اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 25% شارژ تا 100 یک و سی . خیلی راحت تستش فکر نکنم چیزه پیچیده ای باشه . ایپد داری خونه بزن تست کن

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
    دوست گرامی این چیزی که میگید غیر ممکنه نکسوس 6 و نوت 4 و دروید توربو با تکنولوژی توربو شارژر میشه 1ساعت و 35 دقیقه
    توی تمام تست هایی که سایت های معتبر انجام دادن 6 پلاس حدود 2 ساعتت 50 دقیقه اعلام شده زمان شارژ شدنش اگه همچین چیزی بود که همه اون ها میگفتن برید با شارژر ایپد گوشیتونو شارژ کنید

نظر

• سلام دوستان من این گوشی رو یک ماه پیش خریدم. وهمون موقع بدون اطلاع من فروشنده اونو جلبرینگ کرده بود و فارسی. و گوشی درست کار نمیکرد. مچبور شدم ریست کنم. اول reset setting کردم درست نشد بعد reset کلی کردم الان گوشی تا لوگوی اپل بالا میاد و زیرش هم یه خطی هست که باید پر بشه اما اصلا جلو نمیره الان یه ساعته اینجوری مونده. باید چکار کنم؟؟ لطفا سریع کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.falehi نمایش پست ها
        سلام دوستان من این گوشی رو یک ماه پیش خریدم. وهمون موقع بدون اطلاع من فروشنده اونو جلبرینگ کرده بود و فارسی. و گوشی درست کار نمیکرد. مچبور شدم ریست کنم. اول reset setting کردم درست نشد بعد reset کلی کردم الان گوشی تا لوگوی اپل بالا میاد و زیرش هم یه خطی هست که باید پر بشه اما اصلا جلو نمیره الان یه ساعته اینجوری مونده. باید چکار کنم؟؟ لطفا سریع کمکم کنید
        سلام
        گوشی جیلبرک شده رو نباید Reset All Setting میکردید...!
        الان باید از طریق آیتونز ریستور کنید.
        فریمور مخصوص گوشی خودتون رو از داخل انجمن دانلود کنید و از طریق آموزشهای مربوط به ریستور ، گوشی رو به آخرین ورژن ریستور کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          سلام
          گوشی جیلبرک شده رو نباید Reset All Setting میکردید...!
          الان باید از طریق آیتونز ریستور کنید.
          فریمور مخصوص گوشی خودتون رو از داخل انجمن دانلود کنید و از طریق آموزشهای مربوط به ریستور ، گوشی رو به آخرین ورژن ریستور کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
          مرسی دوست عزیز من فریمور رو دانلود کردم. ولی الان گوشی رو که وصل میکنم به pc گوشی رو اصالا نمیشناسه یعنی توی آیتونز اصلا چیزی نمیاد که بتونم گوشی رو ریستور کنم. درصورتی که همون اول که اینطوری شد وصل کردم بالا میومد ولی الان اصلا تو آیتونز نمیاد؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.falehi نمایش پست ها
            مرسی دوست عزیز من فریمور رو دانلود کردم. ولی الان گوشی رو که وصل میکنم به pc گوشی رو اصالا نمیشناسه یعنی توی آیتونز اصلا چیزی نمیاد که بتونم گوشی رو ریستور کنم. درصورتی که همون اول که اینطوری شد وصل کردم بالا میومد ولی الان اصلا تو آیتونز نمیاد؟؟؟؟
            باید گوشی رو به dfu ببرید
            هوم و پاور رو حدود ۱۰ ثانیه نگه دارید بعد که گوشی ریست شد پاور رو رها کنید و هوم رو نگه دارید

Sent from my iPhone using Tapatalk
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید من ایفون 6 پلاس گرفتم 128 گیگ ولی تو about capacity 114 g نوشته مشکلی نیست که ممنون می شم راهنمایم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط alimaleki69 نمایش پست ها
                با عرض سلام و خسته نباشید من ایفون 6 پلاس گرفتم 128 گیگ ولی تو about capacity 114 g نوشته مشکلی نیست که ممنون می شم راهنمایم کنید.
                دوست عزیز بقیش مال سیستمه و عادیه

نظر

• تمام گوشیها یه قسمتی از حافظه رو به خودشون و نرم افزارهای سیستمی اختصاص میدن دوستِ عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط alimaleki69 نمایش پست ها
                    با عرض سلام و خسته نباشید من ایفون 6 پلاس گرفتم 128 گیگ ولی تو about capacity 114 g نوشته مشکلی نیست که ممنون می شم راهنمایم کنید.
                    سلام خدمت شما.نحوه محاسبه حجم حافظه ها به صورت خاصیه.متاسفانه خیلی ها این نکته رو نادیده میگیرن.و اگر شما یک مگابایت رو 1024 کیلوبایت در نظر بگیرین و خود حافظه که 128 گیگ هست رو چندبار بر 1024 تقسیم کنین عدد واقعی قابل استفاده بدست میاد(اول 128 میلیارد بایت باید در نظر گرفته بشه که با تقسیم بر 1024 به کیلوبایت و بعدش به مگابایت و...).مقداری از حافظه هم صرف سیستم عامل و برنامه های اصلی گوشی میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                      سلام خدمت شما.نحوه محاسبه حجم حافظه ها به صورت خاصیه.متاسفانه خیلی ها این نکته رو نادیده میگیرن.و اگر شما یک مگابایت رو 1024 کیلوبایت در نظر بگیرین و خود حافظه که 128 گیگ هست رو چندبار بر 1024 تقسیم کنین عدد واقعی قابل استفاده بدست میاد(اول 128 میلیارد بایت باید در نظر گرفته بشه که با تقسیم بر 1024 به کیلوبایت و بعدش به مگابایت و...).مقداری از حافظه هم صرف سیستم عامل و برنامه های اصلی گوشی میشن
                      دقیقا درسته ، همه فکر میکنن هرمگابایت 1000 کیلوبایته و هرگیگ 1000 مگ هست ، این به دلیل رند کردن 1024 هست . شما در هر گیگابایت حدود 109 مگ کم میارید . یعنی 128 گیگ شما 128 تا 109 مگ کم دارد ( چون معیار به اشتباه 1000 جا افتاده )
                      حالا ! 128*109=13.952 گیگ !
                      13.952 منهای 128 گیگ = حدودا 114 گیگ واقعی .

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                        دقیقا درسته ، همه فکر میکنن هرمگابایت 1000 کیلوبایته و هرگیگ 1000 مگ هست ، این به دلیل رند کردن 1024 هست . شما در هر گیگابایت حدود 109 مگ کم میارید . یعنی 128 گیگ شما 128 تا 109 مگ کم دارد ( چون معیار به اشتباه 1000 جا افتاده )
                        حالا ! 128*109=13.952 گیگ !
                        13.952 منهای 128 گیگ = حدودا 114 گیگ واقعی .
                        بله حرف شما درسته
                        البته من كمتر كسي رو ديدم كه بدونه دليل اين ماجرا رو.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

صحبت دوستان كاملا در مورد حجم ها صحيح هست منتها:
                          اين تفاوت به علت متفاوت بودن محاسبه سازندگان و سيستم عامل هاست.
                          سازندگان براى راحتى و يا كلاهبردارى از مضرب ١٠٠٠ براى محاسبه حجم استفاده ميكنند ولى سيستم عامل ها از مضرب ١٠٢٤ كه استاندارد كامپيوتر هست استفاده ميكنند.
                          چون كوچكترين واحد داده توى كامپيوتر بيت هست و هر ٨ بيت يك بايت ميشه و همينطور الى آخر، بنابراين اعداد بايد مضرب ٨ باشند.
                          هر چه هم كه حجم بيشتر بشه اين اختلاف زياد ميشه به طور مثال توى هارد مثلا ٦ ترابايتى به ٥٠٠ گيگ ميرسه.
                          البته اين اختلاف محاسبه در مورد ذخيره ساز ها اينطور هست و در مورد رم ها سازنده ها نميتونن همچين سوء استفاده اى بكنن. (به علت همون واحد داده در كامپيوتر ها)
                          البته لازم به ذكره كه تنها سيستم عاملى كه اين مورد رو يه جورايى ماست مالى ميكنه و محاسبات با ضريب ١٠٠٠ انجام ميده، مكينتاش هست.
                          ویرایش توسط smht_62 : https://i-phone.ir/forums/member/32369-smht_62 در ساعت 15-12-2014, 03:13 PM

نظر

• سلام دوستان ..نمودم چرا ولی واسه من personal hotspot داخل تنظیمات نیس...میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                              سلام دوستان ..نمودم چرا ولی واسه من personal hotspot داخل تنظیمات نیس...میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟
                              http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=967966

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                                سلام دوستان ..نمودم چرا ولی واسه من personal hotspot داخل تنظیمات نیس...میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟
                                درود
                                شما به settings - cellular - cellular data network بروید و در قسمت personal hotspot نام اپراتور Mcinet - mtnirancell بزنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X