اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه براتون فیس تایم مهم نیست خب هیچ مشکلی نداره بخرید و استفاده کنید.
    برا فروشش احتمالی هم بله خیلی ها ممکنه فیس تایم رو لازم داشته باشن و از خردیش منصرف بشن.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• هيچ مشكل ديگه اي نداره...در ضمن با جيل كردن فيس تايم هم فعال ميشه
      ولي موقع فروش همينطور كه ارزون خريدين ارزون هم ميفروشين اما رو دستت نميمونه...
      براي استفاده خودت هم اگر اطرافيان شما ايفون دارن فيس تايم به دردت ميخوره چون هيچ نرم افزار ارتباط تصويري قدرت و كيفيت و سرعت فيس تايم رو نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان آیفون 6 پلاس 64 گیگ که هفته ساختش 2 januvary 2015 باشه مشکلی نداره به نظرتون ؟
        مشکل tlc یا مشکل خم شدن. چون شنیدم سری جدید تولیدش آلیاژ ساختش فرق میکنه و خم نمیشه به راحتی یا مشکلای دیگه
        ویرایش توسط alimoon : https://i-phone.ir/forums/member/180173-alimoon در ساعت 14-06-2015, 11:27 AM

نظر

• در مورد آلیاژ که بعیده عوض شده باشه. در مورد tlc اگر گوشی جیلبیریک باشه میشه چکش کرد. در غیر این صورت خیر. البته داستان tlcمال 2014 هست بیشتر.

نظر

• دوستان عزیز به نظرتون یک آیفون 6 پلاس 128 گیگ مشکی در حد نو نو با گارد چرمی اورجینال خود اپل رنگ مشکی و محافظ صفحه گلس با کیفیت به قیمت 3 میلیون جمعا ارزش خرید داره ؟؟
            لطفا سریع جواب بدین مرسی

نظر

• بهتر توی این بخش سوالتون رو بپرسید: http://www.i-phone.ir/forums/forum138.html
              ولی رنج قیمتی در همون حد 3 تومن هست. فقط چک کنید آنلاک فکتوری باشه. tlc هم نباشه چون این نوع حافظه توی مدلای 64 و 128 بیشتر استفاده شده

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                بهتر توی این بخش سوالتون رو بپرسید: سؤالات قبل از خرید
                ولی رنج قیمتی در همون حد 3 تومن هست. فقط چک کنید آنلاک فکتوری باشه. Tlc هم نباشه چون این نوع حافظه توی مدلای 64 و 128 بیشتر استفاده شده
                ممنونم مرسی واقعا .
                فقط اینکه فرمودین چک کنم که حافظه 128 گیگ گوشی از نوع tlc نباشه درسته ؟
                چطور میتونم متوجه بشم ؟؟ چطور میتونم تست کنم که tlc نباشه ؟

نظر

• اگه جیلبریک باشه میشه دقیق گفت.اگه نباشه حداقل من بلد نیستم. حداقل کاری که میشه کرد اینه که از روی سریال نامبر هفته ساخت رو دربیارید اگر ماله این اواخر باشه مشکلی نداره قطعا

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                    اگه جیلبریک باشه میشه دقیق گفت.اگه نباشه حداقل من بلد نیستم. حداقل کاری که میشه کرد اینه که از روی سریال نامبر هفته ساخت رو دربیارید اگر ماله این اواخر باشه مشکلی نداره قطعا
                    واقعیت الان شماره سریال گوشی رو زدم تو سایت اپل Estimated Purchase Date: December 29, 2014 هستش !! به نظرتون مشکلی نداره ؟؟

نظر

• واقعیتش مرزیه به نظرم.البته حتی tlcباشه اینکه دچار مشکل بشه کاملا تصادفیه و معلوم نمیکنه.شاید هیچوقت دچار مشکل نشه
                      ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 15-06-2015, 07:56 PM

نظر

• دوستان من قصد خرید یه ۶ پلاس و دارم یه سری سوال واسم پیش اومده لطف کنید جواب بدین ممنون می شم :

۱. قضیه خم شدنش چطوریاس ؟ مشکلش برطرف شده اگه نه با چه طرز استفاده خم میشه ؟

۲. قضیه tlc اینا چیه باید به چه چیز هایی دقت کنم ؟

در کل هنگام خرید انجام چه کارایی لازمه ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط MR. SilenT نمایش پست ها
                          دوستان من قصد خرید یه ۶ پلاس و دارم یه سری سوال واسم پیش اومده لطف کنید جواب بدین ممنون می شم :

۱. قضیه خم شدنش چطوریاس ؟ مشکلش برطرف شده اگه نه با چه طرز استفاده خم میشه ؟

۲. قضیه tlc اینا چیه باید به چه چیز هایی دقت کنم ؟

در کل هنگام خرید انجام چه کارایی لازمه ؟

ممنون
                          يعني من كسي كه اين شايعه رو راه انداخته ببينم با سيم شارژر آيفون دار ميزنم . نه بابا دوست عزيز خم شدن كجا بود !!! تو استفاده روزانه به هيچ عنوان خم بشو نيست خيالت جمع حتي من تو جيب شلوارم هم گذاشتم ولي خم نشده حالا يكي بخواد از قصد خم كن اون يه جريان ديگست، اما بازم اگه خيالت جمع نيست يه اسپيزن بخر براش دگه كاملا اوكيه
                          مشكلات حافظه هم كاملا برطرف شده با آپديت هايي كه اومده ، در ضمن تو آيفون هاي جديد ديگه از اون حافظه هاي مشكل دار استفاده نميشه
                          در مورد نكات خريد هم زياد تو انجمن هست يه سرچ بزن
                          موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط zareei.mostafa نمایش پست ها
                            يعني من كسي كه اين شايعه رو راه انداخته ببينم با سيم شارژر آيفون دار ميزنم . نه بابا دوست عزيز خم شدن كجا بود !!! تو استفاده روزانه به هيچ عنوان خم بشو نيست خيالت جمع حتي من تو جيب شلوارم هم گذاشتم ولي خم نشده حالا يكي بخواد از قصد خم كن اون يه جريان ديگست، اما بازم اگه خيالت جمع نيست يه اسپيزن بخر براش دگه كاملا اوكيه
                            مشكلات حافظه هم كاملا برطرف شده با آپديت هايي كه اومده ، در ضمن تو آيفون هاي جديد ديگه از اون حافظه هاي مشكل دار استفاده نميشه
                            در مورد نكات خريد هم زياد تو انجمن هست يه سرچ بزن
                            موفق باشيد

یه بنده خدایی که خودشم داشت می گفت تو جیب جلو بزاری شلوار تنگ باشه خم میشه که ؟ یه سوال دیگه این اکتیو بودن یا نبودن چه اهمیتی داره و اگه یه گوشی اکتیو باشه باید حدودا چه مدت قبل تا چند روز باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MR. SilenT نمایش پست ها
                              یه بنده خدایی که خودشم داشت می گفت تو جیب جلو بزاری شلوار تنگ باشه خم میشه که ؟ یه سوال دیگه این اکتیو بودن یا نبودن چه اهمیتی داره و اگه یه گوشی اکتیو باشه باید حدودا چه مدت قبل تا چند روز باشه ؟
                              والا منم خيلي وقتا تو جيبمه خم نشده تا حالا ، اگه دست يه سريا باشه كه تير آهن ١٨ هم بدي خمش ميكنن !! در مورد سوال دومتون هم اينو بگم بهتره در كل اصلا گوشي اكتيو نشده باشه اما بعضي گوشي ها هم هستن كه اكتيو شدن مثلا چند روز پيش يا مثلا ماه پيش اونا هم اكثرا به اين دليل هستش كه بعضي از فروشنده ها معمولا گوشياشون دست به دست ميشه و براي تستش مجبورن گوشي رو اكتيو كنن كه اگه به فروشنده اعتماد داري مشكلي نداره بنظرم امادر كل اكتيو نشده باشه خيالت جمع تره ،
                              موفق باشيد

نظر

• سلام ببخشید part no : Mgah2et/aواسه کجاس ؟
                                چون تازه گوشیمو خریدم و گفته بودم پارت نامبر آمریکا باشه ولی یه چیز دیگس

نظر

صبر کنید ..
                                X