اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام من ٢ هفته هست ايفون ٦(٦٤gig/ b/a) خريدم و با اپل ايدي خودم اكتيوش كردم و ميلي از شركت اپل بابت خريد ايفون ٦ دريافت نكردم. كسي ميدونه علتش چيه !! ونرم افزار هاي i work برام free نيستند !!

نظر

• نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
      ایفون 6 بخرم یا 5اس هیشکی درست جواب منو نمیده : ((((((
      تفاوت مهم آیفون جدید صفحه نمایش بزرگ تره. تصمیم با خود شما است.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان ایفون 6 16گیگ الان چقدر از حافظش ازاده؟چقدر تو دسترس ما هم برای نصب برنامه یا...

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
          دوستان ایفون 6 16گیگ الان چقدر از حافظش ازاده؟چقدر تو دسترس ما هم برای نصب برنامه یا...
          اصولا پنج گيگ فكر ميكنم پر باشه

نظر

• اقا چرا تاپيكى واسه بحث و تبادل نظر براى آيفون نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
              با سلام و درود
              من گوشيم وقتي ميرم محل كارم چون پايين مجتمع هست انتنش دايم ميره و مياد و ميزنه no service و نميدونم رو ايفون چرا اينجوريه و قبلا هم 5sداشتم همينجوري بود دليلش چيه و ام٨ هم دارم ولي اصلا رد تماس واسم نمياد خطمو ميزارم و وقتي شبا ميرفتم خونه ميديدم تو اس ام اس ك اين شماره ها بعم تماس گرفتن و نميدونم چرا اينجوريه و دليلش چيه فقط با ايفون اينجوره و روي گوشياي ديگه اينجوري نيستن لطفل دقيقا بهم بگين
              سپاس
              کسی از دوستان این مشکل منو ندارن که دقیق راهنماییم کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
                ایفون 6 بخرم یا 5اس هیشکی درست جواب منو نمیده : ((((((
                به نظر من 5s بردار..چون 6 به غیر از اینکه یه مقدار بزرگتر شده, امکان چشم گیر دیگه ای نداره و حتی به نظر من از لحاظ طراحی, 5s طراحی بهتری داره

نظر

• سلام من جدیدا ایفون 6 خریدم و2 تا سوال از اساتید دارم
                  1: زبان فارسی رو چطور به کیبورد swiftkey اضافه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
                  2: خواستم ببینم چطور میشه اب و هوا رو به توفیکیشن اضافه کرد ؟؟؟؟؟؟ز

نظر

• از کیبورد عربی استفاده کن

نظر

کسی از دوستان این مشکل منو ندارن که دقیق راهنماییم کنند
                      امروز کلا خطمو که تو ایفون مورد داشت گذاشتم روی ام8 و اون ایرانسلو گذاشتم روی ایفونم و بدون مورد کار کرد ولی مشکلم اینه که خط دایمم باید روی ایفونم باشه چون همه همراه بانکام روی اندرویید هستن و خلاصه نمیدونم چکار کنم و یکی هم دقیقا راهنماییم نمیکنه

نظر

امروز کلا خطمو که تو ایفون مورد داشت گذاشتم روی ام8 و اون ایرانسلو گذاشتم روی ایفونم و بدون مورد کار کرد ولی مشکلم اینه که خط دایمم باید روی ایفونم باشه چون همه همراه بانکام روی اندرویید هستن و خلاصه نمیدونم چکار کنم و یکی هم دقیقا راهنماییم نمیکنه
                        احتمالاً جایی که هستید نقطه کور دکل همراه اول هست و به گوشی ارتباط نداره

نظر

• دوستان بین آیفون 5s و 6 گیر کردم .
                          آیفون 6 میگن دوربین با کیفیت تری داره . روشنایی صفحه نمایش خیلی روشن تر شده و باتریش طول عمره بالاتری دارد . آیا واقعا محسوس هست این تغییرات >؟
                          ولی باتری 5s خیلی جالب نبود .
                          بعد میخواستم ببینم چرا اپل اینقدر 8 ios رو آپدیت میکنه آیا مشکلی داره ios ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                            دوستان بین آیفون 5s و 6 گیر کردم .
                            آیفون 6 میگن دوربین با کیفیت تری داره . روشنایی صفحه نمایش خیلی روشن تر شده و باتریش طول عمره بالاتری دارد . آیا واقعا محسوس هست این تغییرات >؟
                            ولی باتری 5s خیلی جالب نبود .
                            بعد میخواستم ببینم چرا اپل اینقدر 8 ios رو آپدیت میکنه آیا مشکلی داره ios ؟
                            تمام نکاتی که گفتین درست و محسوسه
                            فقط از نظر طراحی 5 و 5s شکیل تر هستند
                            آپدیت ها به طور منظم و جهت برطرف کردن مشکلات و هماهنگی بیشتر با osx میاد

نظر

• سلام
                              کسی میتونه با توجه به افت قیمت 5s وقتی که تازه اومده بود پیش بینی کنه 6 چه قد قیمتش میاد پایین؟
                              من 6 68 گیگ میخوام...

نظر

• نوشته اصلی توسط sanaz.sunny نمایش پست ها
                                سلام
                                کسی میتونه با توجه به افت قیمت 5s وقتی که تازه اومده بود پیش بینی کنه 6 چه قد قیمتش میاد پایین؟
                                من 6 68 گیگ میخوام...
                                ۶۴ گیگ داریم
                                با توجه به سال های پیش پایین ترین قیمت در آذر هست و بعد از اون دوباره با نزدیک شدن به عید گرون میشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sanaz.sunny نمایش پست ها
                                سلام
                                من 6 68 گیگ میخوام...
                                ۶۴ گیگ داریم
                                با توجه به سال های پیش پایین ترین قیمت در آذر هست و بعد از اون دوباره با نزدیک شدن به عید گرون میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X