اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
    اين موارد عادي هست و به اصطلاح گوشيتون كرش كرده
    كروم هم از اخرين نسخه موجود در اپل استور استفاده كنيد و كروم در ايفون كلا مشكل خيلي داره
    اگه تازه ايفون خريدين و از اندرويد مهاجرت كردين به ايفون پشيمون شدنتون طبيعيه ولي. دو ماه ديگه كاملا نظرتون عكس ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
    الان 6 ماهه که ایفون خریدم .. کروم هم اخرین ورژنش روی گوشیم نصبه ولی مرتب کرش میکنه بعد از یکی دو دقیقه استفاده از کروم خودش بسته میشه و از برنامه میپره بیرون

نظر

• نوشته اصلی توسط mis.zari نمایش پست ها
      الان 6 ماهه که ایفون خریدم .. کروم هم اخرین ورژنش روی گوشیم نصبه ولی مرتب کرش میکنه بعد از یکی دو دقیقه استفاده از کروم خودش بسته میشه و از برنامه میپره بیرون
      من همين مشكل شما با كروم را در ورژنهاي قبليش داشتم
      وارد تنظيمات كروم شده و رو privacy كليك كنيد
      كشها و ديتا سايتها را پاك كنيد
      اگه درست نشد مربوط به ورژن ios شماست

نظر

• سلام دوستان من ایفون ۶دارم وجیلبریک شده دیروز درحین انجام دانلود اهنگ وبرنامه از سادیاشارژش تموم شد وگوشی خاموش شد بعد ازان وقتی شارژ کردم گوشی روشن نشد و رو آرم اپل گیرکرد وبالا نمیومد وبعد مجبورشدم دکمه پاور و ولوم بالا بگیرم گوشی بالا اومد حالا هربار پس از خاموش شدن باید اینکاربکنم تارگوشیم بالا بیاد درضمن سادیاهست و توییک هاش نصبه و برنامه هم نصب میشه ولی هیچ یک ازتوییک ها کارنمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید واسه حل این مشکل چکارکنم انگار گوشی سیف موده ولی نیس همه چیز کارمیکنه بجز توییک های نصب شده سادیا و اینکه گوشی پس ازخاموش شدن خودبه خود بالا نمیاد و رو ارم اپل گیر میکنه وباید دکمه پاورو ولوم بالا بگیرم تا گوشیم روشن بشه بگید چکارکنم دوستان

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان

من با گوشي اهنگ دانلود كردم ولي به هيچ برنامه موزيك پليري اضافه نميشه
          اگه ميشه راعنمايي كنيد كه چطور به پلير اضافش كنم
          با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
            سلام دوستان من ایفون ۶دارم وجیلبریک شده دیروز درحین انجام دانلود اهنگ وبرنامه از سادیاشارژش تموم شد وگوشی خاموش شد بعد ازان وقتی شارژ کردم گوشی روشن نشد و رو آرم اپل گیرکرد وبالا نمیومد وبعد مجبورشدم دکمه پاور و ولوم بالا بگیرم گوشی بالا اومد حالا هربار پس از خاموش شدن باید اینکاربکنم تارگوشیم بالا بیاد درضمن سادیاهست و توییک هاش نصبه و برنامه هم نصب میشه ولی هیچ یک ازتوییک ها کارنمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید واسه حل این مشکل چکارکنم انگار گوشی سیف موده ولی نیس همه چیز کارمیکنه بجز توییک های نصب شده سادیا و اینکه گوشی پس ازخاموش شدن خودبه خود بالا نمیاد و رو ارم اپل گیر میکنه وباید دکمه پاورو ولوم بالا بگیرم تا گوشیم روشن بشه بگید چکارکنم دوستان
            گوشی رو اگه با ولوم روشن کنید تو حالت سیف مود بالا میاد و توییک ها کار نمیکنن.
            یکی از توییک ها مشکل داره که باید پاکش کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط gorhan نمایش پست ها
              با سلام خدمت همه دوستان

من با گوشي اهنگ دانلود كردم ولي به هيچ برنامه موزيك پليري اضافه نميشه
              اگه ميشه راعنمايي كنيد كه چطور به پلير اضافش كنم
              با تشكر
              برای اینکه بتونید به پلیر اضافه کنید باید جیلبریک کنید
              یا میتونید از برنامه های استور مثل avplayer , nplayer , vlc , ... استفاده کنید.

نظر

• با سلام
                دوستان ی مشکل دارم...

ی جایی که ساکت باشه با صفحه روشن گوشیتونو نزدیک گوشتون ببرید ببنید صدایی میشنوید!!!!
                مال من ی صدای نویز یا حالت خش خش خیلی یواش میاد که وقتی صفحه خاموش میکنم قطع میشه!!!!
                صدا بیشتر از پایین سمت تاچ ای دی میاد!!
                مشکل از چی میتونه باشه؟

خواهشا دوستان تست کنن

با تشکر

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط ramin_salari نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوستان ی مشکل دارم...

ی جایی که ساکت باشه با صفحه روشن گوشیتونو نزدیک گوشتون ببرید ببنید صدایی میشنوید!!!!
                  مال من ی صدای نویز یا حالت خش خش خیلی یواش میاد که وقتی صفحه خاموش میکنم قطع میشه!!!!
                  صدا بیشتر از پایین سمت تاچ ای دی میاد!!
                  مشکل از چی میتونه باشه؟

خواهشا دوستان تست کنن

با تشکر

صدا از بلندگو هاست و كاملا طبيعي

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 21-08-2015, 01:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_satelie نمایش پست ها
                    سلام من زمانی که گوشیم رو گرفتم تو تنظیماتش یادم نیست یه کاری کردم air drop غیر فعال شد الان هر چی میگردم نیست توی تسک بار هم اون پایین که میدم بالا نیست از کجا دوباره بیارمش جز ریست کردن
                    کسی نیست جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_satelie نمایش پست ها
                      سلام من زمانی که گوشیم رو گرفتم تو تنظیماتش یادم نیست یه کاری کردم air drop غیر فعال شد الان هر چی میگردم نیست توی تسک بار هم اون پایین که میدم بالا نیست از کجا دوباره بیارمش جز ریست کردن
                      نوشته اصلی توسط ali_satelie نمایش پست ها
                      کسی نیست جواب بده
                      برید به مسیر زیر و airdrop رو روشن کنید.
                      Settings > General > Restrictions

نظر

• سلام به همگی
                        من امروز یه مشکل واسم پیش اومد یه کم خواستم با سیری سرگرم بشم اما هرچی میگفتم چیزی جواب نمیدادمشکل چیه . چه باید کرد؟ هفته پیش بود که داشتم راحت باهاش حرف میزدم و دست اخر بای دادم و برنامه رو بست خودش کسی بهم گفت مشکل از سرورش هست باچیز پی ان برو اما تغییری ندیدم تا الان با چیز پی ان هم همونه ممنون میشم راهنمایی کنید. راستی الان چک کردم دیدم صدای دوربین جلوم هم انگاری ضعیف شده همش صدا هوا میاد توش یه دفعه هم اینجوری شده نه زمین خوردن نه آب نه روطوبت میتونه مشکل سخت افزاری نباشه و با یه ریستور حل بشه؟

نظر

• ببخشید اسپم میدک کسی نبود جواب مارو بده؟کلی اطلاعات دارم میخوام ببینم ریستور کنم یا نه کسی نا حالا همچین مشکلی واسش پیش اومده. ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید.
                            گوشیم یه سری فایل local disk تو پوشه عکساش (DCIM)اومده که پاک نمیشه کرد(منظورم زمانی که با کابل به کلمپیوتر میزنیم و internal storage باز میشه) و کل حجم گوشیم رو گرفتن
                            میخوام پاک کنم ارور میده
                            the delete operation has failed . the device has either stopped responding or has been disconnected .

باید چیکار کنم تا پاک بشن ؟
                            هم iphone 6 و هم ipad air من این مشکل رو داره
                            ممنون میشم کمکم کنین.

نظر

• با سلام، امروز گوشیم از دستم افتاد و چون گلس و کیس داشت چیزیش نشد. فقط الان تکونش که میدم داخلش یه چیزی لق می‌زنه (بالای گوشی) وگرنه هیچ مشکل دیگه‌ای پیدا نکرده...
                              این صدا ناشی از چی می‌تونه باشه؟

نظر

• سلام دوستان من یکم از گوشی فیلم گرفتم حالا میخوام انتقال بدم به کامپیوترم
                                چون تازه واردم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X