اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
    اين مشكل ٦پلاس ١٢٨ كه ميگن وقتي زياد بشه حجم اطلاعات و برنامه ها هنگ ميكنه و لگ ميزنه كند ميشه درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    بله البته نه اطلاعات فقط برنامه در مواردی که تعداد اپها به حدود ۷۰۰ رسیده لگ وکرش ونه هنگ گزارش شده.

نظر

• با سلام . من میخواستم از تایلند یه گوشی 6 و 5s بیارم . بنظرتون در اونجا گوشی لاک وجود داره بعدا اگه بخوام بیارم باید ماله کدوم اپراتور باشه ؟ لطفا سریع جواب بدین 2.3 روز دیگه میرم میخوام خیالم راحت باشه.بعد قیمتش همون 199 دلار و 99 دلار میشه و با 39 دلار اپراتور هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط mehradds نمایش پست ها
        با سلام . من میخواستم از تایلند یه گوشی 6 و 5s بیارم . بنظرتون در اونجا گوشی لاک وجود داره بعدا اگه بخوام بیارم باید ماله کدوم اپراتور باشه ؟ لطفا سریع جواب بدین 2.3 روز دیگه میرم میخوام خیالم راحت باشه.بعد قیمتش همون 199 دلار و 99 دلار میشه و با 39 دلار اپراتور هستش
        توصیه میکنم از ایران خرید کنید
        من گوشی فعلیم رو 1ماه پیش از فرانسه و اپل استور به قیمت 919 یورو خریداری کردم
        یه گوشی دیگه از چین خریدم 1127$ از چین
        درحالی که قیمت روز ایران رو ۳-۴ روزه مقایسه میکنم ۳۵۰۰ هست که از قیمت خرید من کمتره
        ظاهرا فقط تو امریکا ۸۴۹$ هست
        چون از یکی از دوستانم تو آلمان هم پرسیدم اونجا ۹۰۰ یورو قیمتشه
        شما هم فک نکن از جای دیگه بگیری ارزونتره
        ضمنا 99 و 199 دلار که میگین نسخه قراردادی مخصوص خود امریکاس

نظر

• این قیمت آیفون 6 و 6 پلاس توی کشورهای مختلفه
          ژاپن و آمریکا ارزون ترینن
          ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 04-11-2014, 02:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
            در آخر جواب سوال خودتون و دادید! تمامی اینها شایعه است. تجربه بهترین آیفون تا به امروز و خواهید داشت.
            واقعا ازتون عذرخواهي ميكنم كه دارم بحث تكراري ميكنم ولي مهمه واسم...راجع به همون پلاس هاي ١٢٨ كه ميگفتن لگ و كرش دارن! توي همين سايت هم مطلبش منتشر شد و توي يه سايت ديگه هم خوندم كه پلاس هاي ١٢٨ و ايفون 6 ٦٤ اين مشكل رو دارن ولي درست صحبتي نكرده بودند و يه جوري مبهم بود...بعد از مدت چند روز نظرتون چيه!؟ مشكلي ندارين شما؟ يا در كل مشكلي هست يا نه بازم شايعه اي هست كه زيادي بهش پر و بال دادن! و يه سوال اينكه اگر اين مشكل وجود داشته باشه اپل ميتونه با اپديت درستش كنه؟چون اماركسايي كه تو دنيا ١٢٨ گرفتن كم نيست...ممنون ميشم يه جواب كامل بهم بدين چون تا فردا ظهر بايد سفارش گوشيو بدم...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mjdr نمایش پست ها
              واقعا ازتون عذرخواهي ميكنم كه دارم بحث تكراري ميكنم ولي مهمه واسم...راجع به همون پلاس هاي ١٢٨ كه ميگفتن لگ و كرش دارن! توي همين سايت هم مطلبش منتشر شد و توي يه سايت ديگه هم خوندم كه پلاس هاي ١٢٨ و ايفون 6 ٦٤ اين مشكل رو دارن ولي درست صحبتي نكرده بودند و يه جوري مبهم بود...بعد از مدت چند روز نظرتون چيه!؟ مشكلي ندارين شما؟ يا در كل مشكلي هست يا نه بازم شايعه اي هست كه زيادي بهش پر و بال دادن! و يه سوال اينكه اگر اين مشكل وجود داشته باشه اپل ميتونه با اپديت درستش كنه؟چون اماركسايي كه تو دنيا ١٢٨ گرفتن كم نيست...ممنون ميشم يه جواب كامل بهم بدين چون تا فردا ظهر بايد سفارش گوشيو بدم...
              شرمنده نقل قول ميكنم.من خودم 6 64 دارم هيچ كرش و لگى مشاهده نكردم

نظر

• من فعلا اپها رو به ٤٠٠ تا رسوندم و فیلم و عکس هم زیاد ریختم تا ببینم آیا با مشکل کرش و ریستارت ناگهانی مواجه میشه یا نه.
                6 plus 128gb

نظر

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
                  من فعلا اپها رو به ٤٠٠ تا رسوندم و فیلم و عکس هم زیاد ریختم تا ببینم آیا با مشکل کرش و ریستارت ناگهانی مواجه میشه یا نه.
                  6 plus 128gb

لطفا باش كاركنيد و تا چند ساعت ديگه نتيجه رو اعلام كنيد ممنون...باقيه دوستان هم كه ١٢٨ دارن و همينطور كارشناسان بخش لطفا تجربشون رو بگن بعد از گذشت چند روز كار با گوشي...

نظر

لطفا باش كاركنيد و تا چند ساعت ديگه نتيجه رو اعلام كنيد ممنون...باقيه دوستان هم كه ١٢٨ دارن و همينطور كارشناسان بخش لطفا تجربشون رو بگن بعد از گذشت چند روز كار با گوشي...
                    اينجارو خيلي قبول دارم ولي انتظاراتم خيلي بيشتر هست از مديران و كارشناسان بخش كه اگاه كنن ادم رو با جواباشون!نه اينكه من بعد از نزديك به ٢٤ ساعت هنوز جوابي دريافت نكردم و ممنون از كسايي كه بالاخره يه جواب در حد يه جمله هم كه بود دادن! شايد توقع من زياديه نميدونم!

نظر

اينجارو خيلي قبول دارم ولي انتظاراتم خيلي بيشتر هست از مديران و كارشناسان بخش كه اگاه كنن ادم رو با جواباشون!نه اينكه من بعد از نزديك به ٢٤ ساعت هنوز جوابي دريافت نكردم و ممنون از كسايي كه بالاخره يه جواب در حد يه جمله هم كه بود دادن! شايد توقع من زياديه نميدونم!
                      ۴۰۳ اپ نسب کردم و یکروز استفاده بدون مشکل
                      فعلاً که لگ و کرش ندیدم
                      به هنگام سینک با آیتونز یمت راست بالای گوشی به شدت داغ میشه
                      صفحه نمایش فوق العاده هست و در تعریف نمیگنجه
                      استفاده با یک دست امکان پذیره فقط با دوبار لمس کردن و نه فشار دادن دکمه هوم
                      خروجی صدای جک ۳.۵ میلیمتری افزایش یافته و صدا بلندتر به گوش میرسه که بیش از حد لازمه
                      صدای اسپیکر هم افزایش یافته و حتی کیفیت بهتری پیدا کرده با وجود اینکه هنوز مونو هست
                      گوشی بزرگ من که لذت می برم ولی ممکنه بعضی ها هم پشیمون بشن
                      خیلی صیقلی که اگه از قاب استفاده نشه احتمال سر خوردن از دست بسیار زیاده
                      سرعت عملکرد و پاسخ به فرمان کاملاً متناسب با آی اواس ۸ هست و لگ آیفون ۵ اس رو نداره
                      حالت لنداسکیپ بخصوص در میلها و پیامک بسیار کارآمد هست
                      تاچ آی دی بسیار حساس تر از قبل و من با ترای اگین مواجه نشدم
                      رنگ مشکی بسیار جذاب تر و مناز انتخابم راضیم.
                      دوربین جلو تغییر محسوسی نداره اما دوربین پشت با لرزشگیر اپتیکال بسیار عکسهای با کیفیت به خصوص در تاریکی میندازه و من در خودرو دیشب تست کردم
                      اصلاً سنگین نیست به مگس وزنی ۵ اس هم نیست
                      مخلص کلام فوق العاده هست و ۵ اس در مقابلش مث اسباب بازی شده با ارزش ترین تغییر نمایشگر هست که بسیار نزدیک به قاب و دید انسان هست و مثل ۵ اس دارای حاشیه مشکی و پایین تر از پنل دیده نمیشه در مورد باطری هم که بسیار بهتر از ۵ اس هست و راضی کننده.

نظر

فعلاً که لگ و کرش ندیدم
                        خروجی صدای جک ۳.۵ میلیمتری افزایش یافته و صدا بلندتر به گوش میرسه که بیش از حد لازمه
                        صدای اسپیکر هم افزایش یافته و حتی کیفیت بهتری پیدا کرده با وجود اینکه هنوز مونو هست
                        سرعت عملکرد و پاسخ به فرمان کاملاً متناسب با آی اواس ۸ هست و لگ آیفون ۵ اس رو نداره
                        دوربین جلو تغییر محسوسی نداره اما دوربین پشت با لرزشگیر اپتیکال بسیار عکسهای با کیفیت به خصوص در تاریکی میندازه و من در خودرو دیشب تست کردم
                        مخلص کلام فوق العاده هست و ۵ اس در مقابلش مث اسباب بازی شده با ارزش ترین تغییر نمایشگر هست که بسیار نزدیک به قاب و دید انسان هست و مثل ۵ اس دارای حاشیه مشکی و پایین تر از پنل دیده نمیشه در مورد باطری هم که بسیار بهتر از ۵ اس هست و راضی کننده.

جناب ashfa واقعا ازتون ممنونم كه انقد وقت گذاشتيد...كاش همه مثل شما بودن! بزرگترين دلهرم از رم ١٢٨ بود وگرنه به باقيه امكاناتش ايمان دارم كه خيالم راحت شد هم با حرف شما هم از جاهاي ديگه..با حرفاتونم موافقم و قطعي كردين كارمو! فقط ميمونه رنگ كه سليقه اي هست و من بازم گلد رو انتخاب كردم و ايشالا يه ١٢٨ فردا سفارش ميدم ... بازم ممنون

نظر

• دوستان من ایفون 6 پلاس 128 از طریق سایت اپل امریکا برام سفارش دادن و 1 ماه دیگه گفته میرسه -
                          1-فقط وقتی دست اشنامون رسید چه جوری چک کنه که انلاک باشه ؟
                          2-قیمت اخر 1005 $ شده
                          3-مربوط به شرکت t-mobile هست میخواد ببره نمایندگی تی -موبایل چک کنه که انلاک هست یا نه ؟ چون از فروشنده اپل استور پرسیده بودن گفته بود انلاک فکتوری نداریم ! و باید انلاک شدش را بخری
                          4-چون جدیدا از شرکت تی موبایل که گوشی میخری میتونی پول را کامل جلو بدی و بعد از قرارداد ماهانه کم میکنه هم میتونی پول گوشی را اول کمتر بدی و پول گوشی را قسط بندی کنی
                          5-کابل اضافی برای 6 پلاس میخواستم بگیرم توی قسمت استور اپل که رفتم لایتینگ به usb را 2 ستاره زده بود و همه در موردش نوشته بود که کیفیتش خوب نیست --به نظرتون کابلی که توی جعبه هست با کابلی که جدا می فروشه قیمتش فرق میکنه ؟
                          6-میشه پارت نامبر کابل اصلی را بهم بدین
                          7-اگه حضوری از اپل استور خرید کنه اون کابلی که توی سایتش گذاشته با اون کابلی که توی استور میفروشه فرق میکنه ؟
                          8-توی سایت امازون چند تا کابل پیدا کردم که 4 تا ستاره داشت --به نظرتون از امازون خرید کنم یا از اپل استور
                          ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 15-11-2014, 01:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                            دوستان من ایفون 6 پلاس 128 از طریق سایت اپل امریکا برام سفارش دادن و 1 ماه دیگه گفته میرسه -
                            1-فقط وقتی دست اشنامون رسید چه جوری چک کنه که انلاک باشه ؟
                            2-قیمت اخر 1005 $ شده
                            3-مربوط به شرکت t-mobile هست میخواد ببره نمایندگی تی -موبایل چک کنه که انلاک هست یا نه ؟ چون از فروشنده اپل استور پرسیده بودن گفته بود انلاک فکتوری نداریم ! و باید انلاک شدش را بخری
                            4-چون جدیدا از شرکت تی موبایل که گوشی میخری میتونی پول را کامل جلو بدی و بعد از قرارداد ماهانه کم میکنه هم میتونی پول گوشی را اول کمتر بدی و پول گوشی را قسط بندی کنی
                            5-کابل اضافی برای 6 پلاس میخواستم بگیرم توی قسمت استور اپل که رفتم لایتینگ به usb را 2 ستاره زده بود و همه در موردش نوشته بود که کیفیتش خوب نیست --به نظرتون کابلی که توی جعبه هست با کابلی که جدا می فروشه قیمتش فرق میکنه ؟
                            6-میشه پارت نامبر کابل اصلی را بهم بدین
                            7-اگه حضوری از اپل استور خرید کنه اون کابلی که توی سایتش گذاشته با اون کابلی که توی استور میفروشه فرق میکنه ؟
                            8-توی سایت امازون چند تا کابل پیدا کردم که 4 تا ستاره داشت --به نظرتون از امازون خرید کنم یا از اپل استور
                            در امریکا وقتی شما فقط گوشی می خرید به اصطلاح دیوایس اونلی یا کنتراکت فری گوشی آنلاک هست و قابلیت استفاده با هر سیم کارتی رو داره هرچند که اون اپراتور سیم کارت خودش رو هم به شما می ده که می تونید با شارژ کردنش ازش استفاده کنید.
                            کابل ها فرقی با هم نمی کنند آیا برای کابلهای داخل جعبه نظرخواهی شده که بخواهیم مقایسه کنیم ضمانا امتیاز فقط مربوط به کیفیت نیست بلکه به قیمت هم ارتباط داره خرید از اپل استور و یا آمازون فرقی نمی کنه

@shf@

نظر

در امریکا وقتی شما فقط گوشی می خرید به اصطلاح دیوایس اونلی یا کنتراکت فری گوشی آنلاک هست و قابلیت استفاده با هر سیم کارتی رو داره هرچند که اون اپراتور سیم کارت خودش رو هم به شما می ده که می تونید با شارژ کردنش ازش استفاده کنید.
                              کابل ها فرقی با هم نمی کنند آیا برای کابلهای داخل جعبه نظرخواهی شده که بخواهیم مقایسه کنیم ضمانا امتیاز فقط مربوط به کیفیت نیست بلکه به قیمت هم ارتباط داره خرید از اپل استور و یا آمازون فرقی نمی کنه

@shf@

اگه تو سایت اپل را بخونین همه ایراد از کیفیت را گرفته بودن و گفته بودن بعد از چند روز خراب شده و این مورد برای کابل هایی بوده که جداگانه فروخته شده نه اونهایی که توی جعبه اصلی بوده

نظر

فعلاً که لگ و کرش ندیدم

جناب ashfa سلام...وقتتون بخير...بالاخره دوستم از دوبي پلاس اورده...صبح قراره برم بگيرم! براي بار اخر يه مشورت ميخواستم...بعد از چند روزه ديگه كه با گوشي كار كردين مشكلي نداشتين؟ ودر كل به نظرتون ٦٤ بگيرم يا ١٢٨؟ ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X