اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    گوشی رو به ios 9.1 آپدیت کردم از طریق اتصال به کامپیوتر و آیتونز ولی الان که تموم شده کار روی لوگوی verify update مونده و کاری نمیکنه
    راهنمایی میکنید چیکارش کنم که دستگاه تبدیل به آجر نشه ممنون ازتون

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
      سلام دوستان اول این که خاک تو سر اپل با این گوشی ساختنش و آپدیت دادن من تازگی یه مشکل برما پیش اومده دوربین سفلی من جابه جا شده درست مثل این عکس http://www.zoomit.ir/media/k2/items/...866f85c_XL.jpg
      خرج درست کردنش چقدر میشه ؟؟؟ ارزش داره گوشی رو باز کنم و بدم درست کنن ؟ 2200 پول دادیم بعدش 6 ماه این مشکل پیش اومد IOS 9 هم که دیگه نگو . واقعا حیف پول که بابت این گوشی دادم
      راهنمایی کنید دوستان
      سلام
      برای منم اینجوری شده بود البته علتش هم ضربه هست
      چون گارانتی داشت بردم دفتر وقایع گستر بدون هزینه درست کردن
      اگر گارانتی نداره هم به نظر من ببر وقایع گستر چون زیاد این مورد رو دیده بودن و خیلی سریع درستش کردن
      هزینش هم فکر نکنم چیز زیادی بشه چون کلا تعمیرش 5 دقیقه هم طول نکشید و چیزی هم تعویض نشد، فقط فلت گوشی؟؟ (به گفته خودشون) جا به جا شده بود که اومد سر جاش
      ویرایش توسط TheKing : https://i-phone.ir/forums/member/190229-theking در ساعت 30-11-2015, 04:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
        لطفاً يكي كمك كنه بار سوم هست ميپرسم وقتي يكي رو تو ليست Contact سرچ ميكنم هيچ كس رو نشون نميده مثل تو عكس

يه مشكل ديگه هست اينكه هشتگ هاي فارسي تو اينستا رو نشون نميده

Sent from my iPhone using Tapatalk
        این کارها رو به ترتیب انجام بده ببین کدوم جواب میده:
        1- برو تو Contact روی Groups بزن، تیک گزینه (یا گزینه ها) رو بردار، دوباره تیک رو بزن بعد بزن Done
        2-گوشی رو ریست کن (دکمه Home + Sleep)
        3-در نهایت اگر اینا جواب نداد میتونی Reset All Settings رو هم امتحان کنی General - Reset

نظر

• سلام،
          دوست من یه گوشی خریده واسه من، همین جوری روی لوگو قرمز ای تونز مونده و روشن نمیشه، به کامپیوتر هم وصل می کنیم فقط اسم صاحب قبلی اش میاد. هر کار هم کردیم با روش های معمول ریستور نمیشه. آیا راهی داره؟ یا این که گوشی مرخصه؟ لطفا راهنمایی کنید تو رو خدا

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط djgholum نمایش پست ها
            سلام،
            دوست من یه گوشی خریده واسه من، همین جوری روی لوگو قرمز ای تونز مونده و روشن نمیشه، به کامپیوتر هم وصل می کنیم فقط اسم صاحب قبلی اش میاد. هر کار هم کردیم با روش های معمول ریستور نمیشه. آیا راهی داره؟ یا این که گوشی مرخصه؟ لطفا راهنمایی کنید تو رو خدا

به مدت ١٠ ثانيه كليد پاور و هوم را بگير

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
              به مدت ١٠ ثانيه كليد پاور و هوم را بگير

ممنون از توجه تون، اما است کار را کردیم، متاسفانه اثری نداشت.

نظر

ممنون از توجه تون، اما است کار را کردیم، متاسفانه اثری نداشت.

ببين اينجور كه تعريف كردي گوشيت رو حالت ريكاوري مد مونده برا خارج شدن از حالت ريكاوري مد راهش همينه كه من گفتم اگه نشد وصلش كن به ايتونز بعد ١٠ ثانيه كليد هوم و پاور را بگير تا به ده ثانيه رسيدي كليد هوم را بگير و تا ٥ بشمار ببين ميره به حالت dfu يا نه يعني بايد صفحه سياه سياه بشه

نظر

• ممنون از توجه تون، چشم انجام می دم، اما بعدش چه کار باید بکنم؟

نظر

ممنون از توجه تون، چشم انجام می دم، اما بعدش چه کار باید بکنم؟

من نميدونم ايا گوشي كه خريدين مشكل نرم افزاري داره يا نه
                    اما چون قبلا دست يه نفر ديگه بوده بهتره ريستورش كنين
                    اموزش ريستور داخل همين فروم هست به راحتي ميتونين پيداش كنين

نظر

• سلام تا الان دوبار شده گوشيم داشته زنگ ميخورده ولي هيچي روي صفحه نمايش نمياد كه من جواب بدم ، نميدونم چرا اينجور شده ،يه پيام هم مرتب از face time مياد كه اينم نميدونم چطور غيرفعالش كنم ،تو قسمت تنظيمات face time غير فعال كردم اما باز همون پيام مياد ،عكس پيام فرستادم

نظر

• سلام
                        من چجوري ميتونم دوباره گوگل و ياهو رو توي سافاري برگردونم ؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                          من نميدونم ايا گوشي كه خريدين مشكل نرم افزاري داره يا نه
                          اما چون قبلا دست يه نفر ديگه بوده بهتره ريستورش كنين
                          اموزش ريستور داخل همين فروم هست به راحتي ميتونين پيداش كنين

منظورتان از مشکل نرم افزاری چیه؟ آیا اصولا ممکنه آیفونی که علامت آی تونز را به صورت دایره قرمز نشون می ده، اصلا دیگه بالا نیاد؟ مثلا بریک شده باشه؟

نظر

منظورتان از مشکل نرم افزاری چیه؟ آیا اصولا ممکنه آیفونی که علامت آی تونز را به صورت دایره قرمز نشون می ده، اصلا دیگه بالا نیاد؟ مثلا بریک شده باشه؟

ایفون رو به dfu mode ببرید و ریستور کنید.

نظر

• چرا كسي جواب سوال منو نداد ؟؟؟ [emoji53]

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                                سلام تا الان دوبار شده گوشيم داشته زنگ ميخورده ولي هيچي روي صفحه نمايش نمياد كه من جواب بدم ، نميدونم چرا اينجور شده ،يه پيام هم مرتب از face time مياد كه اينم نميدونم چطور غيرفعالش كنم ،تو قسمت تنظيمات face time غير فعال كردم اما باز همون پيام مياد ،عكس پيام فرستادم

در مورد نشون ندادن تماس هوم و پاور رو نگه دارید تا گوشی ریبوت شه. اگر درست نشد ریست نتکورک کنید و اگر درست نشد بکاپ بگیرید و ریستور کنید.
                                چک کنید do not disturb خاموش باشه.

فیس تایم رو با اپل ایدی فعال کنید و وقتی پیغام اومد گزینه cancel رو بزنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X