اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرسنجی بهترین رنگ iphone6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

البته بنده 6 پلاس دارم... اما در کل تمامی رنگ ها را از نزدیک کار کردم و به نظر و سلیقه من طلایی زیبا آمد. برای هرکس هم به سلیقه بستگی دارد.

نظر

خاکستری بهترینه

نظر

خاكستري

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نظرسنجی بهترین رنگ iphone6

دركل نميشه نظركلي دادچون كه بستگي به سليقه هرشخص داره.نظرشخصيم اينه كه خاكستري يابه عبارتي نوك مداديش قشنگتره وطلاييش بيشتربه زردميزنه تاطلا.

نظر

بنده هم سفيد دارم و به نظر شخصيم تاچ آيدي تو سفيد قشنگ تره تا مشكي ، و پشتش هم كه به قول دوستان هيچكدومش زيبا نيست و بين بد و بدتر فكر كنم نقره اي قشنگتره (نظر شخصي ) ، بايد بري سه تاشو ببيني ، ببيني كدومش با سليقت جور در مياد .

نظر

اگه بی روحه چرا خودت سیلور گرفتی!

نظر

سلام دوست عزيز من خودم گِرِي دارم ولي واقعا انتخاب رنگ ديگه نميشه كلي نظر خواست هر كسي نظر شخصي داره اعتماد به نفس داشته باش و از هر رنگي كه بيشتر خودتون لذت ميبريد همون رو بخريد چرا ميخواي يك چيزي رو با رأي اكثريت به خودت تحميل كني به نظر من هر ٣ رنگ از نظر اشخاص مختلف قشنگ هست موفق باشي دوست من اول از همه خودت مهمتري چون هر روز ميخواي با گوشي كار كني نه بقيه

نظر

دوستان عزیزی که الان مدتی هست ۶ دارید، نظرتون راجع به رنگهاش چیه؟ من میخوام بگیرم البته برای خانمم نه خودم. چه رنگی رو پیشنهاد می کنید. هم قشنگ باشه و هم بعد از مدتی تکراری و خسته کننده نشه. ممنون

نظر

گلد ، البته من خودم gray گرفتم چون ۲۴ ساعته تو گوشیم و صفحه سفیده دورش چشم من و به شخصه خسته میکنه

نظر

كاملا سليقه اي هستش.
                      من تا آيفون ٤ اس فقط مشكي دوست داشتم.
                      از ٥ به بعد سفيد!
                      مثلا همين ٦ و ٦+ ها به نظرم سفيد هاش ( طلايي و نقره اي) قشنگ تره. چون دور تاچ آيدي يه حلقه ي طلايي يا نقره اي هستش. ولي توي مدل خاكستري كه جلوش مشكيه، تاچ آيدي و حلقه اش مشكيه.
                      من كه به شخصه كلا توي رنگ ها عاشق طلايي هستم. به خاطر همين آيفونم هم هميشه طلاييه

نظر

به نظر من خاکستری بهتره چون یه رنگ میانگین هست.آدم بعد از مدتی هز گلد یا سیلورش زده میشه و میگه ای کاش رنگ دیگش رو گرفته بودم

نظر

silver
                          ایفون قبلیم هم همین رنگ بود.
                          به نظر منم کاملا شخصی هست،هر رنگی دوست داشتید بخرید با نظر اکثریت کاری نداشته باشید.

نظر

من الان گری دارم ولی خیلی از سیلور خوشم اومده و دارم میفروشمش سیلور را بگیرم خیلی شیکتره و اون دو تا خط بالا و پایینش مشخص نیست و اینکه پشت گری خیلی زشته بنظرم ولی سیلوره خیلی شیکتره با پنل جلوش همخونی داره

نظر

فقط گری بهترینه ... قیمتش که مشخصه بخاطر استقبال مردم بالاتر هست

نظر

منم گری را فروختم و سیلور گرفتم در یک کلام پرفکت و محشر

نظر

صبر کنید ..
                                X