اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

16گیگ چقدر حافظه در اختیار قرار میده 64چقدر؟

نظر

Apple iPhone 6 - 16GB - گوشی موبایل اپل آیفون 6 - 16 گیگابایت

نظر

سلام نمیشه آیفون 6 رو آنلاک کرد؟

نظر

سلام
          خسته نباشید . میشه نظرتون را در خصوص متن زیر بفرمایید. من می خوام به یکی از بستگان بگم از کانادا برام IPHONE6 بیاره . این مشکلاتی که گفته برای ایران صدق می کنه؟

About the unlocked iPhone

The unlocked iPhone includes all the features of iPhone but without a wireless contract commitment. You can activate and use iPhone on the supported GSM wireless network of your choice. The unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus will not work with CDMA-based carriers. An unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus may not support LTE networks in all other countries; contact service providers for details.

If you don’t want a multiyear service contract, or if you prefer to use a local carrier when traveling abroad, the unlocked iPhone is the best choice. It does not come with a nano-SIM card, so you’ll need to get one from any supported GSM carrier worldwide. To start using it, simply insert an activated SIM card from a compatible network. Then turn on your iPhone and follow the onscreen instructions to set it up.

نظر

نوشته اصلی توسط vahab1359 نمایش پست ها
            سلام
            خسته نباشید . میشه نظرتون را در خصوص متن زیر بفرمایید. من می خوام به یکی از بستگان بگم از کانادا برام IPHONE6 بیاره . این مشکلاتی که گفته برای ایران صدق می کنه؟

About the unlocked iPhone

The unlocked iPhone includes all the features of iPhone but without a wireless contract commitment. You can activate and use iPhone on the supported GSM wireless network of your choice. The unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus will not work with CDMA-based carriers. An unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus may not support LTE networks in all other countries; contact service providers for details.

If you don’t want a multiyear service contract, or if you prefer to use a local carrier when traveling abroad, the unlocked iPhone is the best choice. It does not come with a nano-SIM card, so you’ll need to get one from any supported GSM carrier worldwide. To start using it, simply insert an activated SIM card from a compatible network. Then turn on your iPhone and follow the onscreen instructions to set it up.
            سلام
            تنها مشکل احتمال عدم پشتیبانی از lte هست در متن فوق. من مشکل دیگه ای ندیدم. درسته؟ اونم گفته احتمالا. فکر نکنم مشکلی باشه.
            ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 24-09-2014, 12:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
              خب آنلاک چقدر میره رو قیمت مگه حدودا؟
              قیمت iPhone 6 آنلاک در سایت خود اپل

قیمت 16 گیگ با دلار امروز(3.180 تومان) میشه 2.070.000 میلیون تومن که بعد 1 ماه تو ایران فوقش میشه 2.200.000 میلیون
              ویرایش توسط a.p.p.l.e : https://i-phone.ir/forums/member/69783-a-p-p-l-e در ساعت 24-09-2014, 01:57 PM

نظر

کسی قیمت دوبی رو نداره؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
                  کسی قیمت دوبی رو نداره؟؟
                  دوست گرامی به موضوع قیمت آیفون برید هر روز قیمت دوبی رو هم دوستان زحمتش رو میکشن.

نظر

اپل طرحی واسه تعویض پایفون 5اس و 6 نداره؟
                    و یه سوال دیگه که خیلی مهمه
                    الان اگه من برم اپل استور میتونم یه 5 سی رایگان تحت اپراتور بگیرم بدون اینکه بابتش پولی بدم و بیارم تو ایران به غیر از زنگ زدن و ... ازش استفاده کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
                      اپل طرحی واسه تعویض پایفون 5اس و 6 نداره؟
                      و یه سوال دیگه که خیلی مهمه
                      الان اگه من برم اپل استور میتونم یه 5 سی رایگان تحت اپراتور بگیرم بدون اینکه بابتش پولی بدم و بیارم تو ایران به غیر از زنگ زدن و ... ازش استفاده کنم؟
                      اپل هیچوقت همچین طرحی نداشته تا الا که گوشی قدیمی رو با جدید تعویض کنه
                      میتونید بگیرید اما اکتیو کردنش مهمه که شما بتونید اکتیوش کنید تا جای ایپاد ازش استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
                        سوال اولتون رو جواب دادن اما سوال دومتون رو خوب جواب ندادن
                        ببینید شما میتونید بگیرید
                        اما گوشی براتون رایگان میفته
                        یعنی پول پیشی برای گوشی نمیدید
                        اما اپراتور طی یه قرار داد ۲ساله ازتون مبلغ رو میگیره
                        شما هم حتما وقتی میخوای یه ۵سی بگیری باید یه حساب تو خارج داشته باشی!
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوستان این قضیه تحریم اپل توسط چین باعث جمع شدن تمام مدل های این گوشی از اپل استور هاش و بازارش شده یا فقط عرضه نشدن6 و 6+؟؟؟؟؟
                          یعنی من برم اپل استور تو چین میتونم ی 5s بگیرم یا اونم گیرم نمیاد؟؟؟؟؟
                          شرمنده من تازه کارم...5s چطوره؟؟؟؟اختلافش با 6 چقدره؟؟؟؟
                          ممنونم از همه

نظر

دوستان یه سوال چرا قیمت اپل استور آلمان انقدر تفاوت داره با آمریکا؟؟؟؟؟ چقدر مالیات خورده روش ؟؟
                            فقط خواستم بدونم اینا مالیاتشون کم بشه قیمت نهاییشون چند درمیاد
                            http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...c6ebf67bba.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط Parmida73 نمایش پست ها
                              دوستان یه سوال چرا قیمت اپل استور آلمان انقدر تفاوت داره با آمریکا؟؟؟؟؟ چقدر مالیات خورده روش ؟؟
                              فقط خواستم بدونم اینا مالیاتشون کم بشه قیمت نهاییشون چند درمیاد
                              http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...c6ebf67bba.jpg
                              به علت تفاوت واحدهای ارزی.
                              امریکا دلاره، المان یورو

نظر

سلام من گرفتم ٢٨٠٠ نميدونم كار خوبي كردم يا نه
                                رنگش زشته ImageUploadedByTapatalk1412031728.951079.jpg
                                ImageUploadedByTapatalk1412031657.652815.jpgImageUploadedByTapatalk1412031680.761584.jpgImageUploadedByTapatalk1412031695.173468.jpgImageUploadedByTapatalk1412031705.943752.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X