اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mykell نمایش پست ها
    ۱- با توجه به اینکه هنوز مدل بدون سیمکارت آیفون ۶ در آمریکا به بازار نیومده باید تی موبایل گرفت( البته از خود apple store یا وبسایت apple )
    ۲-مبلغ خرید همون ۷۴۹ دلار هست به اضافه ی حدود ۲۰ تا ۳۰ دلار مالیات
    ۳-بستگی به شانستون داره ولی ما ۴ تا دستگاه رو در ۲ چمدان آوردیم و نگشتن اصلن!
    ۴- اگر جعبه باز بشه گمرک نمیخواد احتمالن ولی اگر بخواد اطلاع ندارم چون برای ما اتفاق نیوفتاد
    ۵-قیمت ایران در حال متعادل شدن هست و تا اون موقع اختلاف قیمت با امریکا خیلی زیاد نخواهد بود (اگر با این سرعت ادامه داشته باشه )

مرسی ٬ پس رو حدود ۸۰۰ دلار حساب کنم.
    پس t-mobile بگیرم دیگه عین آنلاک فکتوری میمونه. یعنی نیاز به هزینه برای آنلاک کردن نیست؟
    تا ۱ ماه دیگه انلاک فکتوری توی امریکا نمیاد؟اگه اومد اون بهتره.درسته؟
    شما خودتون آیفون ۶ دارید٬ به نظرتون با توجه به طراحی ظریف و دوربینش نیازی به یک Case هست؟Case های اپل رو توصیه میکنین؟چرمی ها.

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
      ممنون از جواب کامل شما
      باشه
      راستش ما احتمالا ۳تا میخوایم اما چون فامیلیم مشکلی نیست که درش باز شده باشه٬ فقط میخوام مطمین بشم که میشه مثلا ۳تاش آک نباشه و وارد کشور شد؟! دو عدد رو که تقریبا مطمینم مشکلی پیش نمیاد حتی با جعبه بسته!
      یا اینکه مثلا یه کیش باز باشه بقیش توی هر چمدون یه دونه آک باشه چطور؟!
      کف قیمتی توی ایران فکر نمیکنم کمتر از ۲۸۰۰ بشه تا بعد از عید!
      خب واسه استفاده ی شخصی میارید باز کنید با خیال راحت بیارید. یکیش رو بذارید تو جیبتون اصلا٬ دو تاش هم تو کیفتون. مشکلی پیش نمیاد. قیمت ها کلا خیلی نوسان داره٬ شاید سوم آذر بعد از مذاکرات دلار شد ۲ تومن٬ شایدم شد ۴ تومن... تو ایران نمیشه رو این چیزا حساب باز کرد :دی

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
      پس t-mobile بگیرم دیگه عین آنلاک فکتوری میمونه. یعنی نیاز به هزینه برای آنلاک کردن نیست؟
      شما خودتون آیفون ۶ دارید٬ به نظرتون با توجه به طراحی ظریف و دوربینش نیازی به یک Case هست؟Case های اپل رو توصیه میکنین؟چرمی ها.
      از سایت اپل مراحل خرید انجام بدید٬ موقعی که پیش فاکتور نشون میده پایینش محاسبه ی مالیات داره٬ کد پستی محلی که هستین رو بزنید دقیق ببینید چند دلار مالیات میخوره/
      هیچ بهتری و برتری ای وجود نداره٬ آنلاک فکتوری تی موبایل هیچ فرقی با آنلاک فکتوری های دیگه نداره. کیس هر کیسی میگیرید کیس چرم اپل نگیرید که زود تغییر رنگ میده. (مگه این که مشکی بگیرید که اونم کثیف میشه البته)

نظر

• ممنون
        منظورتون رو از اینکه بزارم داخل جیب نفهمیدم. میشه خود آیفونو گذاشت توی جیب اما بازم خود جعبه دستگاهو گیر نمیدن یعنی؟!
        این قسمتشو باید مطمین شم یه جوری...

نظر

ممنون
          منظورتون رو از اینکه بزارم داخل جیب نفهمیدم. میشه خود آیفونو گذاشت توی جیب اما بازم خود جعبه دستگاهو گیر نمیدن یعنی؟!
          شما ۹۹٪ بذار رو حساب این که چک نمیکنن. جعبه ی خالی واسه آیفون خودتون که تو جیبتونه٬ اون دو تا هم برای برادراتون کادو آوردین.
          نگران نباشید در کل

نظر

ممنون
            نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
            شما ۹۹٪ بذار رو حساب این که چک نمیکنن. جعبه ی خالی واسه آیفون خودتون که تو جیبتونه٬ اون دو تا هم برای برادراتون کادو آوردین.
            نگران نباشید در کل
            چند سال پیش مادرم که از آمریکا اومد یه مک بوک برای من آورد و یک ipod هم برای برادرم. مک بوک رو داخل کیف دستش گرفت و کارتنش رو داخل بار گذاشت و ipod هم پلمپ تو بار بود. هیچ مشکلی پیش نیومد حتی نپرسیدن چی به چیه و واسه چیه.

نظر

خیر نیازی به آنلاک کردن نیست
              هیچ تفاوتی ندارن بجز اینکه آنلاک فکتوری سیمکارت تی موبایل رو نداره
              من بدلیل علاقه به حفظ طراحی زیبای گوشی از قاب کریستالی ۳ میلی متری استفاده میکنم که دوربین هم دیگه برخورد مستقیم با سطوح مختلف نداره
              اگر علاقه دارید گوشی باریک و خوش دست بمونه از کیس کریستالی استفاده کنید ، هرچند که در برابر ضربه کیس های ضخیم بهتر عمل میکنند
              ویرایش توسط Mykell : https://i-phone.ir/forums/member/20755-mykell در ساعت 02-11-2014, 09:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mykell نمایش پست ها
                خیر نیازی به آنلاک کردن نیست
                هیچ تفاوتی ندارن بجز اینکه آنلاک فکتوری سیمکارت تی موبایل رو نداره
                من بدلیل علاقه به حفظ طراحی زیبای گوشی از قاب کریستالی ۳ میلی متری استفاده میکنم که دوربین هم دیگه برخورد مستقیم با سطوح مختلف نداره
                اگر علاقه دارید گوشی باریک و خوش دست بمونه از کیس کریستالی استفاده کنید ، هرچند که در برابر ضربه کیس های ضخیم بهتر عمل میکنند
                امکانش هست اسم و مشخصات دقیق اون کیس رو بگید؟ لینکی ازش هست یا عکس؟
                ممنون

نظر

امکانش هست اسم و مشخصات دقیق اون کیس رو بگید؟ لینکی ازش هست یا عکس؟
                  ممنون

یه چیزی تو این مایه هاست
                  ویرایش توسط Mykell : https://i-phone.ir/forums/member/20755-mykell در ساعت 03-11-2014, 05:15 PM

نظر

• خوبه فقط بنظر میاد یکم ضخیم میشه.
                    آیفون ۶ راحت توی جیب شلوار لی جا میشه؟مشکلی نیست ینی؟ مثل اینکه ۶+ جا نمیشه!

نظر

خوبه فقط بنظر میاد یکم ضخیم میشه.
                      آیفون ۶ راحت توی جیب شلوار لی جا میشه؟مشکلی نیست ینی؟ مثل اینکه ۶+ جا نمیشه!
                      اگر دقیقن بتونید مثل مال من گیر بیارید فقط ۳ میلی متر ضخیم میشه!!
                      به راحتی تو جیب جا میشه من که مشکلی ندارم توی این نزدیک به یک ماه
                      ۶ + رو توصیه نمیکنم ولی ۶ واقعن خوبه ابعادش
                      ویرایش توسط Mykell : https://i-phone.ir/forums/member/20755-mykell در ساعت 04-11-2014, 01:40 AM

نظر

• با سلام و درود
                        من قبلا با برنامه mobromo از اس ام اسام بکاپ میگرفتم و الان مدتیه دیگه اجازه ریستور کردن را نمیده .ایا راهی هست برای گرفتن بکاپ و ریستور کردن خیلی برام مهمه و اگر خست بگین با چه برنامه و چه جوری یکاپ و ریستور کنم ???

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                          با سلام و درود
                          من قبلا با برنامه mobromo از اس ام اسام بکاپ میگرفتم و الان مدتیه دیگه اجازه ریستور کردن را نمیده .ایا راهی هست برای گرفتن بکاپ و ریستور کردن خیلی برام مهمه و اگر خست بگین با چه برنامه و چه جوری یکاپ و ریستور کنم ???
                          چرا از خود icloud استفاده نمیکنید؟

نظر

• چه جوری من ای دی دارم ولی روشش را بلد نیستم و الانم میخاک ریسنور بعد جلبریک کنم و بخاطر همین میخام کلا از اس ام اسام بکاپ داشته باشم و بعد ریستور کنم و روشش دقیقا چه جوریه داداشی ???

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              چه جوری من ای دی دارم ولی روشش را بلد نیستم و الانم میخاک ریسنور بعد جلبریک کنم و بخاطر همین میخام کلا از اس ام اسام بکاپ داشته باشم و بعد ریستور کنم و روشش دقیقا چه جوریه داداشی ???
                              وقتی بکاپ کلی از گوشی میگیری رو اکانت icloud علاوه بر تنظیمات و فایل های شخصی sms هاتون هم بکاپ گرفته میشه و با restore همش بر میگرده
                              ولی اگه صرفا میخواین از sms ها بک آپ بگیرین و کاری به بقیه فایل ها نداشته باشین میتونین از برنامه iBackupBot استفاده کنید

نظر

• مرسی و سپاس ولی من تا الان با ایکلاد کار نکردم و اگر توضیح دقیقتری بدین ممنون میشم و برنامه ibackup bot کجا دان کنم ??

نظر

صبر کنید ..
                                X