اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در استفاده از اینترنت (همراه اول) اپل روی لپ تاپ با Personal Hotspot

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در استفاده از اینترنت (همراه اول) اپل روی لپ تاپ با Personal Hotspot

سلام دوستان عزیز.
    به مشکلی برخوردم که خیلی آزار دهنده اس.
    قبل عید بود که یه طرح اینترنت همراه اول زدم و بخوبی و با سرعت بالا (3G) ازش استفاده می کردم.بعدش که سرچ کردم فهمیدم با تنظیمات Personal Hotspot میشه از اینترنت گوشی روی لپ تاپ استفاده کرد.محل کارم بیرون شهره و اینجا اینترنت نداریم بنابراین از این روش استفاده کردم.
    خلاصه تنظیماتش رو انجام دادم و بخوبی روی لپ تاپ از اینترنت گوشی استفاده می کردم تا اینکه یه روز دیگه اینترنت وصل نشد.یعنی در واقع سرعت اینترنت روی لپ تاپ به اندازه ای کند شد که اصلا هیچ چیزی رو باز نمی کرد.
    الانم همینطوره.اینترنت گوشی با کابل به لپ تاپ وصل میشه اما خیلی کنده و عملا هیچ چیزی رو باز نمی کنه.
    ضمن اینکه همین الان روی گوشی با سرعت خیلی بالا دارم از اینترنت استفاده می کنم و طرح دارم هنوز.
    ممنون میشم دوستان برای حل مشکل کمک کنند.

نوشته اصلی توسط ali.gh_architec
    سلام دوستان عزیز.
    به مشکلی برخوردم که خیلی آزار دهنده اس.
    قبل عید بود که یه طرح اینترنت همراه اول زدم و بخوبی و با سرعت بالا (3G) ازش استفاده می کردم.بعدش که سرچ کردم فهمیدم با تنظیمات Personal Hotspot میشه از اینترنت گوشی روی لپ تاپ استفاده کرد.محل کارم بیرون شهره و اینجا اینترنت نداریم بنابراین از این روش استفاده کردم.
    خلاصه تنظیماتش رو انجام دادم و بخوبی روی لپ تاپ از اینترنت گوشی استفاده می کردم تا اینکه یه روز دیگه اینترنت وصل نشد.یعنی در واقع سرعت اینترنت روی لپ تاپ به اندازه ای کند شد که اصلا هیچ چیزی رو باز نمی کرد.
    الانم همینطوره.اینترنت گوشی با کابل به لپ تاپ وصل میشه اما خیلی کنده و عملا هیچ چیزی رو باز نمی کنه.
    ضمن اینکه همین الان روی گوشی با سرعت خیلی بالا دارم از اینترنت استفاده می کنم و طرح دارم هنوز.
    ممنون میشم دوستان برای حل مشکل کمک کنند.
    هم میتونه مشکل از لپ تاپتون باشه "ویروسی چیزی "
    و هم اینکه تنظیمات شبکه گوشی کمی خنگ شده باشه
    پیشنهدم برای اولین اقدام ریست کردن تنطیمات شبکه در گوشی هستش بدین صورت که:
    settings>>general>>reset>> RESET NETWORK SETTINGS

نظر

صبر کنید ..
    X