اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم ایفون 6 پلاس 16 گیگابایت لاک در دوبی یا انگلیس چقدر هستش من انلاک نمی خوام فقط لاک و سوال 2 من این هستش که ایا حقیقت داره ایفون 6 خم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام،بله متاسفانه حقيقت داره ايفون ٦ پلاس راحت با دست خم ميشه.[emoji52]

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
      آقا چرا شلوغش میکنید؟

چرا تعصبی برخورد می کنید؟
      من همه چیزم اپل هست و از آیفون 2G اپل دارم.
      مگه شما تو 5S سرعت کم میارید؟
      مگه گرافیک کم آوردید؟

کدوم بازی بوده که 5s نتونسته باشه اجراش کنه؟
      پس چرا اپل کارایی cpu رو ۲۰٪ و گرافیک رو ۵۰٪ افزایش داده؟
      مگه کمبود نیاز بوده؟

روی ۶ پلاس با اون تفاوتهایی که با بقیه داره(چرخش اسپرینگ بورد، لود کردن عکس داخل لیست message ، چرخش برنامه ها و...) به رم بیشتری نیاز داره.

اینجوری که شما میگید پس چون نوت بوک من ۸گیگ رم داره و من نیازی به رم بیشتر ندارم پس اپل بی خود کرده رم ۱۶ داده رو مک بوکش؟
      چون نیازی نیست به رم بیشتر پس اپل نمیتونه نیاز کسایی که به رم بیشتر دارن رو تامین کنه و طرف باید بره asus بخره که رم ۱۶ داشته باشه؟

من یکی از معیارهام برای خرید تی وی همین NFC بود و اینکه بتونم با گوشی مدیا رو روی تی وی داشته باشم. حالا چی دارم؟ یه NFC محدود شده که فقط با اپل پی کار میکنه که مطمئنا تا زمانی که visa کارت تو ایران نیومده نمیتونید استفاده کنید.
      هیچ میدونستید اگر محمود نبود چه بسا در آينده با آپیدیت کارتخوانهای اتوبوس و مترو از موبایلتون استفاده میکردید؟

حالا خرید و جابجایی پول پیش کش.

اینجا که سام سامی و یخچال فروشا نیستن. همه اپلی هستیم پس نه تیکه انداختنی به اپل در کار هست و نه انتقاد غیر منصفانه.

اپل سر یه سری چیزا لجبازی میکنه. (البته کسی که فروش میلیونی داشته باشه کار خودش رو میکنه و به مصرف کننده کاری نداره. یاد ایران خودرو افتادم)

یکیش حاشیه دور نمایشگر. اگر اون حاشیه رو حذف میکرد و یا فاصله نسبتا زیاد اسپیکر بالا رو ابعاد ۶پلاس اینقدر بزگ نمی بود.
      برای داشتن یه LCD 5.5 نیازی نیست ابعاد اینقدر بزرگ باشه.

دانش هم اینقدر پیشرفت کرده که میشه کاملا اون حاشیه دور رو حذف کرد.
      اینم نمونش.

نمیگم این طرح رو تایید می کنم. میگم میشه.

خداییش خیلی با خودم کلنجار رفتن سر انتخاب ۶ پلاس. در صورتی که اگر یه مقدار کوچیک تر بود انتخاب راحت تر بود و نیازی به پرینت و برش رو کاغد نبود.
      دوست عزيز بنظر من مشكل اين كه ايفون يكي دو مدل بيشتر نداره و عملا اپل نميتونه طيف وسيع سلايق را پوشش بده
      مثلا من دوست نداشتم ايفوني به بزرگي 4.7in داشته باشم چه برسه به 5.5in و از طرفي حاشيه ها اصلا برام مهم نيست اصلا چه بسا اگه چشيه ها كمتر بود استحكامش از ايني كه است هم كمتر مي شد
      من دلم مي خواست ايفون جديد براي دوربينش از يك سنسور بزرگتر با مگا پيكسل بيشتر استفاده مي كرد و كمي تراكم پيكسل صفحه نمايش را بالاتر مي برد
      مثلا 400 ppi باري ايفون 4 اينچي،
      در مورد رم هم موافقم كه بايد تو مقدارش بازنگري شه چرا كه مي گن reload شدن دائمي تب ها تو سافاري بخاطر پايين بودن رم ايفون و آيپد هست ( با سوئيچ بين هر تب اون صفحه دوباره reload مي شه )
      كاش بجاي اين ٢ تا بچه غول يكم تمركز شو مي گذاشت روي ios 8 كه اينقدر باگ نداشته باشه، كاش تيم كوك مردي به ريزنگري جابز بود

نظر

سلام یه سوال داشتم ایفون 6 پلاس 16 گیگابایت لاک در دوبی یا انگلیس چقدر هستش من انلاک نمی خوام فقط لاک می خواستم در دبی و انگلیس چقدر میشه؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
          اینکه سامسونگ و سونی و ... به گرد پای اپل هم نمی رسند، کاملا واضح هست ...؛ مثل مقایسه استیل آذین با رئال مادرید می مونه مقایسه این برند ها با اپل. ((هر چند باید اعتراف کرد اون ها در حال حاضر سریعتر از اپل پیشرفت می کنند))
          اما این مشکل خم شدن گوشی عیب خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگیه. حالا چه طرفداران متعصب اپل (مثل شما) قبول کنند چه نکنند ...!!!
          اون از 5سی پارسالش اینم از امسالش ... هنوز 24 ساعت نگذشته!!! شما فرض کن گوشی خریدی بعد گذاشتی تو جیبت بعدش دیدی که اینجوری کج شده ....
          هر چقدر هم مراقب باشی بالاخره کج میشه ...

من شخصا منتظرم ببینم خود اپل چی میگه!!! ظاهرا که خودشون هم هنوز تو گندی که زدن موندن! خدا می دونه الان سامسونگ چقدر خوشحاله.
          جالبه وقتی خودتون اینجوری میگید دیگه اندرویدیا ببین تو ...نشون عروسیه.

گند چیه؟
          آقا شما یه سینی استیل رو بگیر اینجوری که تو تستها نشون میدن بهش فشار بیار ببین تا میشه یا نه؟
          دوست گرامی اینجوری هم نیست که بزاری جیبت در بیاری ببینی کج شده.
          اگه بشینی روش و بهش فشار بیاری بله کج میشه ، مگر اینکه شما بخواهی فیزیک رو زی سوال ببری.

این لینک رو برو ببین
          iClarified - Apple News - iPhone 6 and Other Smartphones Prove Far More Difficult to Bend Than the iPhone 6 Plus [Video]

این تست رو روی ۴.۷ اینچی ها انجام دادن.
          معلومه بیشتر از اون ۴.۷ رو بهش فشار بیاری کج میشه. تازه با اون همه فشاری که تو فیلم میبینی.
          فولاد که نیست؟
          ۱۷۶ گرم گوشیه.
          حالا اگه بازم میگی نباید کج بشه و گند زدن.
          آیفون ۴ اینچی چی ؟
          اونم مشکل داره؟

این عکس هم مشکل داره؟

اینام مشکل دارن؟
          اپل باید بره بمیره؟

به این فکر نکردین که چرا همه عکسهایی که از ۶ پلاس گذاشتن که کج شده،بیشترشون LCD هاش سالمه؟
          به این فکر کردین که شاید اپل به این موضوع فکر کرده و تا حدودی شیشه محافظ رو منعطف ساخته؟
          چرا بقیه فبلتها شیشه محافظشون زودتر میشکنه؟

سامسونگ از ویدیوی تلیغاتی نتونست جواب بگیره این حقه جدید رو زده برای متوقف کردن فروش اپل.
          شنونده باید عاقل باشه.
          سامسونگ سانسی که آورده اینکه گوشیهاش همه پلاستیکی بوده و مقاوتم بیشتری داره در برابر خم شدن.
          صبر کنید تا نوت ۴ بیاد بیرون و گوشی های سری A سامسونگ .

اونوقت مقایسه کنید.

اینم ببینید.

sony xperia z1

ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 25-09-2014, 01:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
            جالبه وقتی خودتون اینجوری میگید دیگه اندرویدیا ببین تو ...نشون عروسیه.

گند چیه؟
            آقا شما یه سینی استیل رو بگیر اینجوری که تو تستها نشون میدن بهش فشار بیار ببین تا میشه یا نه؟
            دوست گرامی اینجوری هم نیست که بزاری جیبت در بیاری ببینی کج شده.
            اگه بشینی روش و بهش فشار بیاری بله کج میشه ، مگر اینکه شما بخواهی فیزیک رو زی سوال ببری.

این لینک رو برو ببین
            iClarified - Apple News - iPhone 6 and Other Smartphones Prove Far More Difficult to Bend Than the iPhone 6 Plus [Video]

این تست رو روی ۴.۷ اینچی ها انجام دادن.
            معلومه بیشتر از اون ۴.۷ رو بهش فشار بیاری کج میشه. تازه با اون همه فشاری که تو فیلم میبینی.
            فولاد که نیست؟
            ۱۷۶ گرم گوشیه.
            حالا اگه بازم میگی نباید کج بشه و گند زدن.
            آیفون ۴ اینچی چی ؟
            اونم مشکل داره؟

این عکس هم مشکل داره؟

اینام مشکل دارن؟
            اپل باید بره بمیره؟

به این فکر نکردین که چرا همه عکسهایی که از ۶ پلاس گذاشتن که کج شده،بیشترشون LCD هاش سالمه؟
            به این فکر کردین که شاید اپل به این موضوع فکر کرده و تا حدودی شیشه محافظ رو منعطف ساخته؟
            چرا بقیه فبلتها شیشه محافظشون زودتر میشکنه؟

سامسونگ از ویدیوی تلیغاتی نتونست جواب بگیره این حقه جدید رو زده برای متوقف کردن فروش اپل.
            شنونده باید عاقل باشه.
            سامسونگ سانسی که آورده اینکه گوشیهاش همه پلاستیکی بوده و مقاوتم بیشتری داره در برابر خم شدن.
            صبر کنید تا نوت ۴ بیاد بیرون و گوشی های سری A سامسونگ .

اونوقت مقایسه کنید.

اینم ببینید.

sony xperia z1

دوست گرامی خودت رو تاراحت نکن .... به من و شما که چیزی نمی رسه. هر کدوم محصولات بهتری بده مردم هم از اون استفاده می کنند. حالا یا سامسونگ یا اپل یا جی.ال.ایکس
            من چون خودم قصد تهیه 6 پلاس رو داشتم از دیروز که این خبر خم شدن رو شنیدم همه جای اینترنت دارم تحقیق می کنم و از یکی از مشتری ها هم که این اتفاق براش افتاده بود و share کرده بود موضوع رو تو وبش شخصا ارتباط بر قرار کردم باهاشون و ازشون پرسیدم .... گفتن که گوشی چند ساعت تو جیبشون بوده (تو همون روزی که تهیه کردن)، بعد که از جیبشون در اوردن دیدن انحنا داره ..... خب این عیب وحشتناکی هست. شاید شما عیب نبینی اما من نمی تونم تحمل کنم و از چشمم می افته. مثل ماشین می مونه که بعد از اولین تصادف از چشم م افته ....
            اما در باره لینکی که دادید باید عرض کنم خدمتتون که این اون لینک یک جورایی حرف های بنده رو تایید می کنه تا شما! من دارم درباره 6 پلاس صحبت می کنم نه 6. خوشبختانه 6 خم نمی شه.
            عنوان لینک: iPhone 6 and Other Smartphones Prove Far More Difficult to Bend Than the iPhone 6 Plus [Video] >>>> آیفون 6 و اسمارتفون های دیگر خیلی سخت تر از آیفون 6 پلاس خم می شوند.

و حالا تو همین لینکی که دادید کامنت مردم جالبه ....
            یکی نوشته : "تیم کوک کجاست؟ استیو جابز تا حالا [در این مورد] اعلامیه می داد."
            یکی دیگه نوشته: "آیفونم رو پس دادم و ممنظر 6اس خواهم بود."

البته یک سوال هم ذهن من رو مشغول کرده: اگر گوشی رو از اپل استور رسمی بگیرم، اون وقت خم بشه و بخوام پسش بدم آیا پس می گیرند یا نه؟
            دیروز داشتم تو نت در اینباره سرچ می کردم یکی که صفحه گوشیش هم آسیب دیده بود نوشته بود اپل داره برام تعویض می کنه ..... ؛ حالا اینکه آیا پس می گیره یا خیر رو نمی دونم؟!

نظر

سلام

من قصد خرید 6 plus رو داشتم

ولی دیشب یک ویدیویی دیدم که متاسفانه از خریدش پشیمون می شم

این ویدیو اینطور بود که با فشار دو دست آیفون در نزدیکی دکمه های ولوم خم شد.

می ترسم اگر بگیرم بزارم تو جیبم خم بشه و به فنا برم

آخه برای ما که کم پولی نیست.

نظر

سلام

روز ۱۹ سپتامبر من ۶ پلاس رو گرفتم و تا دیروز ازش استفاده میکردم که متاسفانه به علت زیاد نگه داشتن در جیب شلوارم به شدت انحنا پیدا کرده بود و مجبور شدم پس بدم. به سختی تونستم ۶ رو پیدا کنم و بخرم ولی الان احساس بهتری نسبت به ۶ دارم فوق العاده سایز خوب و خوش دست تر هست. امیدوارم دوستانی که ایران هستید دقت بیشتری کنید در خرید.

موفق باشید!

نظر

سلام یه سوال داشتم ایفون 6 پلاس 16 گیگابایت لاک در دوبی یا انگلیس چقدر هستش من انلاک نمی خوام فقط لاک می خواستم در دبی و انگلیس چقدر میشه؟؟؟؟؟

نظر

دوستان من قصد خرید گوشی دارم
                    1 - اما الان موندم 5s بگیرم یا 6 یا 6 پلاس ؟
                    2 - یا اینکه 5s بگیرم تا سال دیگه صبر کنم 6s بیاد بعد این رو بفروشم و 6s بگیرم ؟
                    3 - اگر 5s الان بگیرم سال دیگه چه قدر زیر قیمت باید بفروشم ؟ یعنیی تغریبا چه قدر افت قیمت خواهم داشت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط irandlcenter نمایش پست ها
                      دوستان من قصد خرید گوشی دارم
                      1 - اما الان موندم 5s بگیرم یا 6 یا 6 پلاس ؟
                      2 - یا اینکه 5s بگیرم تا سال دیگه صبر کنم 6s بیاد بعد این رو بفروشم و 6s بگیرم ؟
                      3 - اگر 5s الان بگیرم سال دیگه چه قدر زیر قیمت باید بفروشم ؟ یعنیی تغریبا چه قدر افت قیمت خواهم داشت ؟
                      من هفته پيش ٥ اس گرفتم و منتظر ميمونم ٦ اس بياد شايدم ٧!
                      شخصاً از طراحي كلاسيك خوشم مياد و ٦ من رو راضي نكرد، چون گردتر شدن اطراف و خطهاي پشت اسپورتش كرده
                      خوبو تميز نگهداريش كني ضرر نميكني و خوب ميفروشي، همين الان كه ٦ اومده آيفون ٥ چند شده؟ سال ديگم ٥ اس همونجور ميشه، الان ميتوني با ١٨٠٠ يه ٥ اس نو بخري

نظر

من واقعا به فبلت ها علاقه دارم.سه سالی آیفون داشتم و حالا بین ۶ پلاس و نوت ۴ مونده بودم که با این مشکلاتی که واسه ۶ پلاس پیش اومده حالا تصمیمم رو گرفتم و نوت ۴ رو میگیرم تا برای اولین بار اندرویدو تجربه کنم.خداییش این ۶ پلاس چی داشت که اپل چندسالی معطلش کرد تا صفحه بزرگ رو معرفی کنه؟؟؟بدون هیچ امکانات اضافی که اون رو به عنوان یه فبلت بخواد متمایز کنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                          من هفته پيش ٥ اس گرفتم و منتظر ميمونم ٦ اس بياد شايدم ٧!
                          شخصاً از طراحي كلاسيك خوشم مياد و ٦ من رو راضي نكرد، چون گردتر شدن اطراف و خطهاي پشت اسپورتش كرده
                          خوبو تميز نگهداريش كني ضرر نميكني و خوب ميفروشي، همين الان كه ٦ اومده آيفون ٥ چند شده؟ سال ديگم ٥ اس همونجور ميشه، الان ميتوني با ١٨٠٠ يه ٥ اس نو بخري
                          هنوز از نزدیک نرفتم ببینم 6 رو
                          اما از یکی از اقوامم نظر گرفتم همین رو بهم گفتن
                          حالا اگر بخوام 6 بگیرم به احتمال پلاس بگیرم یا معمولی ؟
                          خیلی ترسناک هست این قضیه خمیدگی و از طرفی فول اچ دی بودن صفحه و اپتیکال بودن عکس پلاس تو دلم مونده نسبت به 6 معمولی ولی واغعا انتخاب سخت شده احساس میکنم ایفون 6 نباید به این صورت طراحی و یا ساخت میشد که انتخاب رو سخت کنه در صورتی که وقتی 4 بود 5 اومد بدون شک انتخاب همه 5 بود

نظر

نوشته اصلی توسط irandlcenter نمایش پست ها
                            هنوز از نزدیک نرفتم ببینم 6 رو
                            اما از یکی از اقوامم نظر گرفتم همین رو بهم گفتن
                            حالا اگر بخوام 6 بگیرم به احتمال پلاس بگیرم یا معمولی ؟
                            خیلی ترسناک هست این قضیه خمیدگی و از طرفی فول اچ دی بودن صفحه و اپتیکال بودن عکس پلاس تو دلم مونده نسبت به 6 معمولی ولی واغعا انتخاب سخت شده احساس میکنم ایفون 6 نباید به این صورت طراحی و یا ساخت میشد که انتخاب رو سخت کنه در صورتی که وقتی 4 بود 5 اومد بدون شک انتخاب همه 5 بود
                            برای خم شدگی تاپیک های زیر رو بخونید:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread97891.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread97885.html

نظر

نوشته اصلی توسط samanirit نمایش پست ها
                              سلام

روز ۱۹ سپتامبر من ۶ پلاس رو گرفتم و تا دیروز ازش استفاده میکردم که متاسفانه به علت زیاد نگه داشتن در جیب شلوارم به شدت انحنا پیدا کرده بود و مجبور شدم پس بدم. به سختی تونستم ۶ رو پیدا کنم و بخرم ولی الان احساس بهتری نسبت به ۶ دارم فوق العاده سایز خوب و خوش دست تر هست. امیدوارم دوستانی که ایران هستید دقت بیشتری کنید در خرید.

موفق باشید!
                              دوست عزیز من تقریباً دو روز بعد از عرضه 6plus رو از اپل استور کانادا خریداری کردم و همش تو جیبم بوده بدون هیچ کیس و محافظی تا الان هیچ مشکلی براش به وجود نیومده اون خم شدگی ها برای فشار بیش از حد بود که یه سری از خریدارا فقط جهت تست قدرت بر روی این گوشی اوردند حتی من ماکسیمم فشاری که در استفاده عادی یه یک گوشی وارد میشود رو به گوشی وارد کردم و مشکلی پیش نیومد حتی اگه گوشی رو هم در جیب پشت شلوار قرار بدید و بر روی اسفالت بشینید مطمعا باشید این گوشی خم نمیشه اگر هم خم شده که بعید میدونم میتونید ببرید اپل استور براتون تعویض میکنند

نظر

دوستا رنگ Space Gray بدنه و پشتش خیلی تیره میشه نسبت به Silver یا چندان اختلافی ندارن؟ (چون هرچی فیلم و عکس میبینم چندان تفاوتی ندارن)
                                خودم سیلور رو انتخاب کردم به خاطر رنگش ولی چون جلوی گوشی سفید هست کمی دو دل شدم و به دلم نمیشینه احساس میکنم نمای جلوی سفید رنگای سیلور و گلد اون حس و ارزش آیفون رو نسبت به القا نمیکنه و جلو مشکی بهتر باشه ولی میترسم رنگ بدنه Space Gray به مشکی بزنه
                                ویرایش توسط masoomiyat : https://i-phone.ir/forums/member/145111-masoomiyat در ساعت 28-09-2014, 12:57 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X