اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط navid8 نمایش پست ها
    با سلام.دوستان کسی میدونه نسخه انلاک فکتوری امریکا چه زمانی عرضه میشه؟پارسال اول آذر نسخه انلاک فکتوری امریکا به بیرون اومد و کلی قیمت آیفون اومد پایین...من سال گذشته ایفون32گیگابایتی رو خریدم 2380000 و قیمت دلار هم چندان فرقی با امسال نکرده...با توجه به اینکه قیمت آیفون سال گذشته در نسخه 32 گیگابایتی با امسال که نسخه64 گیگابایتی فرقی نکرده و 750 دلاره آیا ممکنه ایفون6 مدل 64گیگابایتی پایین بیاد...ممنون میشم دوستان اهل فن پاسخگو باشند
    کسی جواب منو نمیده

نظر

• دوستان من امروز آیفون 6 گرفتم با پارت نامبر cla . این پارت نامبر کجاست؟ کانادا؟ چه فرقی داره با آمریکا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
        دوستان من امروز آیفون 6 گرفتم با پارت نامبر cla . این پارت نامبر کجاست؟ کانادا؟ چه فرقی داره با آمریکا؟
        هیچ فرقی نداره
        پشتش iccid خورده؟
        چند خریدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
          دوستان من امروز آیفون 6 گرفتم با پارت نامبر cla . این پارت نامبر کجاست؟ کانادا؟ چه فرقی داره با آمریکا؟
          پارت نامبر cla هم متغلق به کاناداست دوست عزیز و انلاک فکتوری هست کاملا یعنی بدون iccid و خیالتون راحت باشه
          ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 23-11-2014, 02:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
            هیچ فرقی نداره
            پشتش iccid خورده؟
            چند خریدید؟
            نه آنلاک فکتوری هست. 2400 گرفتم

نظر

• سلام
              میخواستم بدونم پارت نامبر آمریکا آیفون 6 64 آنلاک فکتوری چی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                سلام
                میخواستم بدونم پارت نامبر آمریکا آیفون 6 64 آنلاک فکتوری چی هست ؟
                سلام. دوست عزیز پارت نامبر آمریکا lla هست و نوع و ظرفیت حافظه آیفون تاثیری در نامگذاری پارت نامبر نداره و همه آیفونهای پارت نامبر آمریکا lla هستند.

نظر

• گوشي هايي كه پارت نامبر امريكا هستن ، من يكيشو ميخام بگيرم و فروشنده ميگه اينا توسط خود اپراتور verizon انلاك شدند ، درست ميگن ؟ پارت نامبرش هست MG5W2LL/A و تو نت چك كردم مال اپراتور verizon هست و cdma هم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                    گوشي هايي كه پارت نامبر امريكا هستن ، من يكيشو ميخام بگيرم و فروشنده ميگه اينا توسط خود اپراتور verizon انلاك شدند ، درست ميگن ؟ پارت نامبرش هست MG5W2LL/A و تو نت چك كردم مال اپراتور verizon هست و cdma هم هست

من دیروز یدونه از همین پارت نامبر خریدم و توش یدونه سیم کارت verizon بود! خودم اکتیوش کردم
                    ینی گوشی که خریدم آنلاک فکتوری نبوده و بعدا آنلاک شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Serial Killer نمایش پست ها
                      من دیروز یدونه از همین پارت نامبر خریدم و توش یدونه سیم کارت verizon بود! خودم اکتیوش کردم
                      ینی گوشی که خریدم آنلاک فکتوری نبوده و بعدا آنلاک شده؟
                      درسته نبوده و بعدا شده
                      هنوز پارت امریکا انلاک فکتوری نداده بیرون که ماله هیچ اپراتوری نباشه!

نظر

• منم خودم اكتيوش كردم ، ولي سيمكارت داخلش نبود ، اينا توسط فروشنده ها انلاك ميشن يا توسط خود اپراتور وريزون و يا اپل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                          درسته نبوده و بعدا شده
                          هنوز پارت امریکا انلاک فکتوری نداده بیرون که ماله هیچ اپراتوری نباشه!
                          خب ینی خود اپراتور گوشیم رو آنلاک کرده؟ جایی واسه نگرانی نیست؟
                          چون من گوشی رو تی پلمپ گرفتم و مطمنم که قبلا اصلن باز نشده بود!

نظر

• دوستان بجز شركت اپل ، ديگران ميتونند ايفون اكتيو شده رو not active كنن؟ منظورم اگه ايفوني كه ميخريم not active باشه ، يعني رفيربيش نيست ديگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                              دوستان بجز شركت اپل ، ديگران ميتونند ايفون اكتيو شده رو not active كنن؟ منظورم اگه ايفوني كه ميخريم not active باشه ، يعني رفيربيش نيست ديگه؟

خود شرکت اپل هم تا حالا همچین کاری نکرده!

خب ینی خود اپراتور گوشیم رو آنلاک کرده؟ جایی واسه نگرانی نیست؟
                              چون من گوشی رو تی پلمپ گرفتم و مطمنم که قبلا اصلن باز نشده بود!
                              نه نگرانی نیست همه چی خوبه تی موبایل هم از اول انلاک هست چون غیر قراردادی به فرو میره

نظر

• سلام
                                من میخوام یه آیفون 6 64 گیگ بخرم
                                در رابطه با مشکل حافظه های 64 و 128 شنیدم که در سری های جدید آیفون مشکلش برطرف شده. اگه اینطوریه از کجا متوجه بشم گوشی که میخوام بخرم سری جدیده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X