اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطور میتونم اهنگ هایی که از طریق ایتونز رو گوشی ریختم رو توی واتس اپ بفرستم؟

ios 8.4

نظر

• این امکان وجود نداره
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• وقتی پشت صفحه هر عکسی میذارم گوشی تکون میدونم اونم یه جورایی میچرخه عکس صفحه ثابت نیست ؟ چطور میتونم این حالتو غیر فعال کنم ؟

سوال بعدی گزینه reduceموتیشن اگه فعال باشه مصرف بیشتر میشه ؟ یا اگه خاموش باشه ؟
        ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 29-07-2015, 12:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          وقتی پشت صفحه هر عکسی میذارم گوشی تکون میدونم اونم یه جورایی میچرخه عکس صفحه ثابت نیست ؟ چطور میتونم این حالتو غیر فعال کنم ؟

سوال بعدی گزینه reduceموتیشن اگه فعال باشه مصرف بیشتر میشه ؟ یا اگه خاموش باشه ؟
          Setting>>>wallpaper>>>perspective zoom off
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام
            میخوام فونت فارسی رو به کیبورد اضافه کنم (عربی نمیخوام) طوری که به جای ي --> ی داشته باشه و ..یعنی تو لیست زبان های کیبورد آیفون ، Persian اضافه بشه... قبلا یبار اینکارو کرده بودم الان یادم نیست ! کیبورد Persian Typer دارم ولی اونم عربی نشون میده

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
              سلام
              میخوام فونت فارسی رو به کیبورد اضافه کنم (عربی نمیخوام) طوری که به جای ي --> ی داشته باشه و ..یعنی تو لیست زبان های کیبورد آیفون ، Persian اضافه بشه... قبلا یبار اینکارو کرده بودم الان یادم نیست ! کیبورد Persian Typer دارم ولی اونم عربی نشون میده
              اگر امکانش رو دارید کیبرد farstap رو از استور خریداری کنید به قیمت یک دلار اگرم نه از کیبردهای فارسی رایگان توی استور استفاده کنید مثل مداد، سیبرد و غیره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• كيبورد عربى هر ٢تا رو داره هم ى هم ي !!!!!

نظر

• كيبورد عربى هر ٢تا رو داره هم ى هم ي !!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
                    سلام
                    سلام
                    این لینک رو ببینید -> http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1010097

با توجه به توضیحات داده شده اقدام کنید و به راحتی کیبورد عالی رو دانلود و استفاده کنید.
                    من دیروز ایمیل دادم و الان رو دیوایسم نصبه ... ! فوق العاده هستش

نظر

• دم همه شما گرم
                      یه سوال دیگه : اگه از طریق منوی آیتونز گزینه Add to Library رو انتخاب کنیم و مثلا یه پوشه موزیک رو از یه درایوی به برنامه معرفی کنیم، آیا فقط این پوشه به برنامه آدرس دهی میشه یا اینکه کل محتویات اون پوشه به درایو C و محل نصب آیتونز منتقل میشه ؟

سوال دوم : وقتی عکسها رو از طریق آیتونز به گوشی منتقل میکنم، همه عکسها به صورت پوشه بندی شده و به همون شکل منتقل میشه (همه عکسها در داخل پوشه هاشون و به همون اسمی که روی پوشه ها گذاشته شده) ولی این اتفاق برای فیلم ها نمی افته و در برنامه video همه کلیپ ها به صورت درهم نشون داده میشه و خبری از پوشه هایی که این فیلمها توش بودن نیست..کلا سوالم اینه که ابزار یا روشی وجود داره که فیلمها به همراه پوشه هاشون و به همون صورتیکه دسته بندیشون کردم به گوشی منتقل بشن و به همون صورت هم در گوشی نمایش داده بشن ؟!
                      ویرایش توسط NIHILmS : https://i-phone.ir/forums/member/45926-nihilms در ساعت 29-07-2015, 09:55 PM

نظر

• سلام خدمت دوستان گوشي من چند روز پيش افتاد توي لباسشويي و بعد از يكي دو دقيقه كه ماشين كار كرد متوجه شدم و درش اوردم كه گوشي خاموش شده بود و روشن نميشد. گوشي رو سه روز تو برنج گذاشتم و بعد از سه روز گوشي روشن شد و ظاهرا همه چيزش سالم بود . اما متاسفانه با قرار دادن سيمكارت در گوشي انتن نميده و در حال سرچ است با يه سيمكارت ديگه هم امتحان كردم باز همين مشكل وجود داشت.
                        ايراد ديگه اي هم كه داره مصرف باطري خيلي زياد شده و در حالت افلاين و با لاك بودن صفحه در طول نيم ساعت حدود 10 درصد از شارز گوشي كم ميشه.
                        كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه كه ايراد از كجاست و اين دو مشكل انتن و شارز قابل برطرف شدن هست يا نه؟
                        ضمنا فردا ميخام به فريمور 8.4 اپديت كنم ببينم انتن درست ميشه يا نه.
                        ممون ميشم دوستان راهنمايي كنن

نظر

• نوشته اصلی توسط roha1387 نمایش پست ها
                          سلام خدمت دوستان گوشي من چند روز پيش افتاد توي لباسشويي و بعد از يكي دو دقيقه كه ماشين كار كرد متوجه شدم و درش اوردم كه گوشي خاموش شده بود و روشن نميشد. گوشي رو سه روز تو برنج گذاشتم و بعد از سه روز گوشي روشن شد و ظاهرا همه چيزش سالم بود . اما متاسفانه با قرار دادن سيمكارت در گوشي انتن نميده و در حال سرچ است با يه سيمكارت ديگه هم امتحان كردم باز همين مشكل وجود داشت.
                          ايراد ديگه اي هم كه داره مصرف باطري خيلي زياد شده و در حالت افلاين و با لاك بودن صفحه در طول نيم ساعت حدود 10 درصد از شارز گوشي كم ميشه.
                          كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه كه ايراد از كجاست و اين دو مشكل انتن و شارز قابل برطرف شدن هست يا نه؟
                          ضمنا فردا ميخام به فريمور 8.4 اپديت كنم ببينم انتن درست ميشه يا نه.
                          ممون ميشم دوستان راهنمايي كنن
                          شما یه ریستور کنید انشالله که مشکلتون حل بشه
                          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام
                            دوستان کمک فورییی
                            ایفون من از صب خاموش نمیشد و رو ایکون ها کلیک میکردم عکس العملی نشون نمیداد !!! الانم کلا خاموش شده فک کنم هرکاری میکنم صفش روشن نمیشه !!!!

نظر

• دکمه ی هوم و پاور رو نگه دارید تا آرم اپل نمایان بشه و بعد دکمه ها رو ول کنید
                              اگر مشکل حل نشد
                              ریستور کنید احتمالا" مشکلش حل میشه
                              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad-king نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان کمک فورییی
                                ایفون من از صب خاموش نمیشد و رو ایکون ها کلیک میکردم عکس العملی نشون نمیداد !!! الانم کلا خاموش شده فک کنم هرکاری میکنم صفش روشن نمیشه !!!!
                                اقا اين مشكل چرا انقدر همه گير شده؟؟الان گوشي زن داداشم يك هفتست كه اينجوري شده كه قراره واسش ريستور كنم،گوشي يكي ديگه از دوستام هم همين مشكلو داره البته خودم اين مشكلو به هيچ وجه ندارم و نداشتم گوشيمم ١٦ گيگه اما اون ٢ موردي كه گفتم هر دو ٦٤ گيگن حتماً هم داستانش برميگرده به همون قضيه tlc و اين حرفا!!!! :\
                                گوشي شما هم حتماً بالاي ١٦ گيگه،درسته؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X