اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم روشن شدن بلوتوث

با سلام
    من یک آیفون 6 پلاس با ورژن سیستم 8.1.2 دارم ولی کلید بلوتوث کار نمیکنه ، یعنی هر زمان روشن می کنم بلافاصله خاموش میشه و بلوتوث روشن نمی ماند
    ممنون راهنمایی بفرمایید

نظر

• ریستور کنید. اگه درست نشه مشکل سخت افزاریه

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
        با سلام
        من گوشی رو که وصل میکنم ایتونز میشناسه ولی گالری عکس های دوربین رو نشون نمیده
        به سیستم دیگه ای هم وصل کردم درست بود
        باید نرم افزار iPhone Explorer رو نصب کنید. اگه از مک استفاده می کنید٬ نرم افزار Image Capture خودش به صورت اتوماتیک عکسای داخل Camera Roll رو میشناسه

نظر

• سلام و خسته نباشید.
          تا دیروز هر چی عکس میگرفتم تو camera roll میرفت پایین و آخرین عکس اما امروز میره اول و بالای همه عکسها. دلیل اینکه چیدمان و ترتیب دیگه به صورت تاریخ نیست چیه ؟؟ چطور میشه درست کرد ؟؟
          ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• به هم خوردن چیدمان و ترتیب عکس ها در camera roll بر خلاف تاریخ عکسِ گرفته شده

سلام و خسته نباشید.
            تا دیروز هر چی عکس میگرفتم تو camera roll میرفت پایین و آخرین عکس اما امروز میره اول و بالای همه عکسها. دلیل اینکه چیدمان و ترتیب دیگه به صورت تاریخ نیست چیه ؟؟ چطور میشه درست کرد ؟؟
            ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
              باید نرم افزار iPhone Explorer رو نصب کنید. اگه از مک استفاده می کنید٬ نرم افزار Image Capture خودش به صورت اتوماتیک عکسای داخل Camera Roll رو میشناسه
              نسخه رایگان iPhone Explorer از کجا میشه تهیه کرد ؟

نظر

• تو گوگل سرچ کنید دیگه دوست عزیز

نظر

• هنگ شديد بعد جيل

سلام
                  بچه ها من گوشيمو جيل كردم !
                  خيلي هنگ ميكنه برنامه ها باز نميشه !!
                  چي كارش كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• توضیح کاملتری بدین دوست عزیز
                    قبل از جیلبریک برنامه ریخته بودین و الان باز نمیشنیا اینکه بعد از جیلبریک با تانگبو یا پی پی برنامه ریختین و باز نمیشن؟
                    و اینکه آیا بعد از جیلبریک appsync یا appcake رو نصب کردین؟
                    چه توییک هایی نصب کردین؟

نظر

• همينا فقط

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        تو گوگل سرچ کنید دیگه دوست عزیز
                        دوست عزیز درسته اینجا مناسب نیست
                        ولی من گشتم نسخه آزمایشی بود

نظر

• دوست من جواب بقیه سوالات رو هم بدین تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم
                          مشکل باز نشدن برنامه های اپل استوره؟
                          اون برنامه هایی که باز نمیشه قبل از جیلبریک نصب کردین و الان باز نمیشه یا بعد از جیلبریک نصب کردین و الان باز نمیشه؟
                          تا جایی که من متوجه شدم appsync یا appcake رو نصب نکردین.
                          توییک هایی هم که نصب کردی من باهاشون آشنایی ندارم ولی فکر کنم پاکشون کن و تست کن ببینی مشکلت حل میشه یا نه. بعد پاک کردن دستگاه رو خاموش و روشن کن.

نظر

• سلام دوست عزيز من خودم جل كردم مشكلات زيادي داشتم از قبيل ريستارت شدن گوشي و كرش...
                            اول از همه اينو بگم كه شما طبق عمس هايي كه گذاشتيد ٤ تا از توييك هاتون بايد آپديت بشن كه احتمالا تا حدودي مشكلتون حل ميشه...

از طرف ديگه شما توييك crash reporter
                            رو ميتونيد نصب كنيد، اين توييك هربار كه كرش تو ايفونتون اتفاق بيفته گوشيتون مجبور به ريستارت شدن بشه بهتون گزارش ميكنه مشكل اصلي و عامل ايجاد مشكل ميتونه كدوم توييك باشه كه تا حدودي ميتونيد ازش كمك بگيريد.

نظر

• سلام
                              اگر برروی ios 8 هستید ProWidgets رو پاک کنید
                              چون سازگار نیست
                              تا اینجا فقط این مورد توی توییک هاتون مشکل داره
                              البته بنظرم icleaner هم نصب کن که فایلهای cash رو پاک کنه و دستگاه روانتر بشه

نظر

• سلام
                                من روی گوشیم میخوام اینترنت خطمو فعال کنم ( gprs یا 3g ) چکار باید انجام بدم که فقط برای میلهام از این سرویس استفاده کنه
                                چطوری تنظیم کنم که سایر برنامه ها نظیر وایبر و واتس اپ و هر چیز دیگه از اینترنت خط استفاده نکنن و اینا فقط از وای فای استفاده کنن

نظر

صبر کنید ..
                                X