اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل مخاطبان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل مخاطبان

سلام
    من دو تا مشكل با ٦+ دارم. اول اينكه نصف شماره هام فقط با شماره ذخيره شده و اسم مخاطبام پاك شده و دوم اينكه در طول روز دو سه نفر زنگ ميزنن و ميگن تو الان به من زنگ زدي در حالي كه گوشي من قفل بوده و اصلا بهش دست هم نزدم.
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

نوشته اصلی توسط mohsen1982 نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا مشكل با ٦+ دارم. اول اينكه نصف شماره هام فقط با شماره ذخيره شده و اسم مخاطبام پاك شده و دوم اينكه در طول روز دو سه نفر زنگ ميزنن و ميگن تو الان به من زنگ زدي در حالي كه گوشي من قفل بوده و اصلا بهش دست هم نزدم.
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
    سلام
    شمارهاتون رو چطوری وارد +۶ کردید..! با بک آپ از گوشی قبلی یا خیر..!
    احتمال داره گوشیتون قبل از قفل شدن صفحه این اتفاق براش می افته ( البته بعید میدونم )
    ممکن هست که نیاز به ریستور داشته باشید ( البته بک آپ برنگردونید )

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

منم دقيقن اين مشكل شماره ها رو دارم، از روي سيم ايمپورت كردم، حدود ٢٠٠ تا از كانتكت هام شماره بدون اسم اومده، چيكار كنم؟ گوشي قبليم هم سيمبين بوده (ويواز) بك آپي كه دارم مال اونه، به درد ميخوره؟؟كلن بهترين كار چيه الان؟؟ واقعن كار سختيه بخام اين همه كانتكت رو يكي يكي چك كنم ببينم شماره كيه و از اول اسم براش وارد كنم!!!������������������- - - - - - - - - -منم دقيقن اين مشكل شماره ها رو دارم، از روي سيم ايمپورت كردم، حدود ٢٠٠ تا از كانتكت هام شماره بدون اسم اومده، چيكار كنم؟ گوشي قبليم هم سيمبين بوده (ويواز) بك آپي كه دارم مال اونه، به درد ميخوره؟؟كلن بهترين كار چيه الان؟؟ واقعن كار سختيه بخام اين همه كانتكت رو يكي يكي چك كنم ببينم شماره كيه و از اول اسم براش وارد كنم!!!😩😩😩- - - - - - - - - -منم دقيقن اين مشكل شماره ها رو دارم، از روي سيم ايمپورت كردم، حدود ٢٠٠ تا از كانتكت هام شماره بدون اسم اومده، چيكار كنم؟ گوشي قبليم هم سيمبين بوده (ويواز) بك آپي كه دارم مال اونه، به درد ميخوره؟؟كلن بهترين كار چيه الان؟؟ واقعن كار سختيه بخام اين همه كانتكت رو يكي يكي چك كنم ببينم شماره كيه و از اول اسم براش وارد كنم!!!😩😩😩
      ویرایش توسط Nasi70 : https://i-phone.ir/forums/member/121404-nasi70 در ساعت 23-12-2014, 03:22 AM

نظر

اگه فرمت بک آپی که دارید VCF هتش میتونید به راحتی با Notepad ویندوز ویرایش کنید و بعد از طریق سایت آیکلود بوسیله همین فایل ویرایش شده دفتر تلفن رو آپدیت کنید.
        اگر هم غیر از این باشه توصیه میکنم از طریق سایت آیکلود یک بک آپ تهیه کنید و طبق روش بالا ویرایش و دوباره دفتر تلفن خودتون رو آپدیت کنید.

نظر

دوستان گوشي پدر منم چنين مشكلي پيدا كرده.
          امروز يه دفعه تمام مخاطبانش حذف شد.متاسفانه با آيكلود هم سينك نشده.من شماره ها رو با برنامه copy my data از روي گوشي آندرويد انتقال دادم و الان هم روي گوشيه نيستش كه دوباره انتقال بدم. نكته اي كه هست اينه كه يكبار از طريق واتس اپ يه مخاطب براش فرستادن و ذخيره كرده. گوشي به آيتيونز هم وصل نشده
          لطفا راهنمايي كنيد چيكار كنم. پدرم به شماره ها خيلي نياز داره.
          ویرایش توسط hajoo : https://i-phone.ir/forums/member/14232-hajoo در ساعت 24-12-2014, 12:10 PM

نظر

سلام
            این مشکل شما با سیو شمارها در داخل آیکلود گوشیتون حل میشه
            ۱ کانتکنهای گوشیتون اول پاک کنین
            ۲ دوباره از داخل گوشیتون ایمپورت کنین و بلا فاصله در داخل آیکلود گوشیتون سیو کنین
            ۳بعد ۳۰ دقیقه که مطمعا شدید کانتکتها داخل آیکلود سیو شدن در همون قسمت ایکلود گزینه کانتکت را off کنین و گزینه keep my iphone را بزنین
            ۴ بعد کانتکتاهای داخل گوشیتون کلن پاک کنین
            ۵ حالا مرحله اخر برید داخل آیکلود و گزینه کانتکت را ON   کنید
            ایشالا که جواب میده من انجام دادم

نظر

گوشی های نوکیا بک آپشون فرمتشون فرق داره ولی با به ترفندی میشه فرمتشو درست کردبرای گوشی ایفون و با برنامه contacts bi به گوشی ایفون انتقال داد
              من این روشو برا گوشی داداشم که نوکیا جاوا بود و نزدیک هزار تا کنتاکت داشت امتحان کردم و به راحتی همه رو انتقال دادم به گوشی
              یه قسمتی از روششو میگم
              بک آوپی که باگوشی نوکیا گرفتین رو فرمتشو .rar کنین بعد بازش کنین میبینین همه کنتکتا توش با پسوند مناسب برا برنامه ای که اسمشو بردم توش هست بعد اینارو با فایل شیرینگ به برنامه انتقال بدین بعد با برنامه بریزینش تو گوشی
              فقط این برنامه رایگان نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X