اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
    نه اشتباه نيست متاسفانه مصرف حجمي فقط از ايفون صورت گرفته چون جز ايفون هيچ دستگاه و لپتابي به نت وصل نبوده و دقيقا ٢ گيگ رو در ٥ ساعت دانلود كرده و تمام كرده البته تا الان ديگه چيزي دانلود نكرده فكر كنم يچيزي رو بايد دانلود ميكرده كه كرده و الان ديگه استفاده ايي نداشته حتي ١ مگ

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD
    دوست عزيز تو عكساتون نديدم بكاپ ايكلود رو خاموش كردين يا نه؟ احتمالن مشكل از همونجاست

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط kambizonline : https://i-phone.ir/forums/member/21389-kambizonline در ساعت 15-12-2014, 04:29 AM

نظر

• روی چه زبونی تقویم فارسی میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
        سلام
        من قصد خريد ايفون ٦ پلاس دارم.
        قيمت ها از ٣٤٠٠ تا ٣٥٠٠ متغير هست.
        من تنها استرسي كه دارم سر اين داستان حافظه ي ايفون هست كه كرش ميكنه...
        فكر ميكنين هنوز از سري هاي قديم مشكل دار توي بازار هست يا ديگه تموم شده؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free
        هنوز موجود هست اونها

نظر

• كسي اطلاعي داره كه ايفون هاي t-mobile دقيقا انلاك هست يا نه ؟
          يكي از دوستاي من خريداري كردن براش به قيمت ٨٤٥ دلار ولي الان كه گوشي رو اورده ايران لاك هست..

نظر

كسي اطلاعي داره كه ايفون هاي t-mobile دقيقا انلاك هست يا نه ؟
            يكي از دوستاي من خريداري كردن براش به قيمت ٨٤٥ دلار ولي الان كه گوشي رو اورده ايران لاك هست..

روز جمعه گذشته یک عدد آیفون +۶ - ۱۶ از بازار موبایل خریداری شد و اتفاقاً T.Mobile هم بود. ولی آنلاک. قبل از خرید هم از تو دوتا سایت بابت لاک و اکتیو شدن کنترل شد. مشکلی نداشت.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              روز جمعه گذشته یک عدد آیفون +۶ - ۱۶ از بازار موبایل خریداری شد و اتفاقاً T.Mobile هم بود. ولی آنلاک. قبل از خرید هم از تو دوتا سایت بابت لاک و اکتیو شدن کنترل شد. مشکلی نداشت.

Sent from my iPadAir using Tapatalk
              خوب ممكنه با imei انلاك كرده باشن
              من مامانم الان امريكاست ميخوام بگم بياره برام
              ولي گوشيه يكي از دوستام كه تي موبايل بوده اينجا كه اوردن كار نميكرده!!و لاك بوده
              واسه همين نگران شدم

نظر

• خوب از از اپراتور های دیگه بگو برات بخره آنلاک کنه بیاره اونجا که ماشالا همه نوع اپراتور داریم /

نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
                خوب ممكنه با imei انلاك كرده باشن
                من مامانم الان امريكاست ميخوام بگم بياره برام
                ولي گوشيه يكي از دوستام كه تي موبايل بوده اينجا كه اوردن كار نميكرده!!و لاك بوده
                واسه همين نگران شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  خوب از از اپراتور های دیگه بگو برات بخره آنلاک کنه بیاره اونجا که ماشالا همه نوع اپراتور داریم /
                  بقيه اپراتور ها كانتركت فري نيست
                  بايد قرار داد امضا بشه..دردسرش بيشتر هست.
                  و كلا اگر قرار باشه مثلا تي موبايل بگيرم به قيمت ٨٥٠ دلار( با ماليات ٩٢٠ دلار) و بعد اينجا ٤٨٠ هزينه ي انلاك شدنش رو بدم- از همينجا بگيرم به صرفه تر هست...

نظر

بقيه اپراتور ها كانتركت فري نيست
                    بايد قرار داد امضا بشه..دردسرش بيشتر هست.
                    و كلا اگر قرار باشه مثلا تي موبايل بگيرم به قيمت ٨٥٠ دلار( با ماليات ٩٢٠ دلار) و بعد اينجا ٤٨٠ هزينه ي انلاك شدنش رو بدم- از همينجا بگيرم به صرفه تر هست...

tmobile رو اگه از اپل استور بگیره انلاک هست ۱۰۰٪
                    اگه از خود نمایندگی تی موبایل بگیره یا اینکه کانترکت فری هست اما گزارش شده که انلاک نیست بعضی هاش

نظر

• سلام دوستان عزیز
                      من یه دونه iphone 6 plus از دیجی کالا خرید کردم امروز رسید دستم . الان امکانش نیست روش سیم کارت بزارم ، الان که روشن کردم نمیره داخل منو و تو قسمت اکتیو کردن میمونه . و ازم سیم کارت می خواد . مگه گوشی های دیجی کلا انلاک نیستن ؟؟؟؟؟
                      یا کلان حتما باید یه سیم کارت داخل گوشی باشه تا بالا بیاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aligamer نمایش پست ها
                        سلام دوستان عزیز
                        من یه دونه iphone 6 plus از دیجی کالا خرید کردم امروز رسید دستم . الان امکانش نیست روش سیم کارت بزارم ، الان که روشن کردم نمیره داخل منو و تو قسمت اکتیو کردن میمونه . و ازم سیم کارت می خواد . مگه گوشی های دیجی کلا انلاک نیستن ؟؟؟؟؟
                        یا کلان حتما باید یه سیم کارت داخل گوشی باشه تا بالا بیاد ؟
                        مباركتون باشه به خوشي استفاده كنيد دوست عزيز خيالتون راحت گوشي شما انلاك فكتوري هستش فقط موقع اكتيو بايد حتما سيمكارت و اينترنت داشته باشيد حساس نباشيد و لذت ببريد

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• دوستان عزیز ممنون میشم کامل راهنمایی کنید
                          بنده از ایفون ۲جی تا ۵اس رو داشتم و قصد داشتم به نوت ۴ مهاجرت کنم که با در دست گرفتنش پیمون شدم و حالا تصمیم دارم ۶ پلاس بگیرم
                          حالا مسکل بنده اینه که ۶ پلاس هم تو کمه هوم مشکلی لقی دارن چون ۵ اس بنده همچین مشکلی نداشت اما بیشتر دوستان داشتن
                          ال سی مشکل خاصی داه مثل زردی یا screen blleding که هرچند عادی هست
                          در مودر باطری چطور؟با استفاده از رایتل منظورم تری جی کلا چقدر روشن میمونه نه این که ۱روزز!منظورم دقیق به ساعت هست با تنظیمات مشخص

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                            دوستان عزیز ممنون میشم کامل راهنمایی کنید
                            بنده از ایفون ۲جی تا ۵اس رو داشتم و قصد داشتم به نوت ۴ مهاجرت کنم که با در دست گرفتنش پیمون شدم و حالا تصمیم دارم ۶ پلاس بگیرم
                            حالا مسکل بنده اینه که ۶ پلاس هم تو کمه هوم مشکلی لقی دارن چون ۵ اس بنده همچین مشکلی نداشت اما بیشتر دوستان داشتن
                            ال سی مشکل خاصی داه مثل زردی یا screen blleding که هرچند عادی هست
                            در مودر باطری چطور؟با استفاده از رایتل منظورم تری جی کلا چقدر روشن میمونه نه این که ۱روزز!منظورم دقیق به ساعت هست با تنظیمات مشخص
                            لقی که ازار دهنده باشه نیست خیلی باید وسواس داشته باشید که کمی اذیت شین
                            توی همه گوشیهای ایفون این هست که مشکل نیست به دلیل استفاده از هوم

زود تموم میشه با ۳جی ساعت نگرفتم اگه کسی اطلاع دقیق داره بگه
                            از نت بیشتر نگه میداره

اسکرین هم هیچ مشکلی نداره توی مدل سفید و طلایی کمی رنگ به زردی میزنه که اونم اصلا محسوس نیست

نظر

• سلام به همه دوستان

من برای اولین بار میخوام وارد دنیای اپل بشم !

مرددم بین 6 و 6 پلاس , اگه بخوام بگیرم قطعا نسخه 64 گیگ رو تهیه خواهم کرد ولی نمیدونم کدوم برام مناسبه !

از لحاظ باتری واقعا فرقشون محسوسه ؟! چون برای من باتری مهمه ولی اگه یک روز با کارکرد متوسط رو به بالا برام دووم بیاره کافیه (اکثرا شبکه های اجتماعی حالا یا با وایفای و یا با اینترنت گوشی و یکمم بازی!)

از یه طرف 6 خوش دست تره و برای کار کردن راحت تر ! البته من قبلا فبلت داشتم و بهشم عادت کرده بودم و مشکلی نداشتم , ولی خب کار کردن با یه دست رو ترجیح میدم ! همینطور حمل و نقل راحت تر.

الان بین نسخه 64 این 2 گوشی حدود 400تومن اختلافه ! میخواستم بدونم با توجه به نیاز های من این مقدار اختلاف قیمت میارزه یا نه !؟

ممنون میشم کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ChuX نمایش پست ها
                                سلام به همه دوستان

من برای اولین بار میخوام وارد دنیای اپل بشم !

مرددم بین 6 و 6 پلاس , اگه بخوام بگیرم قطعا نسخه 64 گیگ رو تهیه خواهم کرد ولی نمیدونم کدوم برام مناسبه !

از لحاظ باتری واقعا فرقشون محسوسه ؟! چون برای من باتری مهمه ولی اگه یک روز با کارکرد متوسط رو به بالا برام دووم بیاره کافیه (اکثرا شبکه های اجتماعی حالا یا با وایفای و یا با اینترنت گوشی و یکمم بازی!)

از یه طرف 6 خوش دست تره و برای کار کردن راحت تر ! البته من قبلا فبلت داشتم و بهشم عادت کرده بودم و مشکلی نداشتم , ولی خب کار کردن با یه دست رو ترجیح میدم ! همینطور حمل و نقل راحت تر.

الان بین نسخه 64 این 2 گوشی حدود 400تومن اختلافه ! میخواستم بدونم با توجه به نیاز های من این مقدار اختلاف قیمت میارزه یا نه !؟

ممنون میشم کمکم کنید.
                                من مصرفم بالاست. بيشتر شبكه هاي اجتماعي و اينترنت و ... كمي هم بازي.
                                باتري ٦+ درست از ساعت ٧ صبح تا ١٢ شب دووم مياره.
                                عاليه.

نظر

صبر کنید ..
                                X