اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان . من امروز بازی انگری بردز 2 رو از اپ استور دانلود کردن ولی اولش هی میخواد به اینترنت وصل بشه میزنه که مشکل اینترنت وجود داره و کانکشن رو چک کن . در حالی که اینترنت سالم کار میکنه و تمام برنامه ها یی که با اینترنت کار دارن درست کار میکنن . !!! با چیز پی ان هم امتحان کردم باز نشد ! کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم ؟؟؟ ممنون

نظر

• امروز یه برنامه ای رو توسط سیدیا نصب کردم بعدش اسپرینگبرد ریست شد ولی آیکون برنامه به منو اضافه نشد در واقع انگار نصب نشد ولی مسئله اینه که سیدیا دیکه لود نمیشه و کار نمیکنه..وقتی بازش میکنم یه صفه سفید میاد و میپره بیرون
      کاریش میشه کرد یا باید گوشیو ریستور کنم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
        سلام دوستان . من امروز بازی انگری بردز 2 رو از اپ استور دانلود کردن ولی اولش هی میخواد به اینترنت وصل بشه میزنه که مشکل اینترنت وجود داره و کانکشن رو چک کن . در حالی که اینترنت سالم کار میکنه و تمام برنامه ها یی که با اینترنت کار دارن درست کار میکنن . !!! با چیز پی ان هم امتحان کردم باز نشد ! کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم ؟؟؟ ممنون
        مال من هم همینطوره چوری بازی رو بیاریم بالا در صورتی بازی کاملا رایگانه ؟؟

نظر

• من ایفونم از فاصله خیلی کمه از لبه خرد رو میز البته داخل یک قاب ژله ایی any shock هست الان چیزی نشده فقط میخواستم بدونم در برابر چنین ضرباتی گوشی مقاوم هست ؟

الان نیاز هست چیزی از گوشیو تست کنم ببینم مشکل داره یا نه؟ اگر اره چه قسمت هایی را چک کنم؟

نظر

• دوست عزیز اگه گوشیتون قاب داشته و از فاصله خیلی کم خورده به میز که جای نگرانی نیست...
            به دلتون بد راه ندید.
            چیزی نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
              دوست عزیز اگه گوشیتون قاب داشته و از فاصله خیلی کم خورده به میز که جای نگرانی نیست...
              به دلتون بد راه ندید.
              چیزی نیست.

سلام اره از این قاب ژله ایی هاست اما این ایفون 6 واقعا باریکه گفتم یه وقت خراب نشده باشه حالا باز ایفون 5 اس یکم از لحاظ ضخامت بهتر بود اما 6 واقعا خیلی بازیکه :دی

نیازی نیست جاییشو تست کنم؟

نظر

• نه دوست عزیز آیفون گوشی نیست که بخواد با این ضربه های کوچیک کاریش بشه...اپل موقع ساخت فکر همه چیزشو کرده.
                خیالتون راحت از گوشیتون لذت ببرید و نگران نباشید.
                هر چی بیشتر حساسیت نشون بدین بدتره.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
                  نه دوست عزیز آیفون گوشی نیست که بخواد با این ضربه های کوچیک کاریش بشه...اپل موقع ساخت فکر همه چیزشو کرده.
                  خیالتون راحت از گوشیتون لذت ببرید و نگران نباشید.
                  هر چی بیشتر حساسیت نشون بدین بدتره.

لطف کردی خیالم راحت شد امیر جان تو تلگرام اهنگ فرستادن واسم گرفتمش اما تو برنامه موزیک نیستش اهنگ کجا میره؟

نظر

• خواهش میکنم.
                    توی هر برنامه ای که براتون آهنگ میفرستن از توی همون برنامه باید آهنگو اجرا کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                      مال من هم همینطوره چوری بازی رو بیاریم بالا در صورتی بازی کاملا رایگانه ؟؟
                      من که هرکاری کردم نشد ! بازی رو پاک کردم . اگر کسی از دوستان میدونه مشکل چیه کمک کنه . مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
                        امروز یه برنامه ای رو توسط سیدیا نصب کردم بعدش اسپرینگبرد ریست شد ولی آیکون برنامه به منو اضافه نشد در واقع انگار نصب نشد ولی مسئله اینه که سیدیا دیکه لود نمیشه و کار نمیکنه..وقتی بازش میکنم یه صفه سفید میاد و میپره بیرون
                        کاریش میشه کرد یا باید گوشیو ریستور کنم ؟

؟!؟؟؟؟
                        کسی نمیتونه کمک کنه حسابی گیرم
                        ویرایش توسط NIHILmS : https://i-phone.ir/forums/member/45926-nihilms در ساعت 31-07-2015, 09:32 PM

نظر

• چون سیدیا کار نمیکنه و بالا نمیاد و نمیتوانید توییک نصب کنید بهترین کار Backup گرفتن ار آیفون و ریستور سپس برگرداندن بکاپ و در آخر جیلبریک

نظر

• نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                            چون سیدیا کار نمیکنه و بالا نمیاد و نمیتوانید توییک نصب کنید بهترین کار Backup گرفتن ار آیفون و ریستور سپس برگرداندن بکاپ و در آخر جیلبریک
                            دارم همین کارو میکنم..فقط به نظرتون چرا این اتفاق می افته و روش پیشگیریش چیه ؟ واسه این میپرسم که سری بعد تکرار نشه

نظر

• دلیل مشخصی نداره فقط از نصب سورسهای متعدد و کمتر شناخته شده و توییکهای متعدد و غیر ضروری و غیر منطبق با ios8 خودداری کنید .سیدیا رو چند وقت یکبار به روز کنید . بهتره با چی پی ان و IP غیر ایران سورسها رو اد و توییک نصب نمایید.

- cydia.iphonecake.com -
                              repo.insanelyi.com/ -‎ -
                              - repo.hackyouriphone.org -
                              - repo.biteyourapple.net -
                              اکثر توییکها تو این چند سورس موجود است .
                              ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 31-07-2015, 11:27 PM

نظر

• اقا ی سوال داشتم من گوشیم تا 2016 گارانتی داره
                                ی مشکل سخت افزاری براش پیش امده باید تعویض شه
                                میخواستم ببینم اگه بخوام بفرستم اتریش برای تعویض چه قدر پول تعویضش میشه
                                فقط سریع جواب بدین

نظر

صبر کنید ..
                                X