اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ شدن زیاد آیفون 6 هنگام شارژ و استفاده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ شدن زیاد آیفون 6 هنگام شارژ و استفاده

سلام.
    دوستان من آیفون رو با کامپیوتر شارژ می‌کنم و وقتیکه همزمان می‌خوام استفاده کنم پشتش خیلی داغ میشه و در حالی که در شارژ هم هست، شارژش کم میشه!!

آیا شما هم این مشکل رو دارید؟ و اینکه توصیه می‌کنید با برق شارژ کنم؟

برای شارژ با برق، باید مبدل به دوشاخه رو بگیرم. همین کافیه؟ (این رو به خاطر اختلاف ولتاژ ایران و آمریکا میگم)

فقط تبديل بگيريد كار ميكنه

نظر

یعنی تبدیل بهتر از کامپیوتره و مشکل داغ شدن نداره؟

نظر

سلام
        شما دستگاهتون را باشارژر ، شارژ کنید اون تبدیل هم فقط برای متفاوت بودن شکل پریز برق هست نه چیزه دیگه
        شارژرها معمولا از ۱۰۰ تا ۲۳۰ ولت را پوشش میدن و مشکلی نیست
        یه توسیه هم دارم وقتی گوشیت توشارژ هست ازش استفاده نکن عمر باتری بیشتر میشه تجربه خودم هست

نظر

من پیشنهاد میکنم با شارژر ایپد شارژ کنی.فک کنم یک فرابر و نیم زود تر حد اقلش شارژ بشه

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
            من پیشنهاد میکنم با شارژر ایپد شارژ کنی.فک کنم یک فرابر و نیم زود تر حد اقلش شارژ بشه
            با شارژر ایپد شارژ کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
              با شارژر ایپد شارژ کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
              هیچ مشکلی پیش نمیاد.
              من 1 سال هست آیفونم رو با شارژ آیپد شارژ میکنم هیچ اتفاقی هم نیوفتاده.

لینک زیر هم ببینید(پایین صفحه) که توی سایت اپل هم نوشته سازگار هست:
              Apple 12W USB Power Adapter - Apple Store (U.S.)

نظر

تا جایی که میتونید گوشی رو با کامپیوتر شارژ نکنید و هنگام شارژ استفاده نکنید.

نظر

یه سوال
                  اگه مثلاً شب تا صبح گوشی در شارژ بمونه. مثلاً 6-7 ساعت و ظرف 3 ساعت به 100% برسه، به گوشی آسیب میرسه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
                    یه سوال
                    اگه مثلاً شب تا صبح گوشی در شارژ بمونه. مثلاً 6-7 ساعت و ظرف 3 ساعت به 100% برسه، به گوشی آسیب میرسه؟
                    نه، آسيبي نميبينه.
                    بعد رسيدن به شارژ ١٠٠، از بصورت خودكار از برق شهري جدا ميشه.

نظر

حد الامکان سعی کنید گوشی رو با کابل با شارژر اورجینال خودش شارژ کنید
                      وقتی که پیغام کمبود شارژ داد شروع به شارژ کنید و وقتی که به صد رسید نزارید بمونه و جدا کنید
                      البته تو اندرویدی ها چند وقت یه بار گوشی رو باید گذاشت شارژش خالی شه و در حالت خاموش فول شارژ کرد

Sent from my D6503 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط masoomiyat نمایش پست ها
                        حد الامکان سعی کنید گوشی رو با کابل با شارژر اورجینال خودش شارژ کنید
                        وقتی که پیغام کمبود شارژ داد شروع به شارژ کنید و وقتی که به صد رسید نزارید بمونه و جدا کنید
                        البته تو اندرویدی ها چند وقت یه بار گوشی رو باید گذاشت شارژش خالی شه و در حالت خاموش فول شارژ کرد

Sent from my D6503 using Tapatalk
                        جمله اول درست
                        جمله دوم نصفه اول درست و نصفه دوم کاملا برعکس
                        جمله سوم هم نظری ندارم:d

نظر

گرم شدن در حالت كاركرد عادي

دوستاني كه ٦گرفتن تست كنن بينن واسه اونا هم در حالت كاركرد عادي گرم ميشه يا نه. ورژن ٨.١ رو با ota زدم ريست هم كردم.
                          گوشي من ٦٤گيگه lla ،رو خودشم سيم وريزون بود خواستم اطلاعات كامل باشه آخه يكي از دوستام ١٦ گيگشو گرفته تازه سيمم نبوده روش مشكلي با گرم شدن نداره تازه ميگة باتريش بهتر از 5s جوال ميده.
                          خلاصه بد جور رفته رو اعصابم ٦ماه انتظار بكش آخرشم اينطوري....

نظر

نوشته اصلی توسط hamedi6 نمایش پست ها
                            دوستاني كه ٦گرفتن تست كنن بينن واسه اونا هم در حالت كاركرد عادي گرم ميشه يا نه. ورژن ٨.١ رو با ota زدم ريست هم كردم.
                            گوشي من ٦٤گيگه lla ،رو خودشم سيم وريزون بود خواستم اطلاعات كامل باشه آخه يكي از دوستام ١٦ گيگشو گرفته تازه سيمم نبوده روش مشكلي با گرم شدن نداره تازه ميگة باتريش بهتر از 5s جوال ميده.
                            خلاصه بد جور رفته رو اعصابم ٦ماه انتظار بكش آخرشم اينطوري....
                            منظور شما تنها گرم شدن هست یا داغ شدن؟
                            بالاخره با توجه به بدنه آلیمینیومی داره با توجه به خیلی شرایط٬ خیلی عجیب نیست که گرم بشه
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

بیشتر از گرم شدنه شاید هم داغ چون 5S هم داشتم، ولی اون موقع دانلود گرم میشد تازه نه به این اندازه. جالب اینجاست فقط تو ستینگ که ور میرم و نت هم اصلا وصل نیست باز اینجوری میشه، و اینکه همه تنظیمات مربوط به افزایش عمر باطری رو زدم ( location, background app ref .....)

نظر

صبر کنید ..
                              X