اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ihamedv نمایش پست ها
    سلام دوستان من یکم از گوشی فیلم گرفتم حالا میخوام انتقال بدم به کامپیوترم
    چون تازه واردم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

پست زیر رو مطالعه کنید دوست عزیز :

http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html

نظر

• نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
      سلام به همگی
      من امروز یه مشکل واسم پیش اومد یه کم خواستم با سیری سرگرم بشم اما هرچی میگفتم چیزی جواب نمیدادمشکل چیه . چه باید کرد؟ هفته پیش بود که داشتم راحت باهاش حرف میزدم و دست اخر بای دادم و برنامه رو بست خودش کسی بهم گفت مشکل از سرورش هست باچیز پی ان برو اما تغییری ندیدم تا الان با چیز پی ان هم همونه ممنون میشم راهنمایی کنید. راستی الان چک کردم دیدم صدای دوربین جلوم هم انگاری ضعیف شده همش صدا هوا میاد توش یه دفعه هم اینجوری شده نه زمین خوردن نه آب نه روطوبت میتونه مشکل سخت افزاری نباشه و با یه ریستور حل بشه؟
      حتما سيري را غيرفعال كردين برين تو تنظيمات قسمت سيري ببينين فعاله يا نه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iSaalaar نمایش پست ها
        با سلام، امروز گوشیم از دستم افتاد و چون گلس و کیس داشت چیزیش نشد. فقط الان تکونش که میدم داخلش یه چیزی لق می‌زنه (بالای گوشی) وگرنه هیچ مشکل دیگه‌ای پیدا نکرده...
        این صدا ناشی از چی می‌تونه باشه؟
        اگه صدا كمي مياد مربوط به لنز دوربينه

نظر

• نوشته اصلی توسط arefsirati نمایش پست ها
          با عرض سلام و خسته نباشید.
          گوشیم یه سری فایل local disk تو پوشه عکساش (DCIM)اومده که پاک نمیشه کرد(منظورم زمانی که با کابل به کلمپیوتر میزنیم و internal storage باز میشه) و کل حجم گوشیم رو گرفتن
          میخوام پاک کنم ارور میده
          the delete operation has failed . the device has either stopped responding or has been disconnected .

باید چیکار کنم تا پاک بشن ؟
          هم iphone 6 و هم ipad air من این مشکل رو داره
          ممنون میشم کمکم کنین.
          در ايتونز قسمت photos هست كه برا ساين عكسها بايد يه فولدر انتخاب كنيد تا عكسها ساين بشه شما يه فولدر خالي را انتخاب كنيد و ساين كنيد
          ت.ذ:تمام عكسها در قسمت photos كه با كامپيوتر ساين شده تالا پاك ميشه ولي اون دسته از عكسا كه خودتون يا از اينترنت گرفتين(با گوشي بوده)پاك نخواهد شد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
            اگه صدا كمي مياد مربوط به لنز دوربينه

به نظرتون لنزش آسیب دیده؟
            ارزششو داره که بخاطرش گوشی باز شه؟
            چون الان دوربینشم مشکلی نداره...

نظر

به نظرتون لنزش آسیب دیده؟
              ارزششو داره که بخاطرش گوشی باز شه؟
              چون الان دوربینشم مشکلی نداره...
              ببينيد كلا اكثر ايفون ٦ ها وقتي تكونش ميدين يه صداي كمي از بخش دوربين و به خصوص زيرشون شنيده ميشه
              مشكلي نخواهد داشت شما هم دوربين عقب هم جلو را تو شرايط مختلف و تكون دادن امتحان كن اگه مشكلي ني خيالتون راحت باشه

نظر

ببينيد كلا اكثر ايفون ٦ ها وقتي تكونش ميدين يه صداي كمي از بخش دوربين و به خصوص زيرشون شنيده ميشه
                مشكلي نخواهد داشت شما هم دوربين عقب هم جلو را تو شرايط مختلف و تكون دادن امتحان كن اگه مشكلي ني خيالتون راحت باشه

درست می‌فرمایید ولی من مخصوصاً وقتی این گوشی رو گرفتم همون لحظه اول تکون دادم و صدایی نمیداد!
                همینطور آیفون ۶ دیگری هم که در منزل داریم، اون هم صدا نمیده...بخاطر همین یکم حساس شدم!
                وگرنه تو اینترنت که می‌گشتم دیدم این صدا متداوله و آدمای حساس رو کلافه کرده ولی این صدا چون ناشی از زمین خوردن گوشی هست، می‌ترسم کار دستم بده!

نظر

درست می‌فرمایید ولی من مخصوصاً وقتی این گوشی رو گرفتم همون لحظه اول تکون دادم و صدایی نمیداد!
                  همینطور آیفون ۶ دیگری هم که در منزل داریم، اون هم صدا نمیده...بخاطر همین یکم حساس شدم!
                  وگرنه تو اینترنت که می‌گشتم دیدم این صدا متداوله و آدمای حساس رو کلافه کرده ولی این صدا چون ناشی از زمین خوردن گوشی هست، می‌ترسم کار دستم بده!
                  ببنيد حتما يه قسمتا از برد لقي ايجاد شده مخصوصا همون لنز دوربين چون ميگيد قبلا صدا نميداده ميگم
                  اگه گوشي سالمه اين لقي مشكل ساز نبوده و ايشالله نخواهد بود ولي اگه يه متخصص تو زمينه باز كردن گوشي ايفون ميشناسيد بش بگيد گوشيتون را باز كنه و راحت جلو خودتون تعميرش كنه ولي اگه همچين كسي را سراغ نداريد يا اطمينان نميتونيد بكنيد بهتره ولش كنيد چون كار هر كسي نيست
                  ميتونيد با دفتر همين انجمن هم تماس بگيريد كافيه به بخش تعميرات تخصصي بريد و با مديران گفت و گو داشته باشين
                  موفق باشيد

نظر

خیالت راحت باشه دوست عزیز
                    هیچ مشکلی پیش نمیاد
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

حتما سيري را غيرفعال كردين برين تو تنظيمات قسمت سيري ببينين فعاله يا نه

سوالم رو درست متوجه نشدی انگار داداش
                      نه داداش فعاله off و on هم کردم میکروفن سیری با دوربین جلو یکیه دوربین جلومم اونجا هم صدا میاد اما ضعیف بیشتر صدا هوا میاد نه گوشیم خورده زمین نه روطوبت دیده هیچی میخواستم ببینم با ریستور به نظرتون درست میشه یا سخت افزاری
                      خودم میدونم اگر سخت افزاری باشه کار 10 دقیقه کار اما ارزش نداره بخواهم گوشی رو به خاطرش باز کنم 4 رشته سیم هستش یکی از اون سیم ها احتمالا قطی داره. سولم این بود با توجه که اطلاعاتم خیلی بالا و واسم مهمه به نظر شما اگر با ریستور حل میشه که ریستور رو بکنم چون ورژن گوشیم 8.3 هست و 8.4.1 رو نمیخواهم نصب کنم میگن مصرف باتریش بد تر شده واسه این عرض کردم خدمتتون اگر 8.4.1 کسی نصب کرده و راضیه مزیتاشو بگه تا الان فوقش ریستور رو بزنم. ممنونم

نظر

• سلام
                        دوستان یه اروری میاد هی رو صفحه گوشیم اصلا سر در نمیارم ازش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
                          سوالم رو درست متوجه نشدی انگار داداش
                          نه داداش فعاله off و on هم کردم میکروفن سیری با دوربین جلو یکیه دوربین جلومم اونجا هم صدا میاد اما ضعیف بیشتر صدا هوا میاد نه گوشیم خورده زمین نه روطوبت دیده هیچی میخواستم ببینم با ریستور به نظرتون درست میشه یا سخت افزاری
                          خودم میدونم اگر سخت افزاری باشه کار 10 دقیقه کار اما ارزش نداره بخواهم گوشی رو به خاطرش باز کنم 4 رشته سیم هستش یکی از اون سیم ها احتمالا قطی داره. سولم این بود با توجه که اطلاعاتم خیلی بالا و واسم مهمه به نظر شما اگر با ریستور حل میشه که ریستور رو بکنم چون ورژن گوشیم 8.3 هست و 8.4.1 رو نمیخواهم نصب کنم میگن مصرف باتریش بد تر شده واسه این عرض کردم خدمتتون اگر 8.4.1 کسی نصب کرده و راضیه مزیتاشو بگه تا الان فوقش ریستور رو بزنم. ممنونم
                          ريستور كني بهتره انشالله كه با ريستور درست ميشه
                          من ٨.٤.١ دارم و مصرف باتري نسبت به ٨.٣ خيلي بهتره به نظرم
                          من نميدونم با ريستو درست ميشه يا نه دادا ولي مطمنا ريستور يه نوري تو تاريكي كه خيلي بهتر باز شدن گوشي هستي
                          موفق باشي

نظر

• سلام دوستان
                            الان راهی هست بدون جیلبریک بازی و برنامه نصب کرد؟
                            تانگبود هنوز کار میکنه؟
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                              برید به مسیر زیر و airdrop رو روشن کنید.
                              Settings > General > Restrictions
                              دوست عزیز پسورد میخواد هر چی میزنم باز نمیشه از رمز گوشیم بگیر تا چی که یادم اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_satelie نمایش پست ها
                                دوست عزیز پسورد میخواد هر چی میزنم باز نمیشه از رمز گوشیم بگیر تا چی که یادم اومده
                                ایفون جیلبریک شده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X