اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها یه سایت خرید اینترنتی هست که آیفون 6 آورده ...این آدرسشه : زنبیل: فروشگاه اینترنتی با تضمین خرید اینترنتی آسان و مطمئن

نظر

من شخصا غير از يكي دو سايت به سايتاي ديگه اطمينان نمي كنم و نخواهم كرد اونم وقتي گارانتي هم نيست با اين قيمت ها، از طرفي مطئنيد موجود داره يا اگه واسه خريد اقدام كنيد ميگه چند روز ديگه ؟!

نظر

ایفون ۶ پلاس ۱۲۸گیگو میفروشن ۸۲۰۰ الان تو ایران

نظر

سلام
          خسته نباشید . میشه نظرتون را در خصوص متن زیر بفرمایید. من می خوام به یکی از بستگان بگم از کانادا برام IPHONE6 بیاره . این مشکلاتی که گفته برای ایران صدق می کنه؟

About the unlocked iPhone

The unlocked iPhone includes all the features of iPhone but without a wireless contract commitment. You can activate and use iPhone on the supported GSM wireless network of your choice. The unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus will not work with CDMA-based carriers. An unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus may not support LTE networks in all other countries; contact service providers for details.

If you don’t want a multiyear service contract, or if you prefer to use a local carrier when traveling abroad, the unlocked iPhone is the best choice. It does not come with a nano-SIM card, so you’ll need to get one from any supported GSM carrier worldwide. To start using it, simply insert an activated SIM card from a compatible network. Then turn on your iPhone and follow the onscreen instructions to set it up.

نظر

نوشته اصلی توسط vahab1359 نمایش پست ها
            سلام
            خسته نباشید . میشه نظرتون را در خصوص متن زیر بفرمایید. من می خوام به یکی از بستگان بگم از کانادا برام IPHONE6 بیاره . این مشکلاتی که گفته برای ایران صدق می کنه؟

About the unlocked iPhone

The unlocked iPhone includes all the features of iPhone but without a wireless contract commitment. You can activate and use iPhone on the supported GSM wireless network of your choice. The unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus will not work with CDMA-based carriers. An unlocked iPhone 6 or iPhone 6 Plus may not support LTE networks in all other countries; contact service providers for details.

If you don’t want a multiyear service contract, or if you prefer to use a local carrier when traveling abroad, the unlocked iPhone is the best choice. It does not come with a nano-SIM card, so you’ll need to get one from any supported GSM carrier worldwide. To start using it, simply insert an activated SIM card from a compatible network. Then turn on your iPhone and follow the onscreen instructions to set it up.
            مشکلی خاصی اینجا نوشته نشده.
            اینجا فقط درباره ی آیفون آنلاک فکتوری توضیح داده شده که در همه جای دنیا یکسان هست

نظر

نوشته اصلی توسط lovee20002002 نمایش پست ها
              من میرم استانبول فردا به نظرتون بیارم تکسش کسی میدونه چند میشه آخه تو سایتش تغریبا 6پلاس 16 سه و هفتصد در می آد چه کنم بیارم یا نه
              دوست عزیز در ترکیه تمام وسایل ارتباطی (سیم کارت خور) بهشون مالیات بسیار بسیار بالایی می خوره ... و اصلا صرف نمی کنه که کسی بخواد از اون جا خرید کنه! شما 20 روز صبر کن همینجا بخر خیلی ارزون تر برات در میاد!!!
              من مطمئن نیستم اما تا اون جایی که حضور ذهن دارم مالیاتش 40 درصد بود ...

نظر خودم هم درباره پرچم دار اپل:
              تا همین چند دقیقه پیش که صفحه اصلی سایت رو چک کنم، قصد داشتم تا یک ماه دیگه که قیمت ها درست می شن یک 6 پلاس تهیه کنم اما این خبر اول صفحه اصلی سایت رو دیدم واقعا واقعا واقعا شکه شدم.
              اصلا انتظار نداشتم بعد از 24 ساعت از شروع فروش آیفون پلاس این گندکاری بزرگ از اپل دربیاد.
              حالا شاید برای بعضی ها مهم نباشه این مسئله خم شدن آیفون اما به شخصه برای من خیلی خیلی مهم هست. من خیلی به زیبایی اهمیت می دم و اپل توی این طراحی های جدید آیفون همچین خوب کار نکرده (نظر شخصی من)، حالا دیگه چه برسه به اینکه دو روز بعد از خرید گوشی چند میلیونی گوشی رو از جیبت در بیاری ببینی خم هم شده!!!!!
              شخصا فعلا منصرف شدم حالا حدود دو هفته دیگه می خوام برای نمایشگاه جیتکس برم دبی، اون جا یک نگاهی می کنم، تحقیقی می کنم راجع به اینکه آیا این مسئله رو میشه با قاب خاصی حل کرد یا نه ...! اگر شد شاید تهیه کردم ولی اگر قرار باشه که بخوام بین آیفون 5اس خودم و آیفون 6 (نه 6 پلاس) یکی رو انتخاب کنم ندید 5 اس رو بر می دارم ....
              انصافا زیبایی و ظرافت آیفون 5اس رو هیچ گوشی در تاریخ نداشته! (5 و 5 اس رو منظورم هست)

من هنوز هم واقعا تو شُکه این خبر خم شدن گوشی موندم. خیلی مسئله مهمی هست!!!! واقعا چطور ممکنه اپل چنین سوتی وحشتناکی برای آخرین محصولش بده ....
              اون از پارسال که اون آیفون مسخره و اسباب بازی مانند 5سی رو داد که هم گرون بود و نه کسی می خرید که آخر هم 8 گیگش رو داد بیرون که سریع تر از شرش خلاص بشه ؛ و همچنین از اون قاب محافظ اختصاصی آیفون 5 اس که من بعد از یک روز استفاده دیدم رنگش رفته ....
              و اینم هم از امسال با این خم شدن دستگاه.

اگر با چشم خودم ندیده بودم این اتفاقات رو عمرا باور نمی کردم. این تیم کوک تر***** انصافا .... دمش گرم. دو روز دیگه هم گزارش می دن آیفون 6 خود به خود منفجر میشه تو دمای بالای 30 درجه ...!!!

نظر

منم با ديدن اون خبر در خريدش دودل شدم
                به نظرتون كدوم بهتره 6 يا 6 پلاس از نظر امكانات و دوام ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
                  منم با ديدن اون خبر در خريدش دودل شدم
                  به نظرتون كدوم بهتره 6 يا 6 پلاس از نظر امكانات و دوام ؟
                  پیشنهاد می کنم اگه الان فبلت ندارید و از طرفی سال دیگه هم دوباره قصد خرید دستگاه جدید دارید، ۶ بخرید. اول اینکه از ۴ اینچ به ۵.۵ رفتن ممکن بدلیل عادت نداشتن اذیتتون کنه چون عادت به حمل و دست گرفتن فبلت ندارید و ۵اس خیلی کوچیکه و راحت تو جیب و دست جا میشه و شما به اون عادت دارید از طرفی سال دیگه می تونید فبلت بگیرید که دیگه از ۴.۷ اینچ به ۵.۵ رفتن سخت نیست.
                  البته نهایتاً نیاز ها و سلایق خودتون تعیین کننده هست.
                  ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 24-09-2014, 08:05 PM

نظر

دوستان اینو چند روز پیش خودم با آخرین قیمن های دلار کانادا، دلار آمریکا و یورو و.... آماده کردم که امیدوارم به درد همه بخوره (تومانش هم نوشتم)

iphone 6Plus iphone 6
                    (2999UDE (2.625T (2599UDE (2.274T Dubai
                    808.95€ (3.361T)
                    708€ (2.941T)
                    Germany
                    859$ (2.516T) 749$ (2.194T) Canada
                    750$ (2.450T) 650$ (2.084T) America

نظر

برای من ثابت شده که همیشه بهتر هستش ورژن آپدیت شده اش رو خرید کنم تا ضرر نکنم
                      یعنی 6s پلاس

Sent from my  5s using Tapatalk☠☯⌨

نظر

اون اندرویدیا اینقدر شلوغش کردن شماها دیگه چرا؟
                        آقا کی با فبلت تو جیبش میشینه که بخواد کج بشه؟
                        شما کج شدن گوشی های دیگه رو هم سرچ کن.
                        تفاوتش اینه که آیفون شیشش نمیشکنه و گلکسی های سامسونگ همشون شکستن.

بالاخره باید یه جوری اشتیاق خریدارارو کم کنن. سامسونگ هم ترسیده و فوری داره نوت رو میده به بازار.
                        تا الان هم حداقل ۱۵ میلیون گوشی عقبه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
                          اون اندرویدیا اینقدر شلوغش کردن شماها دیگه چرا؟
                          آقا کی با فبلت تو جیبش میشینه که بخواد کج بشه؟
                          شما کج شدن گوشی های دیگه رو هم سرچ کن.
                          تفاوتش اینه که آیفون شیشش نمیشکنه و گلکسی های سامسونگ همشون شکستن.

بالاخره باید یه جوری اشتیاق خریدارارو کم کنن. سامسونگ هم ترسیده و فوری داره نوت رو میده به بازار.
                          تا الان هم حداقل ۱۵ میلیون گوشی عقبه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          اینکه سامسونگ و سونی و ... به گرد پای اپل هم نمی رسند، کاملا واضح هست ...؛ مثل مقایسه استیل آذین با رئال مادرید می مونه مقایسه این برند ها با اپل. ((هر چند باید اعتراف کرد اون ها در حال حاضر سریعتر از اپل پیشرفت می کنند))
                          اما این مشکل خم شدن گوشی عیب خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگیه. حالا چه طرفداران متعصب اپل (مثل شما) قبول کنند چه نکنند ...!!!
                          اون از 5سی پارسالش اینم از امسالش ... هنوز 24 ساعت نگذشته!!! شما فرض کن گوشی خریدی بعد گذاشتی تو جیبت بعدش دیدی که اینجوری کج شده ....
                          هر چقدر هم مراقب باشی بالاخره کج میشه ...

من شخصا منتظرم ببینم خود اپل چی میگه!!! ظاهرا که خودشون هم هنوز تو گندی که زدن موندن! خدا می دونه الان سامسونگ چقدر خوشحاله.

نظر

بهتر كه كج شدن
                            دلم خنك شد
                            اخه 5.5 اينچ هم شد ساز
                            بلكه سال ديگه اصلا توليد نكنه، مان يكي كه همون 4 اينچ جمع جور مي خواستم كه يه دستي رو سر و روش بكشه و آپديتش كنه

نظر

با اين خبر به نظر من نخريدن اين سري بهتره سري اس رو ميخرم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

سلام یه سوال داشتم ایفون 6 پلاس 16 گیگابایت لاک در دوبی یا انگلیس چقدر هستش من انلاک نمی خوام فقط لاک و سوال 2 من این هستش که ایا حقیقت داره ایفون 6 خم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X