اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ايفون هاي بدون icc كي ميان؟
    الان تک و توک تو بازار هستن ولی پارت نامبر امریکا نیستن
    اونا هم تا ۲ هفته دیگه وارد میشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان بنده ایفون ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم یه مشکلی که دارم اینه که گوشیم از دیروز همینجوری داره به طرز وحشتناکی نت استفاده میکنه همه تنظیمات ها رو هم از مصرف اینترنت انجام دادم ولی نمیدونم چرا هی داره در حالت خاموش هم نت استفاده میکنه به نظر شما چیکار کنم که این مشکل رفع شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
        دوستان بنده ایفون ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم یه مشکلی که دارم اینه که گوشیم از دیروز همینجوری داره به طرز وحشتناکی نت استفاده میکنه همه تنظیمات ها رو هم از مصرف اینترنت انجام دادم ولی نمیدونم چرا هی داره در حالت خاموش هم نت استفاده میکنه به نظر شما چیکار کنم که این مشکل رفع شه؟
        اينا رو چك كن.
        Software update
        Background App refresh
        Automatic download
        iCloud backup
        نتيجه رو اعلام كن

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

دوست عزيز ممنون اينا رو همه چك كردم و خاموش هستش ولي نيمدونم چرا يهو ٥ مين خوب ميشه و چيزي از نت استفاده نميكنه بعده ٥ مين يهو شروع ميكنه به دانلود همه برنامه ها هم پاك كردم فقط واتس اپو اسكايپ و تپاتالك هست كه دارم نميدونم چيه كه همش داره دانلود ميكنه از ديشب شروع شده اين جريان و حجم اينترنتمو داره به شدت ميخوره اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

نظر

دوست عزيز ممنون اينا رو همه چك كردم و خاموش هستش ولي نيمدونم چرا يهو ٥ مين خوب ميشه و چيزي از نت استفاده نميكنه بعده ٥ مين يهو شروع ميكنه به دانلود همه برنامه ها هم پاك كردم فقط واتس اپو اسكايپ و تپاتالك هست كه دارم نميدونم چيه كه همش داره دانلود ميكنه از ديشب شروع شده اين جريان و حجم اينترنتمو داره به شدت ميخوره اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

اصلا از كجا مطمئن هستيد كه آيفونتون داره از نت استفاده مي كنه؟!
            شايد همسايه داره از نت تون استفاده مي كنه.
            اون پنج دقيقه هم كه درست ميشه، دانلود منيجر داره پارت هاي دانلودي رو به هم مي چسبونه و بعد مي ره سراغ فايل بعدي براي دانلود!!!!
            لطفا بريد و رمز وايفاي رو براي اطمينان خاطر عوض كنيد.
            اينجوري اگه باز هم مصرف بالا بود حداقل متوجه ميشيم كه آيفون داره از نت استفاده مي كنه.

نظر

عوض كردم و كاملا مطمعا هستم كسي استفاده نميكنه چون وقتي واي فاي گوشي رو اف ميكنم چراغه اينترنت ثابت ميشه و ديگه عادي ميشه و چيزي دانلود نميشه يا استفاده نميشه وقتي وايفاي رو روشن ميكنم دوباره شروع ميكنه چراغه اينترنت به فعاليت كه خيلي هم سريعه ! اينگار يه برنامه پر حجم هي داره دانلود ميكنه ميدونين مثل چي شده؟ اگه يادتون باشه ورژن ٧ اپل يكي از ورژن هاش وقتي گوشيو به شارژ وصل ميكرديم نت الكي استفاده ميكرد كه بعد اپل يك اپديت داد و درست شد حالا اينم اينجوريه البته در حالته عادي هم الكي داره نت مصرف ميكنه نميدونم مشكل كجاس

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD
              ویرایش توسط alirezamk : https://i-phone.ir/forums/member/98043-alirezamk در ساعت 13-12-2014, 04:17 PM

نظر

عوض كردم و كاملا مطمعا هستم كسي استفاده نميكنه چون وقتي واي فاي گوشي رو اف ميكنم چراغه اينترنت ثابت ميشه و ديگه عادي ميشه و چيزي دانلود نميشه يا استفاده نميشه وقتي وايفاي رو روشن ميكنم دوباره شروع ميكنه چراغه اينترنت به فعاليت كه خيلي هم سريعه ! اينگار يه برنامه پر حجم هي داره دانلود ميكنه ميدونين مثل چي شده؟ اگه يادتون باشه ورژن ٧ اپل يكي از ورژن هاش وقتي گوشيو به شارژ وصل ميكرديم نت الكي استفاده ميكرد كه بعد اپل يك اپديت داد و درست شد حالا اينم اينجوريه البته در حالته عادي هم الكي داره نت مصرف ميكنه نميدونم مشكل كجاس

بله يادمه.
                خب خود شما تمام احتمالات رو بررسي كرديد.
                چي بگم منطق مي گه يكي از اين هاست. اما واقعيت چيز ديگه است!
                من به تنها چيزي كه الان با اين وضع مي تونم اشاره كنم همون iCloud هستش.
                همون جا يه اتفاقاتي داره مي افته. چون اگه باگ اپل و iOS بود همه بايد اين مشكل رو مي داشتن.

نظر

اول مودم را خاموش کنید و بعد از 10 دقیقه دوباره روشن کنید و وارد پنل شرکتی که ازش اینترنت گرفتید و اخرین گزارش را تو اون ساعت بگیرید و ببینید حجمتون چقدر بوده --بعد ایفون را با وای فای وصل کنید و بگذارید نیم ساعت کار بکنه بعد دوباره مودم را خاموش و روشن کنید و برید تو پنل شرکتی که اینترنت گرفتید و دوباره گزارش بگیرید ببینید چقدر حجم کم میکنه ؟
                  ممنون میشم نتیجه را بگید

نظر

دوستان بنده ایفون ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم یه مشکلی که دارم اینه که گوشیم از دیروز همینجوری داره به طرز وحشتناکی نت استفاده میکنه همه تنظیمات ها رو هم از مصرف اینترنت انجام دادم ولی نمیدونم چرا هی داره در حالت خاموش هم نت استفاده میکنه به نظر شما چیکار کنم که این مشکل رفع شه؟
                    گوشیتون رو تازه خریدین یا تازه ریستور ( نه ota آپدیت) کردین؟؟
                    اگر آره طبیعیه! اونم زمانی که میزنید گوشی رو به شارژ و به وای فای وصلید.اولین بار که گوشی رو میخری یا بعد ریستور اولین بار که میزنی به شارژ یه سری آپدیته چیه نمیدونم شروع به دانلود میکنه یه 200-300 مگ شاید بشه
                    اگر به شارژ نمیزنی و بازم مصرف میکنه که دیگه نمیدونم چیه.
                    ویرایش توسط alexxx : https://i-phone.ir/forums/member/77490-alexxx در ساعت 13-12-2014, 11:17 PM

نظر

• اقا منم شدیدا این مشکل دارم یعنی دارم همینجور حجم میخرم خیلی زیاد داره نت میخوره من تو خونه فقط دوتا گوشی داریم اونم ایفون پنچ و شش پلاس هیچ جیزه دیگی ندارم وتا جایی که دارم امار میگیرم اونایی که ایفون دارن این گزارشو به من میدن مثلا منزل داداشم دارن از ی ایفون ۵اس استفاده میکنن میگن نت سه ماهه گرفتیم الان بیست روز تموم شده یا اینکه یکی از دوستام هم ایفون داره بازهم همینجور گله داشت وخیلی های دیگه هم گفتن که نمیشه همه رو ذکر کرد اقا خلاصه اگه کسی راه حلی داره به ما هم بده که وحشتناک داره نتمون داره حروم میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                        اول مودم را خاموش کنید و بعد از 10 دقیقه دوباره روشن کنید و وارد پنل شرکتی که ازش اینترنت گرفتید و اخرین گزارش را تو اون ساعت بگیرید و ببینید حجمتون چقدر بوده --بعد ایفون را با وای فای وصل کنید و بگذارید نیم ساعت کار بکنه بعد دوباره مودم را خاموش و روشن کنید و برید تو پنل شرکتی که اینترنت گرفتید و دوباره گزارش بگیرید ببینید چقدر حجم کم میکنه ؟
                        ممنون میشم نتیجه را بگید
                        گزارش مصرفي قبل از كانكت ايفون به وايفاي ٢٩٩ ميگابايت مصرف شده ولي بعد از مصرف شديد ديگه مجبور شدم مودم رو خاموش كنم كه ديدم بله ٢٢٠٠ مگابايت مصرف شده يعني ٢گيگ صرف شده ولي الان اروم شده تو گلوش مونده بود

نظر

گزارش مصرفي قبل از كانكت ايفون به وايفاي ٢٩٩ ميگابايت مصرف شده ولي بعد از مصرف شديد ديگه مجبور شدم مودم رو خاموش كنم كه ديدم بله ٢٢٠٠ مگابايت مصرف شده يعني ٢گيگ صرف شده ولي الان اروم شده تو گلوش مونده بود

٢گيگ توي چه مدتي مصرف شده ؟
                          لپتاپ يا تبلت از طريق واي فاي وصل نيست ؟
                          اين بار كامپيوتر را از مودم جدا كنيد و كاري كه خدمتتون را گفتم از طريق ايفون انجام بدين ببينن بازم همون حجم را مصرف ميكنه ؟
                          فكر كنم يك جاي كار داريد اشتباه ميكنيد

Sent from my iPhone

نظر

• نه اشتباه نيست متاسفانه مصرف حجمي فقط از ايفون صورت گرفته چون جز ايفون هيچ دستگاه و لپتابي به نت وصل نبوده و دقيقا ٢ گيگ رو در ٥ ساعت دانلود كرده و تمام كرده البته تا الان ديگه چيزي دانلود نكرده فكر كنم يچيزي رو بايد دانلود ميكرده كه كرده و الان ديگه استفاده ايي نداشته حتي ١ مگ

نظر

سلام
                              من قصد خريد ايفون ٦ پلاس دارم.
                              قيمت ها از ٣٤٠٠ تا ٣٥٠٠ متغير هست.
                              من تنها استرسي كه دارم سر اين داستان حافظه ي ايفون هست كه كرش ميكنه...
                              فكر ميكنين هنوز از سري هاي قديم مشكل دار توي بازار هست يا ديگه تموم شده؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free
                              ویرایش توسط mehran_Tavakoli : https://i-phone.ir/forums/member/106474-mehran_tavakoli در ساعت 14-12-2014, 10:31 PM

نظر

• اگر قصد خرید ۱۲۸ گیگ را دارید بابد بدونید که بدون باز کردن و انجام تست مشخص نمی شود. اگر هم ۶۴ گیگ بگیرید که مشکلی نیست.

نظر

صبر کنید ..
                                X