اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ممنون HaEN جان درست شد خیلی ممنون

نظر

• سلام

گوشیم جیلبریک هست و سیدیا هم نصیه، Appsync Unifeid هم نصبه..فایل آفیس کرک شده نصب کردم از طریق آیتونز ، ولی سینک نمیشه یعنی تو آیتونز میزنه نصب شده و گزینه Remove هم جلوش میاد ولی تو گوشی یه آیکون کمرنگ از برنامه نشون میده و روش میزنه Waiting..مشکلی تو عملکرد AppSync هست به نظرتون ؟

نظر

• اقا ی سوال داشتم من گوشیم تا 2016 گارانتی داره
        ی مشکل سخت افزاری براش پیش امده باید تعویض شه
        میخواستم ببینم اگه بخوام بفرستم برای تعویض چه قدر پول تعویضش میشه
        فقط سریع جواب بدین

بعد کدوم کشور ها تعویض میکنن ایا در هر کشوری که اپل استور معطبر دارن مثل ترکیه میشه تعویض کرد؟؟؟؟

نظر

• سلام به همه مدیران عزیز و اساتید گرامی
          می خواستم بنده رو راهنمایی بفرمایید
          می خوام حدود 30 گیگ موزیک رو گوشی بریزم ولی نمی خوام همه باهم قاطی پاتی بشه

اما الان داخل آیتیونز میشم بعد وارد محتویات گوشی میشم بعد وارد file میشم بعد add folder to library رو میزنم و فولدر ها رو انتخاب میکنم
          ولی بازم قاطی پاتی میریزه

می خوام خیلی شیک و مجلسی فولدر بندی و هر فولدر با اسم خواننده باشه و بشه از داخل گوشی اسم خواننده رو انتخاب کرد و گوش کرد ( مثل همه mp3 پلیر ها )
          میشه راهنمایی بفرمایی
          و اینکه بهترین برنامه برای انتقال موزیک به آیفون همین آیتیونز هست ؟

ممنون

نظر

• سوال دیگه ای هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید ( شرمنده دیگه تازه کار هستم در ios )
            گوشی روی ios 8.4 هست
            1- در حال حاضر بنظرتون گوشی رو جیلبریک کنم و برنامه های پولی رو بریزم یا از برنامه 25pp استفاده کنم ؟
            2- این tiag 2.4.3 فعلا از همه بهتر و پایدار تره ؟
            3-جیلبریک چند درصد مصرف باتری من رو حدودا بالا میبره ؟ ( می خوام ببینم ارزش اش رو داره یا نه چون همین الانم بزور باتریش معمولی نگه میداره ) و دیگه چه مشکلاتی ممکن به همراه داشته باشه ؟
            4- میتونم هم جیلبریک کنم هم از آیتیونز خرید آنلاین انجام بدم ؟
            5- جیلبریک بعد از ریستور دیگه هیچ اثری ازش نمی مونه و مثلا باتری دقیقا مثل قبل کار میکنه ؟
            6- برنامه ی دیگه ای هم بجز 25PP کامل و جامع وجود داره معرفی کنید ؟ ( این تانگبو که از کار افتاد وگرنه عالی بود )

ممنون از راهنماییتون
            ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 03-08-2015, 09:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
              سلام به همه مدیران عزیز و اساتید گرامی
              می خواستم بنده رو راهنمایی بفرمایید
              می خوام حدود 30 گیگ موزیک رو گوشی بریزم ولی نمی خوام همه باهم قاطی پاتی بشه

اما الان داخل آیتیونز میشم بعد وارد محتویات گوشی میشم بعد وارد file میشم بعد add folder to library رو میزنم و فولدر ها رو انتخاب میکنم
              ولی بازم قاطی پاتی میریزه

می خوام خیلی شیک و مجلسی فولدر بندی و هر فولدر با اسم خواننده باشه و بشه از داخل گوشی اسم خواننده رو انتخاب کرد و گوش کرد ( مثل همه mp3 پلیر ها )
              میشه راهنمایی بفرمایی
              و اینکه بهترین برنامه برای انتقال موزیک به آیفون همین آیتیونز هست ؟

ممنون
              دوست عزیز شما اول همه موزیک هاتو وارد آیتونز کن بعدش تو همون آیتونر با کلیک راست روی هر موزیک و زدن گزینه get info میتونی هر اطلاعاتی لازم هست از جمله نام خواننده، سبک موزیک، آلبوم ، سال نشر و حتی کاور آهنگ رو بهش اضافه کنی و یا حتی متن موزیک های خارجی رو اضافه کنی و موقع پلی متنش رو هم ببینی ( البته میتونی ترک های یک آلبوم رو باهم انتخاب کنی و همه نام خواننده و آلبوم رو وارد کنی) بعد این کار شما وقتی موزیکاتو سینک میکنی تو گوشی، میتونی شیک مجلسی تو پلیر گوشی بر اساس خواننده، آلبوم، سبک و یا هر چی دسته بندی شده مشاهده کنی و پلی کنیش. یکم حوصله میخواد ولی نتیجه بسیار خوبه

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                سوال دیگه ای هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید ( شرمنده دیگه تازه کار هستم در ios )
                گوشی روی ios 8.4 هست
                1- در حال حاضر بنظرتون گوشی رو جیلبریک کنم و برنامه های پولی رو بریزم یا از برنامه 25pp استفاده کنم ؟
                2- این tiag 2.4.3 فعلا از همه بهتر و پایدار تره ؟
                3-جیلبریک چند درصد مصرف باتری من رو حدودا بالا میبره ؟ ( می خوام ببینم ارزش اش رو داره یا نه چون همین الانم بزور باتریش معمولی نگه میداره ) و دیگه چه مشکلاتی ممکن به همراه داشته باشه ؟
                4- میتونم هم جیلبریک کنم هم از آیتیونز خرید آنلاین انجام بدم ؟
                5- جیلبریک بعد از ریستور دیگه هیچ اثری ازش نمی مونه و مثلا باتری دقیقا مثل قبل کار میکنه ؟
                6- برنامه ی دیگه ای هم بجز 25PP کامل و جامع وجود داره معرفی کنید ؟ ( این تانگبو که از کار افتاد وگرنه عالی بود )

ممنون از راهنماییتون
                1- به نظر من جیلبریک کنید چون درد سر کمتری داره به راحتی با آیتونز سینک میشه و به برنامه های کرک شده بیشتری دسترسی دارید و تمام برنامه ها آپدیت هستن.
                2- بله
                3- جیلبریک این امکان رو میده که شما به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید بنابراین روی مصرف باتری تاثیری نداره. مصرف باتری به تغییراتی که خود شما بعد از جیلبریک توی فایل های سیستمی ایجاد میکنید (مثل نصب توییک ها) بستگی داره.
                4- بله
                4- بله و شاید هم بهتر از قبل!
                5-شما جیلبریک کنید و از iphonecake استفاده کنید.
                حتما سعی کنید برنامه هایی رو که زیاد استفاده میکنید رو خریداری کنید.
                اکثر برنامه های محبوب هم توی زمان های خاصی رایگان میشن که با جست جو میتونید پیدا کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
                  دوست عزیز شما اول همه موزیک هاتو وارد آیتونز کن بعدش تو همون آیتونر با کلیک راست روی هر موزیک و زدن گزینه get info میتونی هر اطلاعاتی لازم هست از جمله نام خواننده، سبک موزیک، آلبوم ، سال نشر و حتی کاور آهنگ رو بهش اضافه کنی و یا حتی متن موزیک های خارجی رو اضافه کنی و موقع پلی متنش رو هم ببینی ( البته میتونی ترک های یک آلبوم رو باهم انتخاب کنی و همه نام خواننده و آلبوم رو وارد کنی) بعد این کار شما وقتی موزیکاتو سینک میکنی تو گوشی، میتونی شیک مجلسی تو پلیر گوشی بر اساس خواننده، آلبوم، سبک و یا هر چی دسته بندی شده مشاهده کنی و پلی کنیش. یکم حوصله میخواد ولی نتیجه بسیار خوبه
                  یکم حوصله که چه عرض کنم
                  سی گیگ اهنگ خییلی بیشتر از این حرفا حوصله میخواد.
                  ولی خب متاسفانه تنها راهش همینه
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام من ي مشكل با ايفون6 پيدا كردم، صداي اسپيكرش كلا قطع شده و هيچ صدايي نه موقع اهنگ پخش كردن و نه موقع notification از اسپيكرش نمياد اما با هدفونش مشكلي نداره،بنظرتون مشكل سخت افزاريه؟ چون reset setting هم كردم اما درست نشد،ممنون ميشم راهنمايي كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط Sima.mghds نمایش پست ها
                      سلام من ي مشكل با ايفون6 پيدا كردم، صداي اسپيكرش كلا قطع شده و هيچ صدايي نه موقع اهنگ پخش كردن و نه موقع notification از اسپيكرش نمياد اما با هدفونش مشكلي نداره،بنظرتون مشكل سخت افزاريه؟ چون reset setting هم كردم اما درست نشد،ممنون ميشم راهنمايي كنين
                      برای اینکه مطمئن بشید سخت افزاریه یا نه یه بار ریستور کنید.
                      اگر حل نشد سخت افزاریه.

نظر

• يعني منظورتون ريست كلي گوشيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sima.mghds نمایش پست ها
                          يعني منظورتون ريست كلي گوشيه؟
                          بله دقیقا

نظر

• دوستان راهی وجود داره که مثلا vlc player رو به عنوان برنامه پیش فرض پخش ویدئو تعیین کنیم ؟ یعنی مثلا کلیپ های تلگرام یا پخش آنلاین تلویزیون و .. همه توسط این برنامه انجام بشه
                            من برنامه avplayer خریداری کردم ولی عملا بلااستفاده مونده !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان کسی می دونه چی چجوری میشه تیکت های پرواز امارت و توی passbook اد کرد؟

نظر

• دوستان apple 6 من گاهی اوقات پشت سر هم هنگ میکنه و گاهی اوقات هم صفحه آبی میاد خاموش میشه؟علت از چیه؟؟با ریستور حل میشه؟؟البته این رو هم بگم گاهی اوقات تو 1ساعت 5بار هنگ میکنه گاهی اوقات هم 3 روز هیچ اتفاقی نمیوفته!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X