اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    یک برنامه هواشناسی خوب میخواستم که کل شهرهاو روستاهای ایران داشته باشه

نظر

• برنامه هواشناسی

سلام دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
        سلام دوستان
        باسلام
        اولا به انجمن خوش اومدید
        و مورد بعد اینکه در این تاپیک فقط سوالات پیرامون آیفون ۶ مطرح میشود و برای دفعه بعد لطفا به تاپیک مربوطه مراجعه کنید
        در پاسخ به سوال شما هم برنامه خود اپل خیلی خوبه ولی میتونین از هواشناسی یاهو هم استفاده کنید

البته این هم بگم هیچ برنامه ای وجود نداره که آب و هوای روستا ها رو نشون بده.
        موفق باشید

نظر

• سلام دوست عزیز من ایفون6 دارم وبعد اینکه گوشیهای سامسونگ هوای روستاهاپیش بینی میکنه

- - - - - - - - - -

نظر

• سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده این ios 9.0.1 همون ios 9 یا ورژن جدیدشه؟ منظورم همون ios 9 که کلی باگ و مشکلات داشت یا ورژن جدیدشه که باگ هاش برطرف شده؟ چون میخوام ببینم اگه ورژن جدیدشه آپدیت کنم.ممنون میشم جواب بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
              سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده این ios 9.0.1 همون ios 9 یا ورژن جدیدشه؟ منظورم همون ios 9 که کلی باگ و مشکلات داشت یا ورژن جدیدشه که باگ هاش برطرف شده؟ چون میخوام ببینم اگه ورژن جدیدشه آپدیت کنم.ممنون میشم جواب بدید.
              سلام اپل هر سال بعد از انتشار و معرفي يك iOS تا سال بعد كه iOS جديد ديگه معرفي ميشه، آپديت هاي بزرگ و كوچيكي براي رفع مشكلات و بهينه سازي براش منتشر ميشه و قطعاً همون ورژن نيست! بلكه هر ورژن آپديت شده نسبت به قبلي اش بهتر ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
                سلام ، اتفاقاً براي iOS نرم افزار هاي هوا شناسي زيادي وجود داره البته خودم تا حالا استفاده نكردم، چون برنامه ي پيش فرض خود iOS كارم رو راه مي اندازه ولي شما فقط كافيه weather رو سرچ كني كلي گزينه مياد مي تونيد امتحان كنيد اين دوتا هم براي نمونهImageUploadedByTapatalk1443205576.798293.jpg
                ImageUploadedByTapatalk1443205273.154347.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                  سلام ، اتفاقاً براي iOS نرم افزار هاي هوا شناسي زيادي وجود داره البته خودم تا حالا استفاده نكردم، چون برنامه ي پيش فرض خود iOS كارم رو راه مي اندازه ولي شما فقط كافيه weather رو سرچ كني كلي گزينه مياد مي تونيد امتحان كنيد اين دوتا هم براي نمونه[ATTACH]20636[/ATTACH]
                  [ATTACH]20635[/ATTACH]

درسته دوست عزیز ولی بهترین برنامه های هوا شناسی همین yahoo weather هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط Arad 1380 نمایش پست ها
                    درسته دوست عزیز ولی بهترین برنامه های هوا شناسی همین yahoo weather هستش
                    بله اون هم معروفه ولي گاهي اوقات پيش مياد كه يك app نا آشنا بسيار مفيد واقع ميشه، به همين دليل بهترين راه براي اين دوست مون امتحان كردن هست

نظر

• سلام دوستان من برنامه خود گوشی امتحان کردم مثلا شهرستان بستک سرچ کردم نداشت

نظر

سلام دوستان من برنامه خود گوشی امتحان کردم مثلا شهرستان بستک سرچ کردم نداشت
                        من سرچ كردم اومدImageUploadedByTapatalk1443207222.525090.jpg

نظر

• این بستک ترکیه هست

نظر

این بستک ترکیه هست
                            نوشته ايرانImageUploadedByTapatalk1443207949.670467.jpg

نظر

• من با weatherسرچ کردم نمیاره فقط بستک ترکیه میاره

نظر

• ممنون از جوابتون پس یعنی این ورژن 9.0.1 ورژن جدید ios 9 که باگ هاش برطرف شده؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X