اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
    من با دیکشنری fastdic به مشکل برخوردم. وقتی مثلا از سافاری یا آی بوک میام یه لغتی رو تو دیکشنری وارد کنم با لگ و تاخیر تو مولتی تسکینگ و اجرای برنامه ها مواجه میشم و تاحالا در عرض چند ماه چند بار گوشی هنگ کرده. احساس می کنم مشکل از fastdic باشه چون وقتی fastdic فعال نسیت و از meriam webster ویا en dict box استفاده می کنم همچین مشکلی پیش نمیاد. پیشنهاد دوستان برای حل مشکل چیه؟ fastdic خوبی که داره اینه که هم تلفظ آفلاین داره و به نظرم بین دیکشنریای فارسی رابط کاربری کاربرپسندتری داره
    با هیچ برنامه ای غیر از مواردی که ذکر کردید این مشکل رو دارید ؟ منظورم کلیه برنامه هایی هست که رو دستگاهتون نصب هست .
    درصورتی که با دیگر برنامه ها مشکلی ندارید ، عامل این اتفاق همون Fastdic هست . شما یکبار برنامه رو پاک کنید و اخرین نسخه اون رو از Appstore دانلود و نصب کنید . ببینید مشکل حل میشه یا خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط ttaher نمایش پست ها
      ببخشید میشه روی ایفون6 لاک نرم افزار و بازی نصب کرد ؟؟؟؟؟؟
      بله میتونید ، لاک و یا انلاک بودن ایفون مرتبط با بخش اپراتور گوشی میباشد و ربطی به کاربرد های خود دستگاه ندارد . درصورتی که بتونید گوشی لاک رو انلاک و یا با سیمکارت اصلی اپراتور اونو باز کنین به راحتی میتونید همه ی اپلیکیشن هارو روش نصب کنین .

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
        با هیچ برنامه ای غیر از مواردی که ذکر کردید این مشکل رو دارید ؟ منظورم کلیه برنامه هایی هست که رو دستگاهتون نصب هست .
        درصورتی که با دیگر برنامه ها مشکلی ندارید ، عامل این اتفاق همون Fastdic هست . شما یکبار برنامه رو پاک کنید و اخرین نسخه اون رو از Appstore دانلود و نصب کنید . ببینید مشکل حل میشه یا خیر

تمام دفعاتی که سیستم هنگ کرده (حدود سه چهار دقیقه گوشی عملا متوقف میشه) fastdic فعال بوده و دقیقا وقتی رخ داده که خواستم از یه نرم افزاری به fastdic سوییچ کنم یا از fastdic به نرم افزار دیگه ای مثل سافاری سوییچ کنم.
        الان ورژن نهایی نصبه، چون هیستوریش پره از لغات جستجو شده، نمیخوام اونا رو از دست بدم. البته علت این اختلال شاید همومن لیست بلندبالای لغات جستجو شده باشه
        چیزی که عملا حس میکنم اینه که merriam-webster به مراتب روانتر از fastdic هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
          تمام دفعاتی که سیستم هنگ کرده (حدود سه چهار دقیقه گوشی عملا متوقف میشه) fastdic فعال بوده و دقیقا وقتی رخ داده که خواستم از یه نرم افزاری به fastdic سوییچ کنم یا از fastdic به نرم افزار دیگه ای مثل سافاری سوییچ کنم.
          الان ورژن نهایی نصبه، چون هیستوریش پره از لغات جستجو شده، نمیخوام اونا رو از دست بدم. البته علت این اختلال شاید همومن لیست بلندبالای لغات جستجو شده باشه
          چیزی که عملا حس میکنم اینه که merriam-webster به مراتب روانتر از fastdic هستش
          به احتمال زیاد به دلیل اینکه دیتا بسیار زیادی در هیستوری این برنامه ذخیره شده این لگ ها مشاهده میشه و در صورت نصب مجدد برنامه حل میشه .
          اگه میخواین همچنان از fastdic استفاده و عیب یابی کنین راهی جز نصب مجدد برنامه ندارید در غیر این صورت باید به فکر برنامه جایگزین باشید .

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
            با کابل یا کامپیوتر دیگه امتحان کردین؟
            یا همون کابل و کامپیوتر با دیوایس دیگه
            اره فقط گوشی منو نمیشناسه وگرنه گوشی دیگه را میشناسه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
              دوستان من گوشیم 8.4 جیلبریک کردم.وصل میکنم ب آیتونر گوشی را نمیشناسه ک بخوام آهنگ سینک کنم...چکار کنم؟؟ممنون
              گوشی رو ویندوز میشناسه؟
              برنامه های دیگه مثل iFunbox ,... چطور؟
              خطایی نمیده؟

نظر

• دوستان سلام. من دیشب یه آیفون 6 از نوع 16 گیگ خریدم. سیستم عاملش هنوز 8.2 هستش. یه اشکال عجیب دار و اونم اینه که حافظه داخلیش خودش پر میشه!

دیشب 12 گیگ جا داشت اما الان میزنه حافظه در دسترس 0 ! مشکلش از کجاست؟ اگه اشکال داره ببرم پسش بدم.

- - - - - - - - - -

خواهش میکنم کمکم کنید... ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                  دوستان سلام. من دیشب یه آیفون 6 از نوع 16 گیگ خریدم. سیستم عاملش هنوز 8.2 هستش. یه اشکال عجیب دار و اونم اینه که حافظه داخلیش خودش پر میشه!

دیشب 12 گیگ جا داشت اما الان میزنه حافظه در دسترس 0 ! مشکلش از کجاست؟ اگه اشکال داره ببرم پسش بدم.

- - - - - - - - - -

خواهش میکنم کمکم کنید... ممنون
                  نرم افزار نصب کردی روش؟

نظر

• کلا یه گیگ هم نمیشد! یه مشت فایل پی دی اف و تقریبا 600 مگ فایل صوتی!

نظر

• نرم افزارت چیا بودن؟
                      شاید فایل های داکیومنت و کش نرم افزارات باشه

نظر

• آدوبی پی دی اف کلا! فکر نکنم. خیلی عجیب پر میشه. شبیه ویروسهای کامپوتری میمونه.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید.
                          فایل عکس یا ویدیویی رو که حذف میکنم از صفحه اصلی فوتو حذف میشه ولی میره تو پوشه recently deleted! چطوری میتونم این پوشه رو حذف کنم یا کلا کاری کنم که دیگه فایلی رو که حذف میکنم اونجا نره!

- - - - - - - - - -

با عرض سلام و خسته نباشید.
                          فایل عکس یا ویدیویی رو که حذف میکنم از صفحه اصلی فوتو حذف میشه ولی میره تو پوشه recently deleted! چطوری میتونم این پوشه رو حذف کنم یا کلا کاری کنم که دیگه فایلی رو که حذف میکنم اونجا نره!

نظر

• سلام من زمانی که گوشیم رو گرفتم تو تنظیماتش یادم نیست یه کاری کردم air drop غیر فعال شد الان هر چی میگردم نیست توی تسک بار هم اون پایین که میدم بالا نیست از کجا دوباره بیارمش جز ریست کردن

نظر

• سلام به همه . من دیروز وسط کار با سافاری یهو کرش کرد و صفحه سفید شد و مارک اپل اومد بالا .. همونجا نزدیک بود قلبم وایسه.. میشه لطفا راهنمایی کنید دلیلش چیه؟
                              توی برنامه گوگل کروم هم مرتب کرش میکنه گوشیم
                              خیلی پشیمونم از خرید ایفون

نظر

• نوشته اصلی توسط mis.zari نمایش پست ها
                                سلام به همه . من دیروز وسط کار با سافاری یهو کرش کرد و صفحه سفید شد و مارک اپل اومد بالا .. همونجا نزدیک بود قلبم وایسه.. میشه لطفا راهنمایی کنید دلیلش چیه؟
                                توی برنامه گوگل کروم هم مرتب کرش میکنه گوشیم
                                خیلی پشیمونم از خرید ایفون
                                اين موارد عادي هست و به اصطلاح گوشيتون كرش كرده
                                كروم هم از اخرين نسخه موجود در اپل استور استفاده كنيد و كروم در ايفون كلا مشكل خيلي داره
                                اگه تازه ايفون خريدين و از اندرويد مهاجرت كردين به ايفون پشيمون شدنتون طبيعيه ولي. دو ماه ديگه كاملا نظرتون عكس ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X