اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون از راهنماييتون خيلي لطف كردين

نظر

• رود
      ارور 1009 روی ورژن 8.1.2 برای ایفون 6+ چند روز هست همین طور روی صفحه میاد --بدون اینکه وارد برنامه ای بشم --باید چکار کنم ؟؟
      اما به راحتی میتونم از اپ استور با ایفون دانلود کنم اما توی بازی ها همون ابتدا که وارد میشم این ارور را میده و وقتی برای بازی میخواهد به اینترنت وصل بشه ارور شبکه میده و میگه شما به اینترنت وصل نمیشید
      ----------------
      من مشکلم این هست وقتی گوشی ایفون را ریستارت میکنم یا از حالت لاک خارج میکنم این پیغام ظاهر میشه اما وقتی وارد اپ استور میشم و هر برنامه ای دانلود میکنم به راحتی دانلود و نصب میشه و ارور 1009 را نمیده !!
      --------------
      ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 28-07-2015, 09:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
        رود
        ارور 1009 روی ورژن 8.1.2 برای ایفون 6+ چند روز هست همین طور روی صفحه میاد --بدون اینکه وارد برنامه ای بشم --باید چکار کنم ؟؟
        اما به راحتی میتونم از اپ استور با ایفون دانلود کنم اما توی بازی ها همون ابتدا که وارد میشم این ارور را میده و وقتی برای بازی میخواهد به اینترنت وصل بشه ارور شبکه میده و میگه شما به اینترنت وصل نمیشید
        ----------------
        من مشکلم این هست وقتی گوشی ایفون را ریستارت میکنم یا از حالت لاک خارج میکنم این پیغام ظاهر میشه اما وقتی وارد اپ استور میشم و هر برنامه ای دانلود میکنم به راحتی دانلود و نصب میشه و ارور 1009 را نمیده !!
        --------------
        دوست عزيز بارها و بارهااا گفته شده با چيز پي ان مشكل حل ميشه گاهي بعد چند روز!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان نمیدونم سوالم رو جای درستی می پرسم یا خیر

می خوام با استفاده از آخرین ورژن تانگبو برنامه ها و بازی های پولی رو دانلود کنم روی IDM ( با کامپیوتر )
          اما هرکاریش کردم این برای دانلود مستقیم برنامه های پولی میره داخل آیتونز !!!! ولی قبلا با نسخه های قدیمی براحتی میرفت داخل idm و دانلود میکرد
          راهنمایی می فرمایید باید چیکار کنم ؟
          اگر لازمه بفرمایید اسکرین شات بزارم
          ممنون
          ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 29-07-2015, 02:30 PM

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید به همه کمک کننده های گرامی.

من امروز یک مشکل عجیب برای آیفون ۶+ (۱۶ گیگ ) بوجود آمد.

وقتی که گوشیم را با آیمکم مثل همیشه سینک کردم . لوگوی اپل می اد و این کار بینهایت بار تکرار میشه با اینکه گوشیم سینک شده ... !

گوشیم زنگ می خوره ولی نمی تونم جواب بدم . (صفحه سفید می شه و ایکون اپل می اید و حی پر می شه )

هر چند بار هم که ریستارت یا دوباره سینک می کنم مشکلم برطرف نمی شه.

البته بعد از ریستارت نرمال می شه ولی زمانی که پسوردم را می زنم دوباره صفحه سفید می شه و ایکون اپل می اید و حی پر می شه ...!

نمی دونم چی کار کنم . اگر کمک کنید ممنون می شم.

نظر

• نوشته اصلی توسط spiderspider نمایش پست ها
              با عرض سلام و خسته نباشید به همه کمک کننده های گرامی.

من امروز یک مشکل عجیب برای آیفون ۶+ (۱۶ گیگ ) بوجود آمد.

وقتی که گوشیم را با آیمکم مثل همیشه سینک کردم . لوگوی اپل می اد و این کار بینهایت بار تکرار میشه با اینکه گوشیم سینک شده ... !

گوشیم زنگ می خوره ولی نمی تونم جواب بدم . (صفحه سفید می شه و ایکون اپل می اید و حی پر می شه )

هر چند بار هم که ریستارت یا دوباره سینک می کنم مشکلم برطرف نمی شه.

البته بعد از ریستارت نرمال می شه ولی زمانی که پسوردم را می زنم دوباره صفحه سفید می شه و ایکون اپل می اید و حی پر می شه ...!

نمی دونم چی کار کنم . اگر کمک کنید ممنون می شم.
              گوشیتون جیلبرک هست؟
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                گوشیتون جیلبرک هست؟
                خیر جیلبرک نیست
                ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 02-08-2015, 03:36 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

نوشته اصلی توسط spiderspider نمایش پست ها
                  خیر جیلبرک نیست
                  یه بار ریست ستینگ کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر
                  اگر مشکل همچنان باقی بود ریستور کنید
                  ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 02-08-2015, 03:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                    یه بار ریست ستینگ کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر
                    اگر مشکل همچنان باقی بود ریستور کنید
                    با سپاس از راهنماییتون . اما مشکل اینکه نمی تونم به قسمت ریست ستینگ برم ... !

به محض اینکه پسوردم را می زنم صفحه سفید می شه و لوگوی اپل می اد و انگار داره چیزی نصب می کنه ...

با اینکه گوشی زنگ می خوره و سیری هم کار می کنه ...

اگر پسوردم را نزنم که گوشی نرمال هست فقط به هیچ برنامه ای دسترسی ندارم

فعلن دارم ایوس ۸.۴ را دانلود می کنم تا ریستورش کنم ...

البته با کلی زحمت find my iphone را غیر فعال کردم . ( از تو سایت icloud )

نظر

با سپاس از راهنماییتون . اما مشکل اینکه نمی تونم به قسمت ریست ستینگ برم ... !

به محض اینکه پسوردم را می زنم صفحه سفید می شه و لوگوی اپل می اد و انگار داره چیزی نصب می کنه ...

با اینکه گوشی زنگ می خوره و سیری هم کار می کنه ...

اگر پسوردم را نزنم که گوشی نرمال هست فقط به هیچ برنامه ای دسترسی ندارم

فعلن دارم ایوس ۸.۴ را دانلود می کنم تا ریستورش کنم ...

البته با کلی زحمت find my iphone را غیر فعال کردم . ( از تو سایت icloud )
                      انشالله که با ریستور مشکلتون حل میشه

نظر

• با سلام

دوستان من 6 پلاس خریدم پارت cn/a لطفا بگین مال کدوم کشوره و بنظرتون عالی هست یا نه ؟؟؟ اینم مشخصاتش

ویرایش توسط parviizb : https://i-phone.ir/forums/member/179568-parviizb در ساعت 07-08-2015, 01:04 AM

نظر

• سلام ببخشید من ایفونم پارت نامبر امریکاست و خیلی خوبه فقط یه چیزی خیلی در گیرم کرده اونم اینه که تو صفحه ی مالتی تسکینگ(دوبار هوم رو میزنم)حس میکنم گوشی یه مقداری کنده و یه مقداری دیر عمل میکنه چه دلیلی میتونه داشته باشه؟جیلبریک هم نیست چند روزه خریدمش و اینم بگم که بعضی وقتا اینطوری میشه مثلا وقتی میخوام کلشو ببندم اینطوری میشه واگه ریستش کنم درست میشه یا نه منم دقیقا مشکل اقای mohamad-t رو دارم که تو صفحه ی قبل بیان کردن
                          ویرایش توسط yazdanezadi : https://i-phone.ir/forums/member/187389-yazdanezadi در ساعت 24-08-2015, 09:33 PM

نظر

• سلام
                            دوستان گوشی من از دستم افتاده دیگه دوربینش فکوس نمیکنه فقط تا یک متری رو واضح نشون میده و انتن دهی بسیار ضعیف شد در حد 2 انتن و هر کی زنگ میزنه با پیغام مشترک مورد نظر مواجه میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط حسين77 نمایش پست ها
                              سلام
                              دوستان گوشی من از دستم افتاده دیگه دوربینش فکوس نمیکنه فقط تا یک متری رو واضح نشون میده و انتن دهی بسیار ضعیف شد در حد 2 انتن و هر کی زنگ میزنه با پیغام مشترک مورد نظر مواجه میشه
                              اينجوري فكر نكنم كسي بتونه كمكتون كنه
                              بهتره به يه تعميركار مراجعه كنيد
                              موفق باشيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خیر جیلبرک نیست
                                دوست عزیز مشکل شما بک آپ تونه که بعد از ریستور اگر از بکاپ سینک کنید باز هم این مشکل پیش میاد
                                تنها راه عدم استفاده از بک آپه

نظر

صبر کنید ..
                                X