اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اکتیو کردن گوشی بعد از ریستور کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اکتیو کردن گوشی بعد از ریستور کردن

سلام به همه عزیزان
    من با توجه به نظر اپل برای ارتقا ورژن سیستم عامل از 9 به 10 گوشی را بوسیله ایتیونز ریستور کردم ولی قبل از این کار تمام نکات را از قبیل خاموش کردن گزینه find my iPhone رعایت کردم و بکاپ گرفتم و بقیه کارها حالا گوشی امده بالا ازم Apple id & Password می خواد من هم اونا رو میدونم حتی تو مثالشم زده که (g****@gmail.com) که منم دقیقا" همینه ایمیلم ولی میزنم میگه با این اپل ایدی نمیتونم گوشی را باز کنم در صورتی که من Apple id دیگه ای ندارم
    کارهایی که انجام دادم عبارتند از:
    1.عوض کردن رمز Apple id
    2.اتصال به وی پی ان قبل از وارد کردن Apple id & password
    3.حذف دیوایس از icloud
    4.تماس با اپل در امریکا
    5.اتصال به اینترنت خط که البته ارور اینکه به سرور نمی تونست وصل بشه رو میداد و تنونستم با نت خط وصل شم با ایرانسل و رایتل هم تست شد
    6.تو سایت imei checker هم زدم اونجا فقط زده find my iphonr is ON بقیه یعنی icloud و blocklist اکی هست و زده clean
    7.بردن به علاِیدین و پاساژ موبایل و اپل اسنور های مختلف

این رو هم میدونم که برای حذف icloud الان نزدیک به 1 میلیون میگیرن ولی این برای کسی که Apple id یادش نیست ولی من میدونم

حالا ممنون میشم اگه ازدوستان راهی به ذهنشون میرسه منو راهنمایی کنن

یا حق

چندین دلیل میتونه داشته باشه. ولی بطور کوتاه اگر میخواین مطمئن باشید ایمل همون ایمیلی هست که میزنین یه سرویس هست که ایمیل اپل آی دی رو بهتون میده.
    وِیژه - اطلاعات iCloud ID - 160,000تومان - فروشگاه آنلاک رسمی آیفون و سامسونگ در ایران

نظر

صبر کنید ..
    X