اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
    jetaudio
    همه فرمتي هم باز ميكنه
    رايگانه ولي براي باز كردن امكاناتي مث amd اينا بايد بخريشون

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
    ممنون از راهنماییتون
    این amd که میفرمایید چی هست ؟
    برای امکانات اضافه اش ارزش خرید داره این jet audio ؟

- - - - - - - - - -
    ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 19-06-2015, 10:33 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
      دوستان بهنرین پلیر موزیک از نظر کیفیت پخش موزیک کدومه ؟ پولی و مجانی هم فرقی نداره برام

و اینکه این گوشی فرمت flac رو نمیخونه ؟ نمیشه کاریش کرد ؟

ممنون
      برای flac این برنامه رو بگیرید ببینید چطوره قیمتش سه دلاره و فقط برای امروز مجانی شده
      Equalizer Pro by mix1009
      https://appsto.re/us/4JehE.i

اما برای موزیک پلیر من از برنامه زیر استفاده میکنم
      در یک کلام فوق العادس
      البته flac رو ساپورت نمیکنه ولی صدای فوق العاده ای داره
      RADSONE - Professional Quality Music Player, Long Term Support edition by RADSONE Inc.
      https://appsto.re/us/JE-oB.i

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.arah نمایش پست ها
        سلام دوستان گوشیم جدیدا به مشکل خورده وقتی نور صفحه نمایش تا اخر هست و اتو برایتنس خاموشه با گوشی که کار میکنم بعد از یه مدت خود گوشی خودبخود نورو حدود 20% الی 30% کم میکنه ولی بعد از یه مدت برمیگرده به حالت قبل ریستور کردم باز همینجوریه!!!! iphone 6 ios 8.1.2 از وقایع خریدم بردم شرکت گفتن مشکل حساب نمیشه قبول نکردن برای تعویض لطفا راهنمایی بفرمایید
        منم دقیقا همین مشکل رو دارم
        ایفون 6 پارت نامبر ql/a که از ایتالیا خریدم
        من که فکر کردم مشکل سخت افزاریه میخواستم بفرستم برام عوض کنن
        اگه نرم افزاریه دست نگه دارم
        من روی IOS 8.3 این مشکل رو دارم
        ویرایش توسط << 3A3AK >> : https://i-phone.ir/forums/member/8996-3a3ak در ساعت 19-06-2015, 11:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط > نمایش پست ها
          منم دقیقا همین مشکل رو دارم
          ایفون 6 پارت نامبر ql/a که از ایتالیا خریدم
          من که فکر کردم مشکل سخت افزاریه میخواستم بفرستم برام عوض کنن
          اگه نرم افزاریه دست نگه دارم
          من روی IOS 8.3 این مشکل رو دارم
          شما اجازه بدین نسخه کامل ۸.۴ ریلیز بشه بعد اپدیت کنید
          اگه مشکلتون پابرجا بود بعد از مشورت با یه تعمیرکار خوب بفرستین بره واستون عوضش کنن
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام دوستان من تازه یه آیفون 6 16 گیگ خریدم ورژن آی او اس هم 8.3 هستش
            حالا یه سوال وقتی من گوشی از برق میکشم حدود 13 ساعت رو 100 درصد هستش بعد از اون هر یک ساعت یک در صد کم میشه
            البته اینم بگم که من زیاد استفاده از گوشی نمیکنم شاید در روز یه تماس 2 دقیقه ای یا سه تا پیامک
            حالا به نظرتون این مصرف عادی هستش؟؟؟

نظر

• اگه وای فای و اینترنت سیم کارت روشن نباشه و نور صفحه روی مینیمم تنظیم شده باشه با شرایطی که شما میفرمایید بله عادیه

نظر

• دوستان چجوری میشه این برنامه health غیرفعال کنم؟ چون هروقت میزان مصرف باتری نگاه میکنم میبینم حدود سه چهار در صد از باتری مصرف کرده

نظر

• سلام.دوستان من وقتی یه نیم ساعت یا 45 دقیقه تو اینترنت و شبکه های اجتماعی و اینجور چیزها میرم گوشی یه خورده پشتش و lcd گوشی داغ میکنه.آیا این طبیعیه یا نه؟ممنون

- - - - - - - - - -

سلام.دوستان من وقتی یه نیم ساعت یا 45 دقیقه تو اینترنت و شبکه های اجتماعی و اینجور چیزها میرم گوشی یه خورده پشتش و lcd گوشی داغ میکنه.آیا این طبیعیه یا نه؟

- - - - - - - - - -

سلام.دوستان من وقتی یه نیم ساعت یا 45 دقیقه تو اینترنت و شبکه های اجتماعی و اینجور چیزها میرم گوشی یه خورده پشتش و lcd گوشی داغ میکنه.آیا این طبیعیه یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                    سلام.دوستان من وقتی یه نیم ساعت یا 45 دقیقه تو اینترنت و شبکه های اجتماعی و اینجور چیزها میرم گوشی یه خورده پشتش و lcd گوشی داغ میکنه.آیا این طبیعیه یا نه؟ممنون

- - - - - - - - - -

سلام.
                    داغ کردن گوشی بعد از یه مدت طولانی کار کردن باهاش قطعا چیز طبیعی هست.
                    بارها برای منم این اتفاق افتاده

نظر

• نوشته اصلی توسط hos1370 نمایش پست ها
                      دوستان چجوری میشه این برنامه health غیرفعال کنم؟ چون هروقت میزان مصرف باتری نگاه میکنم میبینم حدود سه چهار در صد از باتری مصرف کرده
                      غیر فعال که نمیشه
                      ولی شما حتما اون برنامه رو باز میکنید که باعث مصرف باتری میشه.
                      الان من چک کردم اصلا جزء برنامه هایی نبود که باتری مصرف میکنه.

نظر

• سلام
                        پروفایل سیبچه توی قسمت پروفایل گوشی نمیاد؟؟؟پیکار کنم
                        برای پروفایل freemyapps هم همین مشکل هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط ppaa نمایش پست ها
                          سلام
                          پروفایل سیبچه توی قسمت پروفایل گوشی نمیاد؟؟؟پیکار کنم
                          برای پروفایل freemyapps هم همین مشکل هست.
                          از iOS 8.1.3 به بعد نشون داده نمیشه رو گوشی
                          با مک نرم افزار iphone configuration utility چک کنید

نظر

• دوستان بهترین و کاملترین دیکشنری که هم فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی باشه و تلفظ انگلیسی داشته باشه چیه ؟ ( پولی و مجانی اش هم فرقی نمیکنه )
                            ممنون
                            ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 23-06-2015, 12:52 PM

نظر

دوستان بهترین و کاملترین دیکشنری که هم فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی باشه و تلفظ انگلیسی داشته باشه چیه ؟ ( پولی و مجانی اش هم فرقی نمیکنه )
                              ممنون
                              cdic
                              persinary

نظر

دوستان بهترین و کاملترین دیکشنری که هم فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی باشه و تلفظ انگلیسی داشته باشه چیه ؟ ( پولی و مجانی اش هم فرقی نمیکنه )
                                ممنون
                                Persianary عالیه

http://www.i-phone.ir/forums/thread102125.html

یکی از بهترین گزینه هاش اینه که تلفظ لغات رو بدون احتیاج به اینترنت میتونید بشنوید. معمولا دیکشنری ها برای پخش تلفظ لغات نیاز به اینترنت دارن، اما این اپلیکیشن اینچنین نیست و این خودش یه مزیت بزرگ براش به حساب میاد.

فونتیک لغات رو هم همراه خودش داره

نظر

صبر کنید ..
                                X