اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
    متاسفانه نمی تونم برنامه هام رو آپدیت کنم هیچ قندشکنی هم کار نمی کنه همه کندن شما چجوری آپدیت می کنی با کامپیوتر ؟
    من با کامپیوتر اپدیت میکنم.
    بعد از اینکه دانلود شروع شد قند شکن رو خاموش کنید.
    ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 10-11-2015, 12:46 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      من با کامپیوتر اپدیت میکنم.
      بعد از اینکه دانلود شروع شد قند شکن رو خاموش کنید.
      این کار رو کردم ولی سرعت دانلودم خیلی پایینه برا شما چقده سرعت دانلودت

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
        این کار رو کردم ولی سرعت دانلودم خیلی پایینه برا شما چقده سرعت دانلودت
        اینترنت من اصلا شرایط ثابتی نداره.
        یه ساعت سرعت خوبه بعد کم میشه.
        الان قند شکن نمیخواد نیم ساعت دیگه قندشکنم وصل نمیشه!
        این فقط در مورد استور نیست.
        سایت هایی مثل reddit هم معلوم نیست بازه یا بسته است.
        با سرویس های مختلف هم تست کردم همشون مشکل دارن.

**با تغییر dns شاید سرعت دانلود کمی بهتر بشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 10-11-2015, 02:03 AM

نظر

• سلام دوستان
          کسی هست آی او اس 9.1 و آخربن نسخه تلگرام رو داسته باشه ؟
          میخواستم اگه زحمتی نیست چک کنه ببینه وقتی دو بار دکمه هوم میزنه و از تلگرام خارج میشه تو گوشیای دیگه میزنه آنلاینه یا آفلاین ؟
          من حتی وقتی از تلگرام خارج میشم و نت هم قطع میکنم میزنه آنلاین هستم همچنان !

نظر

• نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
            سلام دوستان
            کسی هست آی او اس 9.1 و آخربن نسخه تلگرام رو داسته باشه ؟
            میخواستم اگه زحمتی نیست چک کنه ببینه وقتی دو بار دکمه هوم میزنه و از تلگرام خارج میشه تو گوشیای دیگه میزنه آنلاینه یا آفلاین ؟
            من حتی وقتی از تلگرام خارج میشم و نت هم قطع میکنم میزنه آنلاین هستم همچنان !
            کلا تلگرام همینطوریه و این ربطی به گوشی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
              کلا تلگرام همینطوریه و این ربطی به گوشی نداره.
              نه اخه واسه بقیه که میبینم تا خارج میشن میزنه آفلاین

نظر

• سلام سمت چپ پنل آيفونم تكون ميخوره ميخواستم ببينم ببرم تعميرات آيفون درستش ميكنن ؟! البته ضربه ام خورده از يه متري افتاده

نظر

• نوشته اصلی توسط libra نمایش پست ها
                  سلام سمت چپ پنل آيفونم تكون ميخوره ميخواستم ببينم ببرم تعميرات آيفون درستش ميكنن ؟! البته ضربه ام خورده از يه متري افتاده
                  سلام
                  من دقیق نمیدونم منظورتون از تکون خوردن چیه ولی آیفون من هم ضربه خورده بود و از یک سمت وقتی فشار میدادم یکم میرفت تو و لق میزد (در راستای عمود به صفحه)
                  گوشیم چون گارانتی داشت بردم وقایع، کمتر از 5 دقیقه درستش کردن و تحویل دادن

نظر

• سلام
                    دوستان چند روزیه وقتی روی دکمه هوم با ناخون فشار میارم یه صدای تق تق ریز میده و کمی پایین میره ( قبل از اینکه دکمرو کامل فشار بدم ! ) وقتی که یکبار کامل فشار بدم دیگه نمیده تا اینکه چند وقت فشارش ندم و بعد باز صدا میده!

یعنی اون موقع اگه دکرو فشار بدم دوبار تق ریز میکنه یکبار همون صدای اول که گفتم یکبار هم صدای خود میکرو سوییچ! برای شمام اتفاق افتاده؟

بنظرتون ارزش داره واسه همچین چیزی بدم دستگاه رو باز کنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستان چند روزیه وقتی روی دکمه هوم با ناخون فشار میارم یه صدای تق تق ریز میده و کمی پایین میره ( قبل از اینکه دکمرو کامل فشار بدم ! ) وقتی که یکبار کامل فشار بدم دیگه نمیده تا اینکه چند وقت فشارش ندم و بعد باز صدا میده!

یعنی اون موقع اگه دکرو فشار بدم دوبار تق ریز میکنه یکبار همون صدای اول که گفتم یکبار هم صدای خود میکرو سوییچ! برای شمام اتفاق افتاده؟

بنظرتون ارزش داره واسه همچین چیزی بدم دستگاه رو باز کنن؟
                      نه اين عاديه.توجه نكنيد.ارزش نداره گوشي واسه همچين چيزي باز بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                        نه اين عاديه.توجه نكنيد.ارزش نداره گوشي واسه همچين چيزي باز بشه

دکمه و تاچ آیدی بدرستی کار میکنه، ولی همونطور که گفتم با کمی فشار صدای تق میده و با فشار بیشتر یکصدای تق دیگه!!!!! یعنی وقتی کامل فشارش میدم دوبار تق صدای میده! تا امروز نه زمین خورده نه آب خورده خیلی هم باش کارنمیکنم و بیشتر با virtual home کارمیکنم!!! خیلی اعصابمو خورد کرده چندتا دیگه دیدم این مشکلو ظاهرا نداشتن. اوایل فقط یه تق بلند میکرد الان دوتا تق
                        نمیدونم یعنی این فقط مشکل منه؟؟؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                          دکمه و تاچ آیدی بدرستی کار میکنه، ولی همونطور که گفتم با کمی فشار صدای تق میده و با فشار بیشتر یکصدای تق دیگه!!!!! یعنی وقتی کامل فشارش میدم دوبار تق صدای میده! تا امروز نه زمین خورده نه آب خورده خیلی هم باش کارنمیکنم و بیشتر با virtual home کارمیکنم!!! خیلی اعصابمو خورد کرده چندتا دیگه دیدم این مشکلو ظاهرا نداشتن. اوایل فقط یه تق بلند میکرد الان دوتا تق
                          نمیدونم یعنی این فقط مشکل منه؟؟؟؟
                          از منم بعضي وقتا خيلي نرم جا ميره بعضي وقتا صدا شكستن و تق بدي ميده
                          اكثرا هم ديدم اينجوريه مخصوصا تو شرايط اب و هوايي هاي مختلف خيلي اثر داره
                          زياد حساس نباشين از منم الان يع تق داد[emoji3]

سعي كنيد دكمه هوم را از وسط كمي متمايل به بالا فشار دهيد
                          ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 14-11-2015, 03:53 PM

نظر

• با سلام چند وقتی هست بعد آپدیت آخر وقتی میخوام تو لیست مخاطبین کسی رو سرچ کنم هر کلمه که میزنم هیچ کسی رو نشون نمیده انگار کسی رو به اون اسم پیدا نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان من مدل 16 گیگ دارم هر چند وقت یه بار از shareit انیمیشن میگیرم نگاه میکنم بعد با برنامه hdplayer میزنم open in شه بعد نگاه کردن و حذف کردن فبلم توی شریت میرم میبینم حجم hdplayer نزدیک 2 گیگ پره دیگه فضا برام با این کار نمیمونه
                              برنامه دکتر باتری هم نصبه ولی میاد 200-300 مگ پاک میکنه که معلوم نیست پی هم پاک کرده ولی اون فضا اشغال شده سرجاشه فک کنم فقط برنامه ها خود گوشی رو چک میکنه
                              تنها راهی که دارم نصب و دانلود برنامه از اوله
                              توی تنضیمات قسمت usage هم رفتم زده اسناد برنامه 2 گیگه هیچ راهی هم نداره که کاریش کرد
                              تنطیمات خود hdplayer هم رفتم ولی هیچی نداشت
                              اگه کسی راهی داره ممنون میشم بگه حافظم کمه اینم رفته رو مخ
                              یا یه برنامه دیگه که زیرنویس بخونه و با این روش اینقدر کش دخیره نکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط alias300 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من مدل 16 گیگ دارم هر چند وقت یه بار از shareit انیمیشن میگیرم نگاه میکنم بعد با برنامه hdplayer میزنم open in شه بعد نگاه کردن و حذف کردن فبلم توی شریت میرم میبینم حجم hdplayer نزدیک 2 گیگ پره دیگه فضا برام با این کار نمیمونه
                                برنامه دکتر باتری هم نصبه ولی میاد 200-300 مگ پاک میکنه که معلوم نیست پی هم پاک کرده ولی اون فضا اشغال شده سرجاشه فک کنم فقط برنامه ها خود گوشی رو چک میکنه
                                تنها راهی که دارم نصب و دانلود برنامه از اوله
                                توی تنضیمات قسمت usage هم رفتم زده اسناد برنامه 2 گیگه هیچ راهی هم نداره که کاریش کرد
                                تنطیمات خود hdplayer هم رفتم ولی هیچی نداشت
                                اگه کسی راهی داره ممنون میشم بگه حافظم کمه اینم رفته رو مخ
                                یا یه برنامه دیگه که زیرنویس بخونه و با این روش اینقدر کش دخیره نکنه
                                سلام
                                احتمالا مشکل از همون اپ پلیر هست که کش رو پاک نمیکنه
                                کاریش هم نمیشه کرد به جز اینکه پاک کنید و دوباره نصب کنید
                                اپ های دیگه که زیرنویس ساپورت میکنن:
                                OPLAYER LITE
                                http://itunes.apple.com/en/app/oplay...uo=8&at=10lsV2

VIPLAY LITE
                                https://itunes.apple.com/bm/app/vipl...uo=8&at=10lsV2

MoliPlayer
                                https://itunes.apple.com/app/molipla...ic/id488691300

AVPlayer
                                https://itunes.apple.com/us/app/avpl...407976815?mt=8

Infuse
                                https://itunes.apple.com/us/app/infu...577130046?mt=8

PlayerXtreme
                                https://itunes.apple.com/us/app/play...456584471?mt=8

نظر

صبر کنید ..
                                X