اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

نوشته اصلی توسط bardia_la نمایش پست ها
    سلام
    من هفته قبل گوشى iphone 6 plus-64 گرفتم، كنار راست گوشى خطهاى سفيد به وجود اومد،وبعد يه مدت از بين رفتن،ولى بازم بعد چند ساعت دوباره اومدن،
    بعد تاچ گوشيم دچار مشكل ميشه يعنى اصلاً عمل نميكنه، بايد گوشى رو قفل كنم بعد دوباره قفل رو باز كنم كه درست شه
    دوستان خواهشاً كمك كنيد،مشكلش چى ميتونه باشه؟
    خيلي مشكل عجيبيه , نه بطور قطعي ميشه گفت سخت افزاريه نه ميشه گفت نرم افزاريه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
      با سلام
      من گوشيم ٨.١.٢ هست و ميخوام به ٨.٢ اپديت كنم نميشه چرا ؟ و اينكه من واسم جلبريك مهمه و ورژنمم هم جوريه كه تو قسمت ستينگ زده عدد ١ يعني اپديت داري و ميخوام اين حذف بشه و عدد يك پاك بشه چكار كنم ؟؟؟
      در صورتی که نمی توانید به صورت OTA از طریق گوشی بروزرسانی کنید، فریم ور را به صورت کامل دانلود کنید و از طریق iTunes ریستور نمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط bardia_la نمایش پست ها
        سلام
        من هفته قبل گوشى iphone 6 plus-64 گرفتم، كنار راست گوشى خطهاى سفيد به وجود اومد،وبعد يه مدت از بين رفتن،ولى بازم بعد چند ساعت دوباره اومدن،
        بعد تاچ گوشيم دچار مشكل ميشه يعنى اصلاً عمل نميكنه، بايد گوشى رو قفل كنم بعد دوباره قفل رو باز كنم كه درست شه
        سلام دوست عزیز.
        شما گوشیتون رو یه بار ریستور کنید و در صورت مشاهده استمرار این قضیه حتما گوشی رو پیش خریدار ببرید و موضوع رو بهش بگید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bardia_la نمایش پست ها
        سلام
        سلام دوست عزیز.
        شما گوشیتون رو یه بار ریستور کنید و در صورت مشاهده استمرار این قضیه حتما گوشی رو پیش فروشنده ببرید و موضوع رو بهش بگید.
        ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 13-05-2015, 01:22 PM
        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز.
          شما گوشیتون رو یه بار ریستور کنید و در صورت مشاهده استمرار این قضیه حتما گوشی رو پیش خریدار ببرید و موضوع رو بهش بگید.

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز.

اين كارو كردم ولى بازم از بين نرفته،جالبه وقتى اسكرين شات ميگرم و عكس رو تو كامپيوتر ميريزم،حطها اصلاً معلوم نيستند،امكان داره از lcd باشه؟

نظر

اين كارو كردم ولى بازم از بين نرفته،جالبه وقتى اسكرين شات ميگرم و عكس رو تو كامپيوتر ميريزم،حطها اصلاً معلوم نيستند،امكان داره از lcd باشه؟
            از ال سي دي هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
              از ال سي دي هستش

جالبه بعضى وقتا كه اين خطها به وجود ميان ،اگه صفحه نمايش رو ماساژ بدم از بين ميرن،به نظر شما بايد ال سى دى رو عوض كنم؟
              يا اينكه راه حل ديگه اى هم داره؟؟

نظر

جالبه بعضى وقتا كه اين خطها به وجود ميان ،اگه صفحه نمايش رو ماساژ بدم از بين ميرن،به نظر شما بايد ال سى دى رو عوض كنم؟
                يا اينكه راه حل ديگه اى هم داره؟؟
                ايفون خود من ال سي دي مشكل داره و قرار برم دبي
                به شمام پيشنهاد ميكنم ببرين خود از گارانتيش استفاده كنين

نظر

• سلام،دوستان لطفا كمك كنيد،بعد از تعويض تاچ و السيدى،البته خودم اينكارو كردم،چون يه ٦ پلاس خراب ديگه داشتم،وقتى گوشى رو روشن ميكنم،تصوير مياد ولى نور نداره،همون السيدى رو روى يه گوشى ديگه وقتى تست ميكنم كاملا سالمه و هيچ مشكلى نداره،لطفا راهنمايى كنيد من بايد چيكارش كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Imanmrm نمایش پست ها
                    سلام،دوستان لطفا كمك كنيد،بعد از تعويض تاچ و السيدى،البته خودم اينكارو كردم،چون يه ٦ پلاس خراب ديگه داشتم،وقتى گوشى رو روشن ميكنم،تصوير مياد ولى نور نداره،همون السيدى رو روى يه گوشى ديگه وقتى تست ميكنم كاملا سالمه و هيچ مشكلى نداره،لطفا راهنمايى كنيد من بايد چيكارش كنم
                    سلام !

با دفتر سایت تماس بگیرید.

امکان داره مشکل از Logic Board (برای اطمینان با دفتر سایت تماس بگیرید)

نظر

• با سلام و تشكر،با همكارى يكى از دوستان ايسى لايت رو تعويض كرديم با نمونه اورجينال،ولى باز هم متاسفانه نور نداره،الان تنها جايى كه مونده ايسى تغذيه هست،فقط يه سوال،زمانى كه گوشى رو روشن ميكنم،با توجه زياد،ارم اپل رو ميبينم،ولى بعد از اون گوشى دوباره خاموش ميشه،امكانش هست از تغذيه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Imanmrm نمایش پست ها
                        با سلام و تشكر،با همكارى يكى از دوستان ايسى لايت رو تعويض كرديم با نمونه اورجينال،ولى باز هم متاسفانه نور نداره،الان تنها جايى كه مونده ايسى تغذيه هست،فقط يه سوال،زمانى كه گوشى رو روشن ميكنم،با توجه زياد،ارم اپل رو ميبينم،ولى بعد از اون گوشى دوباره خاموش ميشه،امكانش هست از تغذيه باشه؟
                        سلام دوست عزیز.
                        سوالتون رو توی این بخش مطرح میکردید بهتر بود:
                        مشکلات سخت افزاری

نظر

• سلام خواهشا کمک کنین o*** spider برامن هیچ و کانیکش نمیکنه تمام کشورهارو امتهان کردم به هیچ وجه ***روشن نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
                            سلام خواهشا کمک کنین o*** spider برامن هیچ و کانیکش نمیکنه تمام کشورهارو امتهان کردم به هیچ وجه ***روشن نمیشه

سلام دوست عزیز.
                            هرگونه صحبت پیرامون این موضوع ( *****ینگ )خلاف قوانین انجمن میباشد.
                            خواهشا رعایت فرمایید.

نظر

• سلام میدونم ببخشین اما دیگه نمیدونم چجور منظورمو برسونم

نظر

• سلام دوستان چطور imessage رو فعال کنم ؟ با vpان هم فعال نمیشه.
                                ویرایش توسط hajoo : https://i-phone.ir/forums/member/14232-hajoo در ساعت 13-06-2015, 09:13 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X