اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
    دو ساعت هم اسکرین آن میده ۹ ساعت هم بستگی به نوع استفادتون داره

Sent from my iPhone using Tapatalk
    منظورم مینیممش با وایرلس روشن بود

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
      منظورم مینیممش با وایرلس روشن بود
      به طور متوسط ۶-۷ ساعت

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
        به طور متوسط ۶-۷ ساعت

ینی 6 7 ساعت اسکرین آن می ده با وایرلس روشن ؟ بهترین گوشی آندرویدی با ظرفیت باطری بالا 5 - 6 ساعت اسکرین آن می ده

نظر

ینی 6 7 ساعت اسکرین آن می ده با وایرلس روشن ؟ بهترین گوشی آندرویدی با ظرفیت باطری بالا 5 - 6 ساعت اسکرین آن می ده
          منظورم usage time بوده دوست عزیز

نظر

به طور معمول حدود 4_5 ساعت وای فای روشن اسکرین آن میده، و البته بسته به نور صفحه و... هم داره.
            تو آندروید هم با z3 تک سیم و z3 compact تا حدود 8 ساعت اسکرین آن گرفتم [emoji24]

نظر

• سلام دوستان يه مشكل حادي واسم رخ داده به اين صورت كه وقتي وارد كانتك هام ميشم از چند بخش تشكيل شده كه يه قسمت favirit هام ست بعد recent بعد contact هام بعد keypad وآخرين قسمتش voice mail هست.voice mail رو هر چي لمسش ميكنم اتفاقي نميفته مثلا كانتك هام رو لمس ميكنم ميره تو كاتنتكت هام يا فيورتيوهام ميره تو شماره هاي كه با هاشون زياد سرو كار دارم اما voice mail هيچ اتفاقي نيمفتوه چرا؟ ايراد از لمس يا تاچ دستگاهه؟

نظر

• سلام دوستان يه مشكل حادي واسم رخ داده به اين صورت كه وقتي وارد كانتك هام ميشم از چند بخش تشكيل شده كه يه قسمت favirit هام ست بعد recent بعد contact هام بعد keypad وآخرين قسمتش voice mail هست.voice mail رو هر چي لمسش ميكنم اتفاقي نميفته مثلا كانتك هام رو لمس ميكنم ميره تو كاتنتكت هام يا فيورتيوهام ميره تو شماره هاي كه با هاشون زياد سرو كار دارم اما voice mail هيچ اتفاقي نيمفتوه چرا؟ ايراد از لمس يا تاچ دستگاهه؟

نظر

• سلام

من بعد Update به 8.4.1 نمیتونم به wifi وصل شم.2 بار ریستور کردم با backup و بدن backup و Reset هم کردم.ولی اصلا کانکت نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                    سلام

من بعد Update به 8.4.1 نمیتونم به wifi وصل شم.2 بار ریستور کردم با backup و بدن backup و Reset هم کردم.ولی اصلا کانکت نمیشه.
                    سلام در قسمت سرچ واي فاي اصلاً نميشناسه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
                      سلام دوستان يه مشكل حادي واسم رخ داده به اين صورت كه وقتي وارد كانتك هام ميشم از چند بخش تشكيل شده كه يه قسمت favirit هام ست بعد recent بعد contact هام بعد keypad وآخرين قسمتش voice mail هست.voice mail رو هر چي لمسش ميكنم اتفاقي نميفته مثلا كانتك هام رو لمس ميكنم ميره تو كاتنتكت هام يا فيورتيوهام ميره تو شماره هاي كه با هاشون زياد سرو كار دارم اما voice mail هيچ اتفاقي نيمفتوه چرا؟ ايراد از لمس يا تاچ دستگاهه؟
                      درود؛
                      نخیر، گوشی مشکل نداره. چون چیزی واسه voice mail تعریف نکردین، وقتی روش می‌زنین اتفاقی نمی‌افته.
                      توی Settings، از قسمت Phone می‌تونید اطلاعات voice mail رو وارد کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
                        سلام دوستان يه مشكل حادي واسم رخ داده به اين صورت كه وقتي وارد كانتك هام ميشم از چند بخش تشكيل شده كه يه قسمت favirit هام ست بعد recent بعد contact هام بعد keypad وآخرين قسمتش voice mail هست.voice mail رو هر چي لمسش ميكنم اتفاقي نميفته مثلا كانتك هام رو لمس ميكنم ميره تو كاتنتكت هام يا فيورتيوهام ميره تو شماره هاي كه با هاشون زياد سرو كار دارم اما voice mail هيچ اتفاقي نيمفتوه چرا؟ ايراد از لمس يا تاچ دستگاهه؟
                        سلام دوست عزیز
                        اول از همه بهتره که فقط در یک تاپیک سئوال خودتون رو مطرح کنید.
                        در مورد مشکلی که دارید باید عرض کنم که این نه مشکل دیوایس هستش و نه چیزه دیگه....!
                        فقط شما باید سرویس Voicemail خودتون رو فعال کنید... همین!
                        موفق باشید

این هم فایل کامل آموزش

فعال سازی سرویس Voicemail

از لینک زیر هم میتونید کمک بگیرید

Voicemail

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                          سلام در قسمت سرچ واي فاي اصلاً نميشناسه ؟

سلام
                          بله wifi رو پیدا میکنه .وقتی که pass رو میزنی هی connect میشه و disconnect میشه.همینطوری ادامه پیدا میکنه تا بزنی forget this network.از مودم هم فکر نکنم باشه.با 2 تا مودم امتحان کردم.حتی تنظیمات مودم هم ریست کردم ولی بعد اپدیت به 8.4.1 با وجود اینکه 2 بار ریستور کردم نمیتونم به wifi به طور مستقیم connect شم.

بعد اپدیت یک blue screen اومد و گوشی ریست شد و سری بالا اومد.
                          جالبیش اینجاست اگر همون wifi رو با hotspot لپ تاپ share کنم میتونم بش connect شم.کسی نمیدونه مشکل از چیه؟
                          ویرایش توسط ErfanUnHoLy : https://i-phone.ir/forums/member/187998-erfanunholy در ساعت 13-09-2015, 11:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                            سلام
                            بله wifi رو پیدا میکنه .وقتی که pass رو میزنی هی connect میشه و disconnect میشه.همینطوری ادامه پیدا میکنه تا بزنی forget this network.از مودم هم فکر نکنم باشه.با 2 تا مودم امتحان کردم.حتی تنظیمات مودم هم ریست کردم ولی بعد اپدیت به 8.4.1 با وجود اینکه 2 بار ریستور کردم نمیتونم به wifi به طور مستقیم connect شم.

بعد اپدیت یک blue screen اومد و گوشی ریست شد و سری بالا اومد.
                            جالبیش اینجاست اگر همون wifi رو با hotspot لپ تاپ share کنم میتونم بش connect شم.کسی نمیدونه مشکل از چیه؟
                            مشكل شما رو سرچ كردم و متأسفانه بعضي ها اين مشكل رو داشتن اين راهنما رو امتحان كنيد يه نفر تونسته بود حل كنه
                            Try to force reboot your devices by simultaneously holding the Power and Home buttons for about ten seconds. You can also try to restart your router.

نظر

• سلام منم مشکل wifi دارم از وقتی که به 8.4.1 ریستور کردم این مشکل برام پیش امده نمیدونم واقعآ چه کار کنم چندین بار ریستور کردم روشن خاموش کردم درست نشد کلافه شدم اگه راهی هست لطفا راهنمای کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                                مشكل شما رو سرچ كردم و متأسفانه بعضي ها اين مشكل رو داشتن اين راهنما رو امتحان كنيد يه نفر تونسته بود حل كنه
                                Try to force reboot your devices by simultaneously holding the Power and Home buttons for about ten seconds. You can also try to restart your router.

مرسی از کمکتون.من همه این راه هارو امتحان کردم.با support apple هم صحبت کردم گفت اصلا همچین باگی وجود نداره بیارید برا سرویس ولی نمیتونم.

نظر

صبر کنید ..
                                X