اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
    چی هست؟؟؟
    اموزش ها را در وبسایت مطالعه بفرمایید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
    چی هست؟؟؟
    اموزش ها را در وبسایت مطالعه بفرمایید
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان
      من یه آیفون ۶ با یه ۴s دارم هر دو الان ۱۲ هفتس که با icloud backup نمیشه!!؟

مشکل از چیه؟ ارور کمبود storage هم نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
        Dfu مود رو امتحان كرديد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
        یعنی شما میگی ببرم dfu از اونجا ریستور کنم؟؟؟چجوری از اطلاعاتم بکاپ بگیرم الان؟؟؟

نظر

• مشکل اجرای برنامه ها در آیفون6

سلام
          از دوستان کسی به این مشکل برخورده که بخواین App ها رو باز کنید و بیشترشون crash کنند یا اپل آی دی بخوان؟ و وقتی میخوای app رو بگیری یا آپدیتش کنی، در اپل استور هم کار نکنه

به نظرتون مشکل چیه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط m_o_3586 نمایش پست ها
            سلام
            از دوستان کسی به این مشکل برخورده که بخواین app ها رو باز کنید و بیشترشون crash کنند یا اپل آی دی بخوان؟ و وقتی میخوای app رو بگیری یا آپدیتش کنی، در اپل استور هم کار نکنه

به نظرتون مشکل چیه؟!
            باید اپل ایدی که برنامه باهاش خریداری شده رو وارد کنید.
            از p.n./\ استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
              یعنی شما میگی ببرم dfu از اونجا ریستور کنم؟؟؟چجوری از اطلاعاتم بکاپ بگیرم الان؟؟؟
              اگر الان گوشی رو ایتونز نمیشناسه و شما کابل دیگه و کامپوتر دیگه ای رو امتحان کردید نشده متاسفانه راهی برا بک اپ نیست
              اگر گوشی رو به ایتونز وصل کنید و دکمه هوم و پاور رو با هم بگیرید بعد روشن شدن هوم رو ول کنید پاور رو نگه دارین بعد چند ثانیه ایتونز میشناسه و میتونید ریستور کنید

نظر

• با سلام
                یک برنامه می خوام که گوشی به 3 یا 2 یا 1 درصد شارژ ریخت گوشی اخطار بده که برنید تو شارژ
                این ios طراحش اینقدر ابله بود که تو درصد های آخر گوشی هیچ اخطاری به آدم نمیده و گوشی خاموش میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
                گوشی جیلبریک نیست

نظر

• سلام خوبین ؟
                  نمیدنم چرا نمیتونم وقتی برنامه رو از طریق آیتیونز دانلود کردم و میخوام روی گوشی بریزم این پیغام رو میده !!

نظر

• نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
                    سلام خوبین ؟
                    نمیدنم چرا نمیتونم وقتی برنامه رو از طریق آیتیونز دانلود کردم و میخوام روی گوشی بریزم این پیغام رو میده !!

باید authorize کنید
                    به قسمت Store برید و Authorize را بزنید و سپس میتونید برنامه از طریق ایتونز نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
                      باید authorize کنید
                      به قسمت Store برید و Authorize را بزنید و سپس میتونید برنامه از طریق ایتونز نصب کنید
                      همین کارو میکنم ولی باز همین پبغام رو میده

نظر

• با سلام من تازه با ios اشنا شدم و به محدودیتاش عادت ندارم البته من جلبریک نیستم و قصدش رو فعلا ندارم جلبریک کنم پس ممنون میشم با توجه با این وضع جواب بدید
                        یه سوال دارم اینکه ایا میشه یه فیلم mkv رو از طریق برنامه شریت از یه گوشی اندروییدی دریافت کرد البته با زیرنویسش
                        بعد یه برنامه اجرای فیلم دقیقا با امکانات mxplayer در اندروید که بتونه زیرنویس هم فراخوانی کنی البته با قابلیت پخش mkv
                        بعد میخواستم بهترین برنامه برا gps چیه البته رایگان و نقشه افلاین داشته باشه شبیه برنامه sygic در اندروید ولی خود این برنامه فکر کنم برا ios پولیه
                        اخرین سوالمم اینه که ایا میشه موزیک هایی که با تلگرام و واتس اپ دان شده طوری به رایانه وصل کرد و بتون از یه شاخه ای که ذخیره شدن و در دسترس نیستن کپی شون کرد

ویرایش:
                        ببخشید همینجوری سوال داره میاد ذهنم
                        توی ios میشه کش برنامه هارو پاک کرد ایا یا برنامه برای پاک کردن کش هست چون خوندم اگه کش یه برنامه رفت بالا باید اون برنامه رو پاک و از اول نصب کرد درسته؟
                        یه چیز دیگه ایا اپدیت هخس 9.2 اومده یا نه و جلبریک اخرین نسخه کدوم براش اومده (چون میخوام اول اپدیت کنم بعد جلبریک الان 8.4 هستم)
                        ممنون میشم جواب بدید اخه تازه با این سیستم عامل اشنا شدم فعلا دارم یاد میگیرم
                        ویرایش توسط alias300 : https://i-phone.ir/forums/member/189912-alias300 در ساعت 05-11-2015, 08:00 PM

نظر

همین کارو میکنم ولی باز همین پبغام رو میده
                          به چیلترشکن وصل شین و بعد اقدام کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
                            به چیلترشکن وصل شین و بعد اقدام کنید
                            اینکارو هم کردم جواب نداد.
                            واقعا نمیدونم چبکار باید کنم

نظر

سلام خوبین ؟

البته چند ماه پیش با یه اپل آی دی ذیگه و روی آی مک یکی دیگه سینک کردم گوشیمو و برنامه ریختم رو گوشیم.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

deleted post
                                ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 06-11-2015, 07:16 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X