اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
    الان تو شهر شما 64 6 چنده؟؟؟
    زنجان قیمتش با تهران یکیه حدودا
    ۶۴ قیمت ندارم ولی ۱۶ حدود ۲۶۰۰ ایناس ۱۲۸ هم ۳۵۰۰

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
    الان تو شهر شما 64 6 چنده؟؟؟
    زنجان قیمتش با تهران یکیه حدودا
    ۶۴ قیمت ندارم ولی ۱۶ حدود ۲۶۰۰ ایناس ۱۲۸ هم ۳۵۰۰

نظر

• من شنیدم t mobile باید یه مدتی با سیم خودش تو امریکا استفاده بشه تا انلاک بشه ایا درسته؟
      تایپیکی راجع به این اپراتور نیست تو انجمن لینکشو قرار بدین مرسی.(هرکس یه چیزی راجع بش میگه!)
      ویرایش توسط alireza_ear : https://i-phone.ir/forums/member/140755-alireza_ear در ساعت 10-11-2014, 08:15 PM

نظر

• تو تبریز 3 تومن هست 64 گیگ.کسی خواست بگه بگیرم براش

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alireza_ear نمایش پست ها
        من شنیدم t mobile باید یه مدتی با سیم خودش تو امریکا استفاده بشه تا انلاک بشه ایا درسته؟
        تایپیکی راجع به این اپراتور نیست تو انجمن لینکشو قرار بدین مرسی.(هرکس یه چیزی راجع بش میگه!)
        پس اینهمه آدم چطور دارن الان از آیفون 6 تو ایران استفاده میکنن؟

نظر

• دوستان من داداشم ایفون 6 خریده سرعت وای وایش خیلی بیشتر ازمنه (هر 2تا ای او اس 8.1 هست ،فقط برای من ایفون 5اس برای اون 6)
          همه کسانی که 6 دارن سرعتشون خوبه ؟ یا فقط بعضی ها؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
            دوستان من داداشم ایفون 6 خریده سرعت وای وایش خیلی بیشتر ازمنه (هر 2تا ای او اس 8.1 هست ،فقط برای من ایفون 5اس برای اون 6)
            همه کسانی که 6 دارن سرعتشون خوبه ؟ یا فقط بعضی ها؟
            چون wifi آیفون ۶ ac هست

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_ear نمایش پست ها
              با سلام میشه بگید انلاک iphone 6 تو امریکا کی میاد؟؟؟t mobile که ازاد شده چی هست؟من میخوام بگم از امریکا برام بگیرن.نمیدونم t mobile چی هست و تو ایران قابل استفاده هست یا نه؟یا باید صبر کرد تا انلاک یا sim free ازاد بشه؟؟لطفا راهنمایی کنید>
              داداش بگو بگيرن برات،من برا از امريكا خودم و كلي دوست و اشنا خريدم،انلاكه فقط سيم داره كه اگه خواستي استفاده كني
              با هر سيم كارتي هم كار ميكنه خيالت راحت انلاكه انلاكه

نظر

• نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
                دوستان آیفون 6 16 بگیرم یا 5اس 32؟
                میترسم 16 کم بیارم پول 64 هم ندارم
                اصلا ١٦ گيگ نگير،من اي پدم ١٦ هستش عملا هيچ چيز خاصي ندارم توش الكي پر شده تازه اي پد كه كه خيلي هم عكس و فيلم ادم باش نميگيره،جز اعصاب خوردي هيچي نداره،هرچقدرم باشه ارزش داره پول بيشتر كه ١٦ نباشه،حالا صبر كن چند وقت ديگه مياد پايين قيمت

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_ear نمایش پست ها
                  ممنون از راهنمایتون یک سوال دیگه؟این که اگر قصد فروش داشته باشم از لحاظ قیمیتی در ایران با تهیه t mobile تفاوتی با انلاک فکتوری دارد یا خیر؟
                  حواستون باشه اگه خواستيد بفروشيد بعضي فروشنده ها برا اينكه از توش بخورن الكي اينو بهونه ميكنن و دليل ميارن كه اره انلاك نيس،من خودم پارسال اين بلا سرم اومد،گول يك سري فروشنده دلال رو نخوريد

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
                    این verizon هایی که هست و با سیم کارت ایران کار می کنه اونا هم آنلاک اپراتورین دیگه ؟ یا بعدا مشکل ساز میشه
                    اين هايي كه خود اپل استور ميده كاملا انلاكه و هيچ مشكلي هم نداره

نظر

• سلام دوستان
                      من امروز آیفون 6 - 64 گرفتم پارت نامبر LLA فقط یک چیزی واسه من جالبه شارژرش دایره سبز رنگ نداره روش و چون گوشی قبلیم هم 5 اس بود احساس میکنم فرق میکنه الان تو سایت اپل هم چک کردم تو اونجایی که زده چه چیزایی داخل جعبه داره روی شارژر اون لکه سبز رنگ رو نشون داده لینک گذاشتم پایین صفحه ببینید تو سایت اپل . کسی از دوستان میدونه واسه من چرا نداره نکنه عوض کردن با تقلبی ؟ !

iPhone 6 - Buy the new iPhone 6 in 4.7-inch and iPhone 6 Plus in 5.5-inch now - Apple Store (U.S.)

این عکسیه که اپل گذاشته :

اینم ماله منه :

نظر

• نوشته اصلی توسط amir-ahmadi نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من امروز آیفون 6 - 64 گرفتم پارت نامبر LLA فقط یک چیزی واسه من جالبه شارژرش دایره سبز رنگ نداره روش و چون گوشی قبلیم هم 5 اس بود احساس میکنم فرق میکنه الان تو سایت اپل هم چک کردم تو اونجایی که زده چه چیزایی داخل جعبه داره روی شارژر اون لکه سبز رنگ رو نشون داده لینک گذاشتم پایین صفحه ببینید تو سایت اپل . کسی از دوستان میدونه واسه من چرا نداره نکنه عوض کردن با تقلبی ؟ !

iPhone 6 - Buy the new iPhone 6 in 4.7-inch and iPhone 6 Plus in 5.5-inch now - Apple Store (U.S.)

این عکسیه که اپل گذاشته :

اینم ماله منه :

جناب درسته مال شما اصله
                        من از امريكا برا خودم و اشناها ميگيرن ميارن،برا منم نداره اين دايره رو
                        در ضمن ٥اس و ٥ هم كه گرفته بودم نداشت

نظر

• نوشته اصلی توسط abdollahi_sara نمایش پست ها
                          جناب درسته مال شما اصله
                          من از امريكا برا خودم و اشناها ميگيرن ميارن،برا منم نداره اين دايره رو
                          در ضمن ٥اس و ٥ هم كه گرفته بودم نداشت
                          ممنون عزیز خیالم راحت شد آخه 5اس من داشت
                          شما گوشیتون رو از آمریکا تهیه کردید و نداشت درسته ؟
                          دوستان اگه دارند از این شارژ بیان بیان کنند چه شکلیه
                          راستی یک سوال دیگه گوشی رو وقتی اکتیو کردم آی او اس 8.1 بود در حالی که باید 8 باشه فکر کنم قبلش جعبه رو باز کردند و آپدیت کردند درسته ؟ مگه نباید 8 باشه ؟ البته اینو بگم تو سایت اپل شماره سریال رو زدم تاریخ اکتیو گوشی دقیقا همون روزی بود که خودم اکتیو کردم
                          ویرایش توسط amir-ahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/176916-amir-ahmadi در ساعت 13-11-2014, 01:36 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir-ahmadi نمایش پست ها
                            ممنون عزیز خیالم راحت شد آخه 5اس من داشت
                            شما گوشیتون رو از آمریکا تهیه کردید و نداشت درسته ؟
                            دوستان اگه دارند از این شارژ بیان بیان کنند چه شکلیه
                            راستی یک سوال دیگه گوشی رو وقتی اکتیو کردم آی او اس 8.1 بود در حالی که باید 8 باشه فکر کنم قبلش جعبه رو باز کردند و آپدیت کردند درسته ؟ مگه نباید 8 باشه ؟ البته اینو بگم تو سایت اپل شماره سریال رو زدم تاریخ اکتیو گوشی دقیقا همون روزی بود که خودم اکتیو کردم
                            بله همشون از امريكا بودن و نداشتن
                            فكركنم احتمال زياد اكبندش نبايد ٨.١ بوده باشه احتمال داره همون روز باز كرده باشن و فروخته باشن
                            يكم عجيب اين مسئله
                            برين تو سايت اپل از متخصصينش بپرسين اين قضيه رو

نظر

• نوشته اصلی توسط abdollahi_sara نمایش پست ها
                              بله همشون از امريكا بودن و نداشتن
                              فكركنم احتمال زياد اكبندش نبايد ٨.١ بوده باشه احتمال داره همون روز باز كرده باشن و فروخته باشن
                              يكم عجيب اين مسئله
                              برين تو سايت اپل از متخصصينش بپرسين اين قضيه رو
                              واسه من 8.0.2 بود که خودم آپدیت کردم

نظر

• دوست عزیز
                                از سایت اپل زمان اکتیو شدن گوشیتون رو چک کنین اگه برای زمانی باشه که شما اکتیو کرده باشین اصلا مشکلی نداره
                                بدون اکتیو نمیشه آپدیت کرد گوشی رو روی فرمور و ورژن حساس نباشین

نظر

صبر کنید ..
                                X