اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    متاسفانه بعضی از ایفون ها با بعضی از مودم ها از جمله مودم های تی پی لینک و دلینک مشکل دارند
    یعنی وقتی پسورد وای فای رو میزنیم کانتک میشه اما هی دیسکانکت میشه!
    مثلا خودم در خونه با مودم ایسوس کانکت میشم بدون مشکل ولی سرکار مودم تی پی لینک هست و اونجا کانکت نمیشه و باید با 3g وصل بشم
    ربطی هم به 8.4.1 نداره من با 8.3 8.2. حتی نسخه 7 هم مشکل داشتم حتی الان هم که جلبریکم بازم این مشکل رو دارم
    هر عملی و کانفیگی رو هم بگید روی مودم ست کردم اما متاسفانه با بعضی از مودم ها مشکل داره!
    این به نظرم ضعف مودم های ضعیف چینی هست که با سیستم قوی ایفون ست نمیشه در صورتی که با مودم های قوی ایسوس یا خیلی از مودم های قوی و گرون قیمت همچین مشکل ندیدم!

نظر

• نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه بعضی از ایفون ها با بعضی از مودم ها از جمله مودم های تی پی لینک و دلینک مشکل دارند
      یعنی وقتی پسورد وای فای رو میزنیم کانتک میشه اما هی دیسکانکت میشه!
      مثلا خودم در خونه با مودم ایسوس کانکت میشم بدون مشکل ولی سرکار مودم تی پی لینک هست و اونجا کانکت نمیشه و باید با 3g وصل بشم
      ربطی هم به 8.4.1 نداره من با 8.3 8.2. حتی نسخه 7 هم مشکل داشتم حتی الان هم که جلبریکم بازم این مشکل رو دارم
      هر عملی و کانفیگی رو هم بگید روی مودم ست کردم اما متاسفانه با بعضی از مودم ها مشکل داره!
      این به نظرم ضعف مودم های ضعیف چینی هست که با سیستم قوی ایفون ست نمیشه در صورتی که با مودم های قوی ایسوس یا خیلی از مودم های قوی و گرون قیمت همچین مشکل ندیدم!
      درست هست حرف شما ولي قبل اپديت به مودم وصل ميشد بدون هيچ مشكلي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نصب برنامه‌های کرک شده بر روی گوشی هایی که جیلیبریک نشدن،ممکن هست گوشی رو دچار مشکل کنه؟؟
        اصلا امکان داره،آیفون با نصب برنامه سیستمش دچار مشکل بشه؟؟چه برنامه‌هایی ممکن مشکل ساز باشن؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sonami_2011 نمایش پست ها
          نصب برنامه‌های کرک شده بر روی گوشی هایی که جیلیبریک نشدن،ممکن هست گوشی رو دچار مشکل کنه؟؟
          اصلا امکان داره،آیفون با نصب برنامه سیستمش دچار مشکل بشه؟؟چه برنامه‌هایی ممکن مشکل ساز باشن؟؟
          منظورتون نصب برنامه از 25app و مشابه اش هست؟
          نه مشكلي از نظر سخت افزاري ايجاد نمي كنه ولي در اجرا شدن درد سر هاي خاص خودش رو داره!

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
            درست هست حرف شما ولي قبل اپديت به مودم وصل ميشد بدون هيچ مشكلي.

دوست عزیزم تو تنظیمات مودم کشورتو از ایران بردار بذار آمریکا درست میشه
            مال منم همین بود درست شد

نظر

• نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
              دوست عزیزم تو تنظیمات مودم کشورتو از ایران بردار بذار آمریکا درست میشه
              مال منم همین بود درست شد
              میشه بگید تو کدوم قسمت دنبال Country بگردم؟

نظر

• سلام دوستان!
                يه مشكل عجيب! من گوشيو به آيتيونز (آيتونز) وصل كردم، كانتكت ها رو باهاش سينك كردم،
                بعد... اينا رو به فرمت vcf تبديل كردم (با ابزار تبديل خود ويندوز ٧) ريختم رو يه گوشي اندرويدي و يه گرشي ساده! منتها متوجه شدم اطلاعات ناقصه! كانتكتي كه مثلا ٣ تا شماره داره و يه ايميل فقط يه شماره اومده با ايميل!
                رو كانتكتام تو ويندوز كه كليك ميكنم هم ميبينم همينطوره!
                چه كنم؟؟؟ ميخوام كانتكتام كامل باشن رو اون گوشيم

نظر

• دستان من میخوام از DFU آیفون ۶ام رو آپ کنم فریمور رو هم درست دانلود کردم از سایت خودموم ولی این ارور میده:

The iPhone could not be restored because the firmware file is not compatible

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                    دستان من میخوام از DFU آیفون ۶ام رو آپ کنم فریمور رو هم درست دانلود کردم از سایت خودموم ولی این ارور میده:

The iPhone could not be restored because the firmware file is not compatible
                    یا درست دانلود نکردید یا فایل موقع دانلود شکسته . (Broken File)

نظر

• كمك كنيد لطفا از ديروز كه به ios9 رفتم دوربين گوشيم تاره انگار اصلا نميتونه فوكوس كنه . كمك كنيد لطفا

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                        با اینکه ios 9 اومده ولی وقتی من به اینترنت وصل میشم آپدیت رو نمیاره (حتی اون عدد 1 هم روی ستینگ نمیاد)
                        چرا این جوری شده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
                          با سلام و عرض خسته نباشید
                          با اینکه ios 9 اومده ولی وقتی من به اینترنت وصل میشم آپدیت رو نمیاره (حتی اون عدد 1 هم روی ستینگ نمیاد)
                          چرا این جوری شده ؟
                          دوست عزيز با نت خط فقط اپديت رو نشون ميده براي دانلود حتما بايد از وايفاي استفاده كنيد.

نظر

• خوب من هم از اینترنت وایفای استفاده میکنم
                            ولی آپدیت رو نمیاره

نظر

• سلام. دوستان من امروز ios 9 رو نصب کردم.
                              اما یه اتفاق عجیب افتاده. حجم اینترنت adsl ام به سرعت کاهش پیدا میکنه !
                              تمام app ها بسته هستند و حتی icloud رو هم بستم ولی به شدت حجم پائین میاد .
                              دلیلش چیه ؟

نظر

• سلام علت عرضی نشدن صفعه ایفون6 ایا تنظیماتی دارد
                                یعنی وقتی گوشی بصورت افقی میگیرم میخوام صفعه بچرخه

نظر

صبر کنید ..
                                X