اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• dfu همون نگه داشتن دکمه پاور و هوم بعد ول کردن پاور ؟ دقیق بلد نیستم .میشه یه راهنمایی کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedafshari نمایش پست ها
      dfu همون نگه داشتن دکمه پاور و هوم بعد ول کردن پاور ؟ دقیق بلد نیستم .میشه یه راهنمایی کنید ؟
      http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

نظر

dfu همون نگه داشتن دکمه پاور و هوم بعد ول کردن پاور ؟ دقیق بلد نیستم .میشه یه راهنمایی کنید ؟
        دگمه پاور و هوم را با هم داشته باش صفحه که سیاه شده پاور رو رها کن هوم رو داشته باش تا آیتونز دستگاه رو شناسایی کنه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

سلام دوستان
          قبلا يه ٥اس فروخته بودم كه روش كلش نصب بود ، كه آيكلاد هم آف كرده بودم ، طرف آيدي خودشو زده و داره بازي ميكنه ، الان كلش رو گوشي آيفون من با آيدي اون بابا مياد بالا !! و اطلاعات خودم لود نميشه !
          يعني كلش و لول من نمياد ! داستان چيه ؟!
          بازي پاكش كردم دوباره از استور دانلود كردم ، به محض اينكه كلش لود ميشه با اطلاعات اون مياد بالا !!
          مرسي
          ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 04-07-2015, 04:37 AM

نظر

دوستان من امروز یه 6 سیلور 64 دست دوم خریدم و اولین کاری که کردم اپدیت 8.4 رو رو خود گوشی گرفتم و نصب شد و اومد بالا
            اومدم برم یه برنامه بگیرم برای اینکه بفهم حافظه mlcیا tlc اولین برنامه که دانلود شد و نصب شد یه دفعه هنگ کرد و گوشی صفحه ابی شد تا کم کم ابی کمرنگ شد و خاموش شد . دیگه هر کاری کردم روشن نشد رو صفحه سفید میمونه و اومدم با کامپیوتر رستور کنم رستور هم ارور 3014 داد فایل هاست درست کردم و بعد ارور 14 داد و صفحه گوشی مشکی و ایکون ایتونز هست . یه جام بردم با چند راه امتحان کرد ریستور تموم نمیشه و فقط ارور میده

چیکار کنم ؟ طرف هم قبول نکرد و میگه گوشی روشن بهت دادم مشکلی نداشته و خودت خرابش کرده . 2250 هم پول دادم رو هواس
            مشکلش حل میشه ؟

پارت امریکا و 3 روز دیگه از دوستان میره امریکا
            بدم ببره اپل استور ؟ عوض میکنن ؟ گوشی کامل میدن یا فقط گوشی خالی میدن ؟ گوشی که میدن ریفره یا نه ؟
            فردا میرم شکایت میکنم از طرف

دوستان لطفا کمک کنید اگر حل نشه زود تر بدم بره امریکا
            شكايت كنين بهتره چون ميدونسته مشكل صفحه ابي داره برا همين بتون انداخته

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• امروز رفتم برا شکایت کلانتری میگه برو دادگاه . دادگاه رفتم میگه برو شورا حل اختلاف . شورا میرم میگه تو وضایف ما نیست باید بری کلانتری
              باز اول خط

طرف هم خیاالش راحته انگار نه انگار گوشیش روشنه

چند جا دیگم بردم درست نشد رو ایکون ایتونز میمونه

نظر

• امیدوارم مشکلت حل بشه. با دفتر سایت صحبت کن شاید بتونن درستش کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                  وقتی میخوام از طریق گوشی و از داخل استور برنامه بالای 100 مگ رو دانلود کنم طی پیغامی که گوشی میده باید حتما به وای فای وصل بشم و امکان استفاده از اینترنت خط برای دانلود رو بهم نمیده.... ایا راهی هست این مسئله حل بشه !!!!
                  اگر جیلبرک کردید ، توییک 3GUnrestrictor فکر کنم مشکلتون رو حل کنه

نظر

• دوستان ، من جيلبريك كردم ولي پرسونل هات اسپاتم از طريق وايرلس كار نميكنه ! فقط از طريق كابل يواس بي كار ميكنه ! بقيه هم تست كنن بگن .

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• باتری

دوستان باتری گوشیم بد جور رو اعصابه . شاید مشکل داره باید عوضش کنم راهی هست بفهمم یا ن؟ در ضمن ایر فون من با pc صدای خیلی بلند تر و زیاد تر از زمانی بود که به خود گوشی وصل میکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
                        دوستان باتری گوشیم بد جور رو اعصابه . شاید مشکل داره باید عوضش کنم راهی هست بفهمم یا ن؟ در ضمن ایر فون من با pc صدای خیلی بلند تر و زیاد تر از زمانی بود که به خود گوشی وصل میکنم ؟
                        گوشیتون چقدر شارژ نگه میداره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

امروز رفتم برا شکایت کلانتری میگه برو دادگاه . دادگاه رفتم میگه برو شورا حل اختلاف . شورا میرم میگه تو وضایف ما نیست باید بری کلانتری
                          باز اول خط

طرف هم خیاالش راحته انگار نه انگار گوشیش روشنه

چند جا دیگم بردم درست نشد رو ایکون ایتونز میمونه
                          سلام
                          کاش یه روز مهلت تست میگرفتین
                          من هم دقیقا مشکل شما رو روی ۵ اس دارم، بعد از بیست بار ریستور ناموفق بالاخره تونستم گوشی رو ریستور کنم بیارمش بالا
                          پیشنهاد من به شما اینه که چک کنین اگر از زمان گارانتی اپل گوشیتون مونده که احتمال زیاد مونده بفرستینش امریکا برای تعویض رایگان چون امکان داره حتی بعد ریستور شدن هم این مشکل پیش بیاد، برای خود من هم پیش اومده
                          اینجا هم امکان تعمیرش هست ولی ۵۰-۵۰، به نظرم بدین دفتر انجمن هم ریستورو انجام بده شاید جواب بده
                          فقط اگر امکان فرستادن به امریکا دارین ممنون میشم ۵ اس منم باهاش راهی کنین هزینه شو تقدیم میکنم!

نظر

• دوستان من میخوام 8.4 را ریستور کنم...گوشیم جیلبریک هست میخوام ببینم میتونم بکاپ بگیرم با آیتونز یا ن؟؟؟اگه بگیرم اون بازی ها و نرم افزارهای پولی ک نصب کردم چی میشه؟؟؟ممنونم فراوان

نظر

• من گوشيمو بردم كه ضد خش بزنم رو ال سى دى ش، برچسب خود گوشيو كند و ضدخش رو زد، بعد چند روز ديدم يه جا يه نقطه داره كه تميز نميشه! گفتم حتما زير ضدخش چيزى مونده، بعد اينكه ضدخش و بلند كردم ديدم زير شيشه هست داخل گوشى! يعنى پيكسل سوخته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iPrd نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                من رمز گوشیم را فراموش کردم و مجبور شدم ببرم به حالت ریکاوری
                                الان ورزن گوشیم 8.1.2 بود و من از طربق این سایت همین فریمور را یعنی ورژن 8.1.2 دانلود کردم
                                اما وقتی میخام از آیتونز ریستور کنم ارور 1394 میاد
                                لطفا راهنمایی کنید گوشیم رو هواست
                                مرسی
                                آیتونز اجازه نمیده به ورژن های قدیمی تر ریستور کنید.
                                شما فقط میتونید به جدیدترین ورژن حال حاضر یعنی ۸.۴ ریستور کنید.
                                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                                X