اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sasannns نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک هفته میشه ایفون 6 خریدم همه چی عادی بود تا اینکه از دیشب شروع به آپ دیت کردن برنامه ها گرفته م از ساعت 7 صبح تا ساعت 4 یک گیگ ترافیک اینترنتمو تموم کرد
    نمیدونم مشکل مال کچاست از دیشبم واسه ای تونز 7 تا آپ دیت اومده
    تمام تنظیماتم غیر فعال کردم ولی وای فای که روشن میشه شروع میکنه به استفادع و دانلود کردن
    کسی از دوستان نمیدونه چیکارش کنم
    ممنون از جواباتون
    آیا آپدیت اتوماتیک رو خاموش کردید؟
    ورژن آی او اس تون چند بود الان چنده؟
    و....

نظر

• قبل اینکه آپ دیت شروع بشه روشن بود ظهر خاموش کردم همه آپ دیت های اتوماتیک رو
      حتی از ای کلود هم بیرون اومدم ولی باز هم تا وای فای وصل میشه شروع به دانلود میکنه
      ای او اس هم 8.4.1 هستش
      دیروز عصر بود فکر کنم آپ دیتش انجام شد

نظر

• سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
        من تازه بر حسب یه اتفاق، از اندروید به ios کوچ کردم.....هنوز مبتدی هستم و کمی گیج ....
        از دوستان گرامی یه سوال داشتم....اگه ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید....
        من گوشیم رو با یه سیستم خونه سینک کردم...می خواستم بدونم میشه با لپ تاپم هم برنامه بریزم روی گوشی....آیا راهی هست که بشه از چند سیستم برنامه ریخت روی گوشی و برنامه هات پاک نشن....ایا با جیلبریک کردن میشه این کار رو کرد...؟
        از دوستان خودم بابت این سوال ابتدایی عذر میخوام....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط masihian نمایش پست ها
          سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
          من تازه بر حسب یه اتفاق، از اندروید به ios کوچ کردم.....هنوز مبتدی هستم و کمی گیج ....
          از دوستان گرامی یه سوال داشتم....اگه ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید....
          من گوشیم رو با یه سیستم خونه سینک کردم...می خواستم بدونم میشه با لپ تاپم هم برنامه بریزم روی گوشی....آیا راهی هست که بشه از چند سیستم برنامه ریخت روی گوشی و برنامه هات پاک نشن....ایا با جیلبریک کردن میشه این کار رو کرد...؟
          از دوستان خودم بابت این سوال ابتدایی عذر میخوام....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
          با تشکر
          خیر متاسفانه
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام دوستای عزیز خسته نباشید، دوستان یه سوالی داشتم وقتی من از نرم افزارهای اجتماعی کلیپی دانلود میکنم play رو که میزنم صدا میاد و صفحه سیاه یعنی نشون نمیده و بعضی مواقع هم تصویر چند لجظه ثابت هستش و بعد شرو به نشون دادن کلیپ میکنه، ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟تنکس

نظر

• گوشی من هر چند روز یک بار خود به خود Mute می‌شه،بدون اون که خودم این کار رو بکنم
              چطور این مشکل برطرف میشه؟؟؟

نظر

• گوشی من هر چند روز یک بار خود به خود Mute میشه،بدون اینکه خودم این کار رو بکنم
                راه حلی برای این مشکل وجود داره؟؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط sonami_2011 نمایش پست ها
                  گوشی من هر چند روز یک بار خود به خود Mute میشه،بدون اینکه خودم این کار رو بکنم
                  راه حلی برای این مشکل وجود داره؟؟؟
                  نرم افزاري هستش.
                  منم خودم اين مشكلو رو اي او اس ٩بتا دارم.
                  كسي زنگ ميزنه بعضي وقتا نميفهمم.
                  راه حل هم ريستوره.
                  ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 07-09-2015, 07:33 PM

نظر

• سلام به همه ي عزيزان .
                    من شيشه ي حلقه لنز آيفون سيكسم شكسته ! ممنون ميشم براي نحوه ي تعويض و خريد حلقه ي اورجينال و تاج ال سي دي راهنمايي بفرمايين .
                    ممنونم

نظر

• سلام دوستای عزیز خسته نباشید، دوستان یه سوالی داشتم وقتی من از نرم افزارهای اجتماعی کلیپی دانلود میکنم play رو که میزنم صدا میاد و صفحه سیاه یعنی نشون نمیده و بعضی مواقع هم تصویر چند لجظه ثابت هستش و بعد شرو به نشون دادن کلیپ میکنه، ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟تنکس

نظر

• نوشته اصلی توسط k600 نمایش پست ها
                        سلام دوستای عزیز خسته نباشید، دوستان یه سوالی داشتم وقتی من از نرم افزارهای اجتماعی کلیپی دانلود میکنم play رو که میزنم صدا میاد و صفحه سیاه یعنی نشون نمیده و بعضی مواقع هم تصویر چند لجظه ثابت هستش و بعد شرو به نشون دادن کلیپ میکنه، ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟تنکس
                        دوست گرامی دومین باره این پست رو میدید

شما باید از قند شک ن استفاده کنید این مشکلات مربوط به بالا پایین شدن پینگ هست یا فرمت ویدیو که بعضی از این موارد بعد از سیو شدن توی گوشی رفع میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                          نرم افزاري هستش.
                          منم خودم اين مشكلو رو اي او اس ٩بتا دارم.
                          كسي زنگ ميزنه بعضي وقتا نميفهمم.
                          راه حل هم ريستوره.
                          یعنی با ریستور مشکل به طور کلی برطرف میشه؟؟یا چند روز بعد دوباره وضع همینه؟؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط sonami_2011 نمایش پست ها
                            یعنی با ریستور مشکل به طور کلی برطرف میشه؟؟یا چند روز بعد دوباره وضع همینه؟؟؟
                            بله حل ميشه. نرم افزاريه. به نظر من صبر كنيد نسخه عمومي ٩ بياد بعد ريستور كنيد.
                            ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 08-09-2015, 02:47 PM

نظر

• سلام آیفون 6 چند ساعت اسکرین آن می ده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
                                سلام آیفون 6 چند ساعت اسکرین آن می ده ؟
                                دو ساعت هم اسکرین آن میده ۹ ساعت هم بستگی به نوع استفادتون داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X