپر میزند.اگه بفرستم گارانتی حتما دوباره میخوان بگن مشکل نرم افزاری بوده و و از این حرفها.الان خودم به 9.2 ریستورش کردم ولی مشکل کماکان پابر جاست.برای دومین بار کلی عکس هام و فیلم هام از بین رفت.فردا دوباره بفرستم پیششون تا ببینم این بار چه قصه ای برام سرهم میکنن.

نظر

• سلام دوستان
                از صبح ایتونز ارور 310 میده

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  از صبح ایتونز ارور 310 میده
                  ارور ٣١٠ به خاطر Proxxy هست. اگر از ويندوز استفاده مي كنيد ابتدا iTunes رو ببنديد. وارد Internet Explorer بشيد و Internet Options رو انتخاب كنيد. تب Connection و بعد Lan Settings
                  فقط گزينه ي اول بايد تيك داشته باشه. تنظيمات رو ذخيره كنيد.
                  مشكل برطرف مي شه.

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                    تقریبا یک هفته ست که نمی تونم توی اینستاگرام فیلم آپلود کنم
                    میحواستم ببینم مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
                      با سلام و عرض خسته نباشید
                      تقریبا یک هفته ست که نمی تونم توی اینستاگرام فیلم آپلود کنم
                      میحواستم ببینم مشکل از کجاست ؟
                      سلام. با قند شکن تست کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• resterations

سلام
                        پسورد restrictions رو فراموش كردم ٣٠ بار هم امتحان كردم ولي درست نبوده. چطور ميشه رمز رو پيدا كنم يا تغيير بدم لطفا راهنمايي كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhossin938 نمایش پست ها
                          سلام
                          پسورد restrictions رو فراموش كردم ٣٠ بار هم امتحان كردم ولي درست نبوده. چطور ميشه رمز رو پيدا كنم يا تغيير بدم لطفا راهنمايي كنين
                          با سلام؛ راهی به جز ریستور کردن ندارید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                            یه مشکلی برام پیش اومده این که گوشیم انتنش ضعیف تر شده
                            برای مثال یه چند وقتیه داخل یه فضای بسته که میشم no service میزنه یا وای فای فقط جایی انتن میده که نزدیک به مودم باشه و ...
                            همزمان با یه گوشی مشابه دیگه امتحان کردم دیدم که مشکل از گوشیه من هستش
                            دلیلش چی میتونه باشه؟
                            با ریستور حل میشه یا احتیاج به تعمیر داره؟

نظر

• سلام دوستان من بک اپ گرفتم و بک اپم ریختم روی گوشی دیگه همه چیز رفته توش غیر اپ ها که ظاهرا نمیشه ولی مخاطبین نمیاد چطور میتونم مخاطبین بیارم و سوال دیگه میشه مخاطبین خودمو از روی فون روی سیم کارت بریزم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed_zarei نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                یه مشکلی برام پیش اومده این که گوشیم انتنش ضعیف تر شده
                                برای مثال یه چند وقتیه داخل یه فضای بسته که میشم no service میزنه یا وای فای فقط جایی انتن میده که نزدیک به مودم باشه و ...
                                همزمان با یه گوشی مشابه دیگه امتحان کردم دیدم که مشکل از گوشیه من هستش
                                دلیلش چی میتونه باشه؟
                                با ریستور حل میشه یا احتیاج به تعمیر داره؟
                                نمیتونه از تنظیمات باشهبرای اطمینان فقط تنظیمات رو ریست کن درست نشد به یه تعمیر کار حرفه ای مثل دفتر سایت نشون بده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                                سلام دوستان من بک اپ گرفتم و بک اپم ریختم روی گوشی دیگه همه چیز رفته توش غیر اپ ها که ظاهرا نمیشه ولی مخاطبین نمیاد چطور میتونم مخاطبین بیارم و سوال دیگه میشه مخاطبین خودمو از روی فون روی سیم کارت بریزم؟
                                از چه گوشی بک اپ گرفتی و داخل چه گوشی بک اپ اجرا کردی

نظر

صبر کنید ..
                                X