اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
    الان يه سري هارداكسترنال اومده كه از طريق واي فا به آيفون وصل ميشه ولي قيمتش يه مقدار گرون هست ميخواستم بدونم از طريق كابل usb3 هم اين امكان هست ،الان عكس اون هارداكسترنال هم ميفرستم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    هارد نه ولی فلش با سوکت lightning و usb هست که به نظر من گرونه.

نظر

• . به من گفتن اين مدل هارد ميشه

نظر

• ميگن هم از طريق واي فا و هم از طريق كابل ميتوني اطلاعات بريزي داخل هارد

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
          ميگن هم از طريق واي فا و هم از طريق كابل ميتوني اطلاعات بريزي داخل هارد

خیر فقط از طریق فای وای میتونید.
          سوکت ایفون نمیتونه انرژی لازم برای راه اندازی هارد رو تامین کنه.

نظر

• سپاس بيكران از راهنماييتون

نظر

• سلام
              دوستان من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم که سرعت دانلودش 250-300 کیلو بایت هست با idm ولی تو تلگرام مثلا یه فایل یک مگا بایتی رو ۵ دقیقه طول میکشه دانلود کنه در صورتی که تو دانشگاه با نت ۱۰۰ کیلو بایتی خیلی راحت دانلود میکنم
              به نظرتون باید به مودم تنظیمات خاصی بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                سلام
                دوستان من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم که سرعت دانلودش 250-300 کیلو بایت هست با idm ولی تو تلگرام مثلا یه فایل یک مگا بایتی رو ۵ دقیقه طول میکشه دانلود کنه در صورتی که تو دانشگاه با نت ۱۰۰ کیلو بایتی خیلی راحت دانلود میکنم
                به نظرتون باید به مودم تنظیمات خاصی بدم؟

سلام دوست من
                چند روز تلگرام یه جوری شده شاید از اون باشه کلا بهم ریخته مخصوصا سرعت
                ولی در کل فایل یک مگ با سرعت 100 کیلوبایت حدودا 10 ثانیه زمان میبره

نظر

• سلام من امروز متوجه شدم برای بلند کردن صدا فقط دکمه بالای ولوم کار میکنه برای کم کردن صدا هم دکمه ای که باهاش عکس می گیرم گوشی ایفون 6 نمیدونم چرا اینجوری شده یا برای همه اینجوری

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
                    ممنون ميشم يكي راهنمايي كنه

لطفاً يكي كمك كنه بار سوم هست ميپرسم وقتي يكي رو تو ليست Contact سرچ ميكنم هيچ كس رو نشون نميده مثل تو عكس

يه مشكل ديگه هست اينكه هشتگ هاي فارسي تو اينستا رو نشون نميده

ویرایش توسط 4lireza : https://i-phone.ir/forums/member/179593-4lireza در ساعت 23-11-2015, 12:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
                      لطفاً يكي كمك كنه بار سوم هست ميپرسم وقتي يكي رو تو ليست Contact سرچ ميكنم هيچ كس رو نشون نميده مثل تو عكس

يه مشكل ديگه هست اينكه هشتگ هاي فارسي تو اينستا رو نشون نميده

سلام دوست من
                      اگر مخاطب در دفترچه داشته باشین باید سرچ بیاره ( حتما دارین دیگه )
                      ریست کنید کلا کیبورد هارو شاید درست بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                        سلام دوست من
                        اگر مخاطب در دفترچه داشته باشین باید سرچ بیاره ( حتما دارین دیگه )
                        ریست کنید کلا کیبورد هارو شاید درست بشه
                        مخاطب كه دارم نمياره ديگه جاهاي ديگه مثل مسيج يا تلگرام مشكل نداره فقط تو اينجا نمياره

نظر

• سلام من يكبار همچين مشكلي واسم پيش اومد،خاموش و روشن كردم درست شد و ديگه هم اينجور نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                            سلام دوستان اول این که خاک تو سر اپل با این گوشی ساختنش و آپدیت دادن من تازگی یه مشکل برما پیش اومده دوربین سفلی من جابه جا شده درست مثل این عکس http://www.zoomit.ir/media/k2/items/...866f85c_XL.jpg
                            خرج درست کردنش چقدر میشه ؟؟؟ ارزش داره گوشی رو باز کنم و بدم درست کنن ؟ 2200 پول دادیم بعدش 6 ماه این مشکل پیش اومد IOS 9 هم که دیگه نگو . واقعا حیف پول که بابت این گوشی دادم
                            راهنمایی کنید دوستان
                            دوست عزیز اون جابجایی دوربین نیست، اون بر چسبی هست که مانع از ورود گرد و غبار به دوربین میشه، اما متاسفانه این برچسب به مرور زمان جابجا میشه. شما میتوانید جهت ترمیم به دفتر سایت مراجعه نمائید.
                            www.i-phone.ir
                            !Square the circle

تلگرام:
                            ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                            صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• با سلام
                              دوستان می خواستم ببینم گیفت کارت 5 دلاری آیتونز معتبر هست یا خیر؟
                              شنیدم چیزی به اسم گیفت کارت 5 دلاری نداریم و از 10 دلار شروع میشه و این 5 دلاری ها باعث بن شدن و بلاک شدن اکانت ممکن بشه
                              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                                با سلام
                                دوستان می خواستم ببینم گیفت کارت 5 دلاری آیتونز معتبر هست یا خیر؟
                                شنیدم چیزی به اسم گیفت کارت 5 دلاری نداریم و از 10 دلار شروع میشه و این 5 دلاری ها باعث بن شدن و بلاک شدن اکانت ممکن بشه
                                ممنون میشم راهنمایی کنید
                                سلام ، بنده تا حالا گیفت کارت 5 دلاری جایی ندیدم
                                حداقل این سایت هایی که تو ایران گیفت کارت میفروشن ندارن و از 10 دلار شروع میشه
                                هر گیفت کارتی که معتبر نباشه باعث مشکل میشه حالا هر چند دلار میخواد باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X