اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
    اگه لاك باشه قيمتش ارزون تره ولي انلاك نه
    آخه من با apple بصورت آنلاین چت کردم بهم گفتن با خود tmobile باید صحبت کنم که موقع رجیستر کردن گوشی چکار کنم که با بقیه سیمکارت ها کار کنه(قصدم خرید همون آیفون بدون قرارداد ۶۵۰ دلاری هست)

نظر

• بعد از مدتی خمیدگی ایفون 6 واقعیت داره یا شایعه س؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saba90 نمایش پست ها
        بعد از مدتی خمیدگی ایفون 6 واقعیت داره یا شایعه س؟
        دوست عزیز خم شدن ها که واقعیت داره و برای فبلت نازک خیلی محتمل هست. اما بنظر می رسه به نگهداری خودتون و کیس و کاوری که انتخاب می کنید خیلی مربوطه.

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیزم
          من اولین بار 3 سال پیش iphone 3gs خریدم.لاک فاکتوری.بعد از اون چون سایز صفحه ایفون کوچیک بود راضیم نمیکرد و به ترتیب htc one x داشتم و htc one که الان دارم.تصمیم گرفتم برگردم به ایفون چون هم سایزش اونی شده که من می خوام هم لذت کار با ایفون رو تو هیچگوشی دیگه ندیدم.الان 3 تا سوال دارم که اگه پاسخ بدید ممنون میشم.
          1-ایفون 6 بخرم یا 6 پلاس(با در نظر گرفتن شایعات مربوط به خم شدن 6 پلاس)،خودم شخصا 6پلاس رو به خاطر صفحه بزرگتر و لرزش گیر اوپتیکال ترجیح میدم،ولی این شایعه خم شدن به شک انداختتم؟
          2-از کجا بفهمم ایفونی که می خرم لاک هست یا انلاک؟چون می خوام انلاک باشه.
          3-اگه صبر کنیم قیمتها افت می کنه؟اگه جواب مثبته،چقدر افت می کنه؟
          مرسی

نظر

• فوري:
            سلام، دوستان يكي از آشناهامون به كره جنوبي سفر كرده ميخوام بهش بگم كه برام يه iphone 6 بخره ، ميخواستم ببينم چون اين گوشي واسه ايرانه بايد شماره سريال خاصي رو بياره يا نكته خاصي هستش كه بايد در نظر داشت چون من زياد اطلاع ندارم از شرايط آنلاك و اينا ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaredboy نمایش پست ها
              با سلام خدمت دوستان عزیزم
              من اولین بار 3 سال پیش iphone 3gs خریدم.لاک فاکتوری.بعد از اون چون سایز صفحه ایفون کوچیک بود راضیم نمیکرد و به ترتیب htc one x داشتم و htc one که الان دارم.تصمیم گرفتم برگردم به ایفون چون هم سایزش اونی شده که من می خوام هم لذت کار با ایفون رو تو هیچگوشی دیگه ندیدم.الان 3 تا سوال دارم که اگه پاسخ بدید ممنون میشم.
              1-ایفون 6 بخرم یا 6 پلاس(با در نظر گرفتن شایعات مربوط به خم شدن 6 پلاس)،خودم شخصا 6پلاس رو به خاطر صفحه بزرگتر و لرزش گیر اوپتیکال ترجیح میدم،ولی این شایعه خم شدن به شک انداختتم؟
              مرسی
              کسی نبود به ما یه کمک بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Bamic نمایش پست ها
                iphone 6 Plus iphone 6
                (2999UDE (2.625T (2599UDE (2.274T Dubai
                808.95€ (3.361T) 708€ (2.941T) :Germany
                859$ (2.516T) 749$ (2.194T) :Canada
                750$ (2.450T) 650$ (2.084T) :America
                دوستان اینو خودم جمع آوریش کردم امیدوارم به درد همتون بخوره البته قیمت دلار و اینا یکم بالا رفته این قیمت چند وقت پیششه... راستی دلار کانادا و آمریکاش هم فرق میکنه امیدوارم به درد بخوره
                سلام دوست عزيز
                ممنون از زحمتي كه كشيدين ولي دقت كنيد كه قيمت هاي امريكا و كانادا بدون ماليات است در حالي كه قيمت آلمان با مالياته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaredboy نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان عزیزم
                  مرسی

سلام دوست من
                  ١-همونطور كه فرموديد خم شدنه شايعه هست، البته اتفاق افتاده اما در مورد ايفون هاي ٤ و ٥ هم بوده اما انقدر رسانه اي نشده بوده.
                  ٢- اگر lla باشه با سيم كارت tmobile بخريد آنلاك است البته شركت هاي ديگه هم انلاكش موجوده، راه متوجه شدن اينه كه سيم كارت بندازين انتن بده و ريستور هم بكنيد باز انتن بده.
                  ٣-بله صبر كنيد افت ميكنه حتما
                  من حدس ميزنم تا دي ماه براي ايفون ٦ و حتي بيشتر براي پلاس، فروشندگان ايراني نشون دادن حتي اگر دوبي ارزون باشه اينجا ارزون نميشه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اقا من یه ۶ خریدم ای او اس ۸ روشه باهاش کار میکنم گوشی گرم میشه طبیعیه؟؟ به نظرتون اپدیت کنم ورژنو؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                      اقا من یه ۶ خریدم ای او اس ۸ روشه باهاش کار میکنم گوشی گرم میشه طبیعیه؟؟ به نظرتون اپدیت کنم ورژنو؟؟
                      به ٨.٠.٢ برين
                      طبيعي هس

Sent from my iPhone

نظر

• سلام
                        من میخوام ایفون 6 بخرم...اما یکی از دوستام که خودش مدلای مختلف آیفون رو داره بهم گف بهتره صبر کنم تا s بیاد چون کامل معایب رو تو s برطرف میکنن
                        میخوام بدونم نظر شما چیه..
                        لطف کنید اگه میتونید جواب بدین.خیلی مهمه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

نوشته اصلی توسط sanaz.sunny نمایش پست ها
                          سلام
                          من میخوام ایفون 6 بخرم...اما یکی از دوستام که خودش مدلای مختلف آیفون رو داره بهم گف بهتره صبر کنم تا s بیاد چون کامل معایب رو تو s برطرف میکنن
                          دوست از آيفون نسل بعد هيچ چيز معلوم نيست آيفون٦ هم عيبي نداره كه بخواد برطرف شه اونم سيستم عامل هستش كه با آپديت رفع ميشه عيب رو ميشه رو نسخه پلاس اين ديوايس گذاشت كه اونم خم شدن اون هستش همين كه اپل
                          هم با دلايل محكم اون روردكرده
                          قيمت آيفون ٦ هم درآينده نه چندان دور كاهش پيدا ميكنه
                          ویرایش توسط ehsan0641 : https://i-phone.ir/forums/member/101241-ehsan0641 در ساعت 08-10-2014, 11:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                            دوست از آيفون نسل بعد هيچ چيز معلوم نيست آيفون٦ هم عيبي نداره كه بخواد برطرف شه اونم سيستم عامل هستش كه با آپديت رفع ميشه عيب رو ميشه رو نسخه پلاس اين ديوايس گذاشت كه اونم خم شدن اون هستش همين كه اپل
                            هم با دلايل محكم اون روردكرده
                            قيمت آيفون ٦ هم درآينده نه چندان دور كاهش پيدا ميكنه
                            خب معایب که همین الان مشخص نمیشه.باید باهاش کار کنن تا مشخص بشه.
                            قیمتش که صبر میکنم استیبل بشه بعد بگیرم..
                            ممنون از جوابتون

نظر

• نوشته اصلی توسط sanaz.sunny نمایش پست ها
                              خب معایب که همین الان مشخص نمیشه.باید باهاش کار کنن تا مشخص بشه.
                              قیمتش که صبر میکنم استیبل بشه بعد بگیرم..
                              ممنون از جوابتون
                              از اپل نميشه ايراد گرفت به عبارتي عيب روي اون گذاشت من خودم دارم استفاده ميكنم موردي نداره به جز سيستم عامل كه با آپديت جديد ٨.١ رفع ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sanaz.sunny نمایش پست ها
                                سلام
                                اين حرفيه كه كسايي كه قصد ندارن بخرن به خودشون ميزنن!
                                صبر منم يعدي رو بخرم!
                                اخه تا نسخه بعد بياد اونم قيمتش صابت يشه كه يه سال هم بيشتر ميكشه!
                                ديگه موبايل كه اين حرفارو نداره!
                                اون هم بياد دوباره ميگن چه كاريه اين كه ظاهرش عوض نشده بزار صبر كنم ٧ بياد كه قيافش عوض شده باشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X