اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میخوام از انگلستان بگیرم مشکلی نداره؟ vat را تو فرودگاه ‍پس میدن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
      دوستان با توجه به اینکه ایفون ۶ لاک ۶۴ گیگ ۳۰۰ دلاره من اگه بدونه بخرم و بعد با استفاده از سرویس های انلاک کردن که متناسب با اپراتور هزینه ای بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومن داره ایفون رو انلاک کنم مشکی خاصی پیش میاد ؟ کسی تجربه اینکار رو داشته ؟ میشه به سایتهای انلاک اعتماد کرد ؟
      ممنون میشم به سوال من جواب بدید

نظر

ممنون میشم به سوال من جواب بدید
        دوست عزيز مشكلي پيش نمياد و گوشيتون با گوشي هاي آنلاك فكتوري فرقي نخواهد كرد. منتها به هر سايتي كه نمي شه اعتماد كرد.
        سايت تحت تاييد انجمن سايتي هستش كه مي تونيد بهش اطمينان كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من 100 بار تاپیک زدم آخرش نتونستم تصمیم بگریم که 5اس بگیرم یا 6
          Please advise :'(

نظر

• [QUOTE=chris123;976608]من 100 بار تاپیک زدم آخرش نتونستم تصمیم بگریم که 5اس بگیرم یا 6
            Please advise :'([/QUOTE

صدرصد اگه بودجه دارى 6

نظر

• نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
              من 100 بار تاپیک زدم آخرش نتونستم تصمیم بگریم که 5اس بگیرم یا 6
              Please advise :'(
              عزيز تو خريد ٦ شك نكن ! همون اندازه صفحش برا برتريش كافيه !!

نظر

• سلام دوستان کسی میتونه امار یه ایفونو واسم بگیره ؟ میخوام ببینم لاک هست یا انلاک اکثر سایتها واسه نشون دادن این موضوع پولی هستن و فقط اطلاعات جزیی رو رایگان نشون میدن ممنون میشم یکی واسم اینکارو انجام بده

نظر

• سلام کسی اطلاع داره از اینکه 6 به صورت آنلاک فکتوری هم توزیع میشه یا نه و اینکه تاریخ مشخصی براش هست ؟
                  (البته خودم می دونم t-mobile فرقی با آنلاک نداره و می تونیم از اون هم استفاده بکنیم اما سوال کلی هست ) ممنونمیشم اگه اطلاع دارین جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                    سلام کسی اطلاع داره از اینکه 6 به صورت آنلاک فکتوری هم توزیع میشه یا نه و اینکه تاریخ مشخصی براش هست ؟
                    (البته خودم می دونم t-mobile فرقی با آنلاک نداره و می تونیم از اون هم استفاده بکنیم اما سوال کلی هست ) ممنونمیشم اگه اطلاع دارین جواب بدین
                    پارت نامبر zpa آنلاک فکتوریه

نظر

دوستان با توجه به اینکه ایفون ۶ لاک ۶۴ گیگ ۳۰۰ دلاره من اگه بدونه بخرم و بعد با استفاده از سرویس های انلاک کردن که متناسب با اپراتور هزینه ای بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومن داره ایفون رو انلاک کنم مشکی خاصی پیش میاد ؟ کسی تجربه اینکار رو داشته ؟ میشه به سایتهای انلاک اعتماد کرد ؟
                      به اون سایت ها می شه اعتماد کرد ولی با خود ۳۰۰ دلار ایفون لاک به شما نمی دن،هزینه ی قراردادش رو هم وقتی دادین بعد از اون می شه با اون هزینه انلاک کرد.

نظر

• دوستان این لنز دوربین که بیرونه از بدنه موقعی که میزارید روی میز برخورد نمیکنه؟ آسیب پذیریش چطوره؟
                        باتری در حالت مرور اینترنت چند ساعت جواب میده؟
                        مشکل سرعت wifi که در 5S هست در این مدل ها هم هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                          پارت نامبر zpa آنلاک فکتوریه
                          خوب پارت نامبر آمریکا امکان ارائه آنلاک فکتوری داره یا خیر ؟ یعنی کلا آنلاک میده یا نه ؟ و تاریخش مشخص هست ؟

نظر

• سلام دوستان
                            سوالی داشتم
                            آیا هنور هم پارت نامبر امارات متحده عربی فاقد فیس تایم و یه سری امکانات هست یا نه؟؟؟؟
                            و لینک جدول پارت نامبرها رو لطفا قرار بدین
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              سوالی داشتم
                              آیا هنور هم پارت نامبر امارات متحده عربی فاقد فیس تایم و یه سری امکانات هست یا نه؟؟؟؟
                              و لینک جدول پارت نامبرها رو لطفا قرار بدین
                              ممنون
                              نسخه امارات فاقد فیس تایم هستش و تغییری نخواد کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                                دوستان این لنز دوربین که بیرونه از بدنه موقعی که میزارید روی میز برخورد نمیکنه؟ آسیب پذیریش چطوره؟
                                باتری در حالت مرور اینترنت چند ساعت جواب میده؟
                                مشکل سرعت wifi که در 5S هست در این مدل ها هم هست؟
                                ۱. چون ساخه شده از یاقوت است در صورت قرار گیری بر روی سطح مشکلی پیش نخواهد آمد. بسیار بسیار مقاوم است.
                                ۲. زمان نگهداری باتری رابطه مستقیم با شرایط سرویس های فعال آیفون شما دارد. ولی تجربه شخصی خودم از استفاده WiFi در وبگردی و مقدار ۵۰ ٪ نور صفحه نمایش بین ۵:۳۰ تا ۶ ساعت متغیر بود.
                                ۳. خیر٬ WiFi در ۶ و ۶ پلاس هیچ مشکلی ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X