اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگويي بله الان كه مصرف رو نيگاه ميكنم خدارو شكر خيلي عالي مصرف شده واقعا باطري ٦ پلاس بينظيره زيادي حساس بودنم خوب نيست به اين نتيجه حالا رسيدم كه بايد از ديوايسم لذت كامل رو ببرم.

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD
    دقیقا. خیلی راضی کنندست. خدارو شکر. لذتشو ببرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان ، من بعد از اينكه گوشيمو خاموش و روشن كردم به قسمت يوزج اومدم و مدت زمان از بين رفته و به جاش دو تا خط تيره اومده ! مال همه دوستان اينجوري ميشن ؟

نظر

• مشکل زوم کردن خود به خودی

در 3 روز گذشته 3 بار گوشی ام خود به خود به حد زیادی زوم میکنه و خارج شدن از این حالت دست خداست
        راه حل مقطعی که پیدا کردم ؛فقط وقتی که گوشی قفل نیست و بهش زنگ میزنم؛ زوم از بین میره ولی وقتی هر برنامه ای( چ نصبی چ برای خود آیفون) را باز میکنم دوباره زوم میکنه
        دیروز هم به مدت 18 ساعت این مشکل رو داشتم (چون نمیتوانستم قفل رو باز کنم)که بعد از زنگ زدن و رفع موقت زوم ؛ کلید هوم و کلید خاموش را باهم نگه داشتم تا ریست بشه. و تا الان مشکلی پیش نیومده؟؟البته لاین رو هم پاک کردم چون اعلامیه زیاد میداد و حدس میزدم فشار میاره!
        مشکل از چیه ؟؟ چطور باید رفعش کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed700 نمایش پست ها
          در 3 روز گذشته 3 بار گوشی ام خود به خود به حد زیادی زوم میکنه و خارج شدن از این حالت دست خداست
          راه حل مقطعی که پیدا کردم ؛فقط وقتی که گوشی قفل نیست و بهش زنگ میزنم؛ زوم از بین میره ولی وقتی هر برنامه ای( چ نصبی چ برای خود آیفون) را باز میکنم دوباره زوم میکنه
          دیروز هم به مدت 18 ساعت این مشکل رو داشتم (چون نمیتوانستم قفل رو باز کنم)که بعد از زنگ زدن و رفع موقت زوم ؛ کلید هوم و کلید خاموش را باهم نگه داشتم تا ریست بشه. و تا الان مشکلی پیش نیومده؟؟البته لاین رو هم پاک کردم چون اعلامیه زیاد میداد و حدس میزدم فشار میاره!
          مشکل از چیه ؟؟ چطور باید رفعش کنم؟؟؟
          برو به مسير setting/general /accessibility/zoom
          اگه روشنه خاموشش كن.
          اگه مشكل برطرف نشد، به ٨.١.٣ بايد restore كني.

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
            دوستان ، من بعد از اينكه گوشيمو خاموش و روشن كردم به قسمت يوزج اومدم و مدت زمان از بين رفته و به جاش دو تا خط تيره اومده ! مال همه دوستان اينجوري ميشن ؟

بله

Sent from my iPhone

نظر

• من ۲ یا ۳ ماه هستش که دارم..فوق العاده هستشومصوصا واسه خوندن کتاب و اینترنت

نظر

• سلام دوستان
                من میخوام یه آیغون 6+ 64 گیگ بخرم
                اما قبل از خرید میخوام پارت نامبر هارو داشته باشم که از روی جعبه گوشی چک کنم هم اینکه قبل خرید چجوری چک کنم که گوسی قبلا اکتیو شده یا نه و اینکه داستان icc چیه و از کجا بفهمم که icc نباشه
                در مورد هارد گوشی هم mlc یا llc کدوم بهتره و قبل خرید از کجا بفهمم که از کدوم نوع هستش ؟
                ممنونم راهنماییم کنید
                ویرایش توسط MehradCreative : https://i-phone.ir/forums/member/81840-mehradcreative در ساعت 13-02-2015, 02:49 AM

نظر

• دوستان میخام از طریق ای مسیج پیام بفرستم , ولی این ارور رو میده , راهنمایی کنید مشکل از کجاست

نظر

• خوب به ایمیلی که می خواهید بفرسید جز سرویس iMassage نیست و برای همین می خواد از طریق mms این کار رو انجام بده
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• دوستان میشه از یه اپل ایدی واسه دوتا دیوایس استفاده کنیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                        دوستان میشه از یه اپل ایدی واسه دوتا دیوایس استفاده کنیم ؟

بله دوست عزيز.
                        منتها در جريان باشيد در اون صورت كانتك ها تون و يادداشت هاتون و ... در هر در دستگاه مياد. بهتره هر دو دستگاه براي يك نفر باشه.

نظر

• كانتكتهاى روى سيمكارت

با سلام،
                          دوستان چطور ميشه كانتكتهاى روى سيمكارت رو توى آيفون ٦+ ديد؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• setting>contact>import sim

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                              بله

Sent from my iPhone
                              منم دچار همين مشكل شدم،حالا چطوربايد مصرفه باطرى رو چك كنم؟؟؟!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                              دوستان ، من بعد از اينكه گوشيمو خاموش و روشن كردم به قسمت يوزج اومدم و مدت زمان از بين رفته و به جاش دو تا خط تيره اومده ! مال همه دوستان اينجوري ميشن ؟

ببخشيد منظورم مشكل اين دوستمون بود كه براى منم امروز پيش اومده

نظر

• سلام خدمت دوستان
                                یه سوال داشتم
                                من 6 پلاس 64 گیگ دارم بعضی وقتها با بعضی برنامه ها که کار کنم بعد از چند دقیقه گوشیم که نور صفحش رو از قبل تا اخر زیاد کردم نور صفحش کم میشه(خود به خود) auto brightness هم خاموش هستا دوباره بعد از چند دقیقه که از برنامه میام بیرون دوباره زیاد میشه جالبه اصلا این اتفاقاتی که میفته نوار تنظیم نور که هست اون هیچ تغییری نداره ریستور هم کردم بازم درست نشد واسه یه گوشی 6 هم امتحان کردم واسه اونم اینطور شد.به نظرتون مشکل از کجاست؟بعضی وقتها تو محیط خود دستگاه هم که کار میکنم (برنامه های اصلی) هم این اتفاق بعضی وقتها خیلی کم میفته
                                تا حالا برای بعضی دوستان شده؟
                                من فکر میکنم باگ ios8 باشه
                                ممنون میشم نظراتتون رو بدونم

نظر

صبر کنید ..
                                X