اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه عزیزانم
    دوستان هر کی راه حلی بلده بگه ک بد جور نگرانم کرده . امروز گوشیم از دستم افتاد زمین و خدا رو شکر شیشه محافظ اسکرین داشتم و گوشی مشکلی براش پیش نیومد ولی قسمت اسکرینش سمت راست پایین حالا لق شده و صدا میده و تو انجمن جستجو کردم بعضیا گفتند که باید پیچش رو سفت کنم که شل شده . یعنی از شلی پیچ هست که لق شده یا باید گوشی رو کلا باز کنم که کدوم قطعه داخل گوشی نشکسته باشه .
    دوستان عزیزم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• پیشنهاد اینه که به یک فرد متخصص در زمینه تعمیرات محصولات اپل نشون بدید تا براتون چکش کنه. چون ضربه خورده بعید میدونم مشکل از پیچ باشه. دوستانی که مشکل لقی داشتند و با سفت کردن پیچ مشکلشون حل شده، السیدی از اول اینطوری بوده

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
        سلام به همه عزیزانم
        دوستان هر کی راه حلی بلده بگه ک بد جور نگرانم کرده . امروز گوشیم از دستم افتاد زمین و خدا رو شکر شیشه محافظ اسکرین داشتم و گوشی مشکلی براش پیش نیومد ولی قسمت اسکرینش سمت راست پایین حالا لق شده و صدا میده و تو انجمن جستجو کردم بعضیا گفتند که باید پیچش رو سفت کنم که شل شده . یعنی از شلی پیچ هست که لق شده یا باید گوشی رو کلا باز کنم که کدوم قطعه داخل گوشی نشکسته باشه .
        دوستان عزیزم لطفا راهنمایی کنید
        توصيه ميكنم اصلا بهش دست نزنيد. ببريدش دفتر سايت.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام . کسی از دوستان با Tongbu کار کرده واسه نصب نرم افزارای پولی app store ? میشه بهش اعتماد کرد؟
          من چند تا از نرم افزارای پولی app store رو میخوام ! باید چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط neda_it نمایش پست ها
            سلام . کسی از دوستان با Tongbu کار کرده واسه نصب نرم افزارای پولی app store ? میشه بهش اعتماد کرد؟
            من چند تا از نرم افزارای پولی app store رو میخوام ! باید چیکار کنم؟
            نرم افزارش بد ني ولي اگه بتونين با مشكلات بعديش مث كرش كردن اپهاي اپ استور كنار بياين
            كلا به هيچ ماركتي جز اپ استور اپل نميشه اعتماد كرد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام
              در ادامه توضیحات دوستمون باید اضافه کنم یک بار اگه از اپ استور برنامه دانلود کنید حتما باید گوشی رو با نسخه ویندوز سینگ کنید برنامه vshar بد نیست با سافاری به لینک مورد نظر برو و متناسب با دستگاه برنامه رو نصب کنید حداقل مشکلات کرش رو نداره

http://www.vshare.com

نظر

• ممنون از جواباتون ، راحتترين راه واسه دريافت برنامه هاي پولي app store چيه؟

نظر

ممنون از جواباتون ، راحتترين راه واسه دريافت برنامه هاي پولي app store چيه؟

جیلبرک
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• واسه ورژن 8.4 میشه جیلبرک کرد؟

نظر

واسه ورژن 8.4 میشه جیلبرک کرد؟
                      خبرهاي از جيلبريك ٨.٤ و ٨.٣ هست ولي زمان ارايه شدنشون معلوم نيس فعلا

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من یه مشکل دارم
                        امروز یه آیفون 6 خریدم وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم آیتیونز شناسایی میکنه ولی وقتی میخوام با ifunbox یا itools وصل بشم میگه باید از آخرین ورژن آیتیوتز استفاده کنی در صورتی که من از آخرین ورژن استفاده میکنم.
                        خواهشا یکی کمک کنه دارم دیوونه میشم

نظر

• بهتر بود ورژن آی او اس خودتون رو هم بیان کنید
                          این نرم افزار ها با یک سری از ورژن های آیتیونز نمیتونن هماهنگ باشن
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• دوست عزیز ورژن ای او اس گوشیم 8.1.2

نظر

• سلام . من یه آیفون 6 داشتم که به دلایل نامعلوم چند روز پیش خاموش شد و تمام . حالا میخوام کانتکتامو از بک آپ که با آیتیونز تو کامپیوتر ریختم بکشم بیرون بریزم تو گوشی اندرویدی برادرم . تو آی کلود هم بک آپ نگرفتم .فقط تو کامپیوتر هست . میتونم کانتکتها رو از بک آپ کامپیوتر بکشم بیرون؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arash_sa2020 نمایش پست ها
                                سلام . من یه آیفون 6 داشتم که به دلایل نامعلوم چند روز پیش خاموش شد و تمام . حالا میخوام کانتکتامو از بک آپ که با آیتیونز تو کامپیوتر ریختم بکشم بیرون بریزم تو گوشی اندرویدی برادرم . تو آی کلود هم بک آپ نگرفتم .فقط تو کامپیوتر هست . میتونم کانتکتها رو از بک آپ کامپیوتر بکشم بیرون؟؟؟؟
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread16400.html
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X