اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    برای خم شدگی تاپیک های زیر رو بخونید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread97891.html
    http://www.i-phone.ir/forums/thread97885.html
    دوست خوبم با این حال اگر در ایران این اتفاق واسه کسی بیافته راهی وجود داره برای تعویض ؟ و اینکه دیروز یک کلیپ از تست ضربه دیدم ایفون پلاس تقریبا از فاصله بک متری روی سطح زمین پرتاب شد و صفحه رویی شکست و 6 معمولی وقتی از روی خود صفحه افتاد این اتفاق افتاد.اینقدر این موضوعات روی من تاثیر گذاشت که دیروز تصمیم قطعی گرفتم 5s بگیرم :دی
    پول کمی نیست 3 میلیون اونم واسه ما که داخل ایران هستیم و راه ارتباطی با پشتیبانی رسمی اپل نداریم واسه همین میخوام قبل خرید خیالم راحت باشه.
    آیا واقعا با این افزایش سایز ال سی دی و کم شدن ضخامت مشکلی در شکستن راحتر صفحه و یا خم شدگی پلاس پی نخواهد اومد ؟
    احتمالا 2 ماهی صبر میکنم که دقیقا مشخص بشه 6 به چه صورت خواهد بود
    آنلی اپل :دی

نظر

سلام به همگی
      دوستان اگر خدا بخواد بعد از4سال که گول اندروید رو خوردم میخوام به جمع شما بپیوندم
      فقط یک سوال!
      در صفحات قبل دیدم یکی از دوستان نوشته بودن که در سافاری اگر تعداد تپ ها زیاد بشه وقتی سوییچ میکنید بینشون تپ ها دوباره ریلود میشن به علت کمبود رم!!!
      واقعا همینطوره؟
      من الان در لومیا520همین مشکل رو دارم و واقعا زجر اوره!در صورتی که قبلا در اس4 چنین مشکلی نداشتم!
      حالا واقعا همینطوره؟

نظر

سلام یه سوال می خواستم بدونم ایا ایفون 6 یا پلاس در تهران لاک هست یا نه اگه هم لاک هستش قیمتش چند هستش چون می خواهم یکی بگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط davo0d-s000t نمایش پست ها
          ۶وپلاس یا شاید هم ios8 اینطور نباشه اصلاسلام به همگی
          دوستان اگر خدا بخواد بعد از4سال که گول اندروید رو خوردم میخوام به جمع شما بپیوندم
          فقط یک سوال!
          در صفحات قبل دیدم یکی از دوستان نوشته بودن که در سافاری اگر تعداد تپ ها زیاد بشه وقتی سوییچ میکنید بینشون تپ ها دوباره ریلود میشن به علت کمبود رم!!!
          واقعا همینطوره؟
          من الان در لومیا520همین مشکل رو دارم و واقعا زجر اوره!در صورتی که قبلا در اس4 چنین مشکلی نداشتم!
          حالا واقعا همینطوره؟
          تا الان هر چی من داشتم همینطوری بوده اره.تا ببینیم شاید ایفون ۶ و پلاسش یاios8 اصلا اینطوری نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط lovee20002002 نمایش پست ها
            من میرم استانبول فردا به نظرتون بیارم تکسش کسی میدونه چند میشه آخه تو سایتش تغریبا 6پلاس 16 سه و هفتصد در می آد چه کنم بیارم یا نه
            تركيه خيلي قيمتهاش بالاتر در مياد از همين ايران بخري ارزونتر برات افتاده حتي همين الان كه تازه اومده ايران !

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
              سلام یه سوال داشتم ایفون 6 پلاس 16 گیگابایت لاک در دوبی یا انگلیس چقدر هستش من انلاک نمی خوام فقط لاک می خواستم در دبی و انگلیس چقدر میشه؟؟؟؟؟

قيمتهاشون رو كه ميتوني بري توي سايت اپل مربوط به اون كشور و ببيني ولي يادت باشه براي كشور امارات كلا فيس تايم نداره و نخواهد داشت

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                مشکلی خاصی اینجا نوشته نشده.
                اینجا فقط درباره ی آیفون آنلاک فکتوری توضیح داده شده که در همه جای دنیا یکسان هست
                اينجا توضيح داده كه آنلاك به چه معني و براي چه كاربردي هستش چون اونا مثل ما از آنلاك اطلاعات كامل ندارند و قيمت بالا رو ميبينند و با قيمت لاك مقايسه ميكنند و براشون سوال ميشه ! من خودم قبلا پرسيدم و تحقيق كردم و كانادا جزو بهترين كشورهاست براي ما از نظر وارد كردن آيفون آنلاك چون قيمتش از نظر نرخ ارز خوبه و بعد از آمريكا ، كانادا با 75000 تومن قيمت بالاتر براي ايران مناسبه

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                  تا الان هر چی من داشتم همینطوری بوده اره.تا ببینیم شاید ایفون ۶ و پلاسش یاios8 اصلا اینطوری نباشه
                  ای بابا!
                  واقعا اگر اینطور باشه که باید لعنت فرستاد بر اپل به خاطر زیاد نکردن رم!

نظر

نوشته اصلی توسط Parmida73 نمایش پست ها
                    دوست عزیز من تقریباً دو روز بعد از عرضه 6plus رو از اپل استور کانادا خریداری کردم و همش تو جیبم بوده بدون هیچ کیس و محافظی تا الان هیچ مشکلی براش به وجود نیومده اون خم شدگی ها برای فشار بیش از حد بود که یه سری از خریدارا فقط جهت تست قدرت بر روی این گوشی اوردند حتی من ماکسیمم فشاری که در استفاده عادی یه یک گوشی وارد میشود رو به گوشی وارد کردم و مشکلی پیش نیومد حتی اگه گوشی رو هم در جیب پشت شلوار قرار بدید و بر روی اسفالت بشینید مطمعا باشید این گوشی خم نمیشه اگر هم خم شده که بعید میدونم میتونید ببرید اپل استور براتون تعویض میکنند
                    سلام

بله من بردم اپل استور و اونها پس گرفتن اما چون موجود نداشتن برام تعویض نکردن و گفتن تا ۱۰ اکتبر طول میکشه. برای همین من گوشی رو پس دادم و از کاست کو ۶ رو خریداری کردم. زی چند روزی که من گوشی رو داشتم اصلا احساس نکردم که خمیده شده اما وقتی روی میزم گذاشتم متوجه انحنا شدم. فردی که توی جینیوس بار بود خودش متوجه تغییر شد و بدون هیچ صحبتی گفت تعویض میکنیم.

نظر

• سلام یه سوال یه ایفون 6 یا پلاس 16 یا 64 گیگابایت لاک یا انلاک از تایلند بیاری به پول ایران چقدر در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davo0d-s000t نمایش پست ها
                        ای بابا!
                        واقعا اگر اینطور باشه که باید لعنت فرستاد بر اپل به خاطر زیاد نکردن رم!
                        داوود جان سلام
                        اگه واقعا نیاز به رم بیشتر داشت که اپل لزومی نداشت برا یه گیگ رم خساست به خرج بده!
                        ارادت
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                          من یه سوال داشتم
                          این کیس های سیلیکونی خود اپل قابل شستشوه؟ مثلا این قرمزاش کثیف بشه میشه شست؟
                          کلا ارزش خرید داره؟
                          سیلیکونیش بهتره یا چرم؟ از لحاظ حس دست گرفتن و استحکام و همه لحاظ
                          ممنون
                          ویرایش توسط aasghar : https://i-phone.ir/forums/member/109201-aasghar در ساعت 01-10-2014, 09:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            داوود جان سلام
                            اگه واقعا نیاز به رم بیشتر داشت که اپل لزومی نداشت برا یه گیگ رم خساست به خرج بده!
                            ارادت
                            اتفاقا واقعا نیاز داره و در این مورد خساست به خرج داده.
                            روی ۶ پلاس ۱۲۸ تفاوت ۱۰ ثانیه ای بوت هست در مقابل مدل ۱۶ گیگی.

هر تب سافاری هم باز میکنی دوباره لود میکنه به دلیل کمبود رم.

احتمال زیاد روی ios ۱۰ یا ۱۱ هم خیلی کم خواهد آورد. همونطوری که الان 4s کم آورده. اگر رمش بیشتر بود روونتر کار نمیکرد؟

مگه ۱ گیگ رم چقدر هزینه داره ۲ دلار؟
                            پس چی شد آینده نگری اپل؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سیلیکون که قاعدتا قابل شستشو باید باشه.
                              به نظرم چرم شیک تره.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام یه سوال یه ایفون 6 یا پلاس 16 یا 64 گیگابایت لاک یا انلاک از تایلند بیاری به پول ایران چقدر در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X