اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وای فای

سلام.
    3 روزه گوشیم به وای فای وصله ولی هیچ گونه سرچ نمیتونم انجام بدم. ولی با تلگرام و کاکائوتاک میتونم کار کنم. با بقیه ی دیوایس ها امتحان کردم مشکلی ندارن. با PC بدون هیچ مشکلی وصل میشه. با اندروید هیچ مشکلی نداره. ولی سوال من اینه که وقتی تلگرام و اینارو میتونم وصل شم برای چی نمیتونم توی سفری یا حتی گوگل سرچ کنم؟ ایمیل هام رو نمیتونم سرچ کنم. به وییی پی متصل نمیشه.
    لازم به ذکره که من ریستور نتورک هم انجام دادم ولی مشکل رفع نشد. حجم گوشیم هم مشکل نداره و تنظیمات V هم مشکلی نداره. به مخابرات هم زنگ زدم ولی گفتن تنظیمات مودم اشکالی نداره و باید تنظیماتDivice چک شه.
    خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنونم

سلام
    منم مشکلی شبیه ایشون دارم
    گوشیم هم به وای فای هم به نت خطم وصله ولی هیچ برنامه ای رو نمیتونم نصب کنم و دانلود یا آبدیت کنم . فقط واتس آپ و تلگرام رو تونستم نصب کنم و برای اونها پیغام میاد و مشکل نتی ندارم ولی واقعا نمیدونم چرا نمی تونم هیچ برنامه ای رو ، رو گوشیم نصب کنم از اپل استور هم میگیرم که نمیشه . فقط داره میچرخه و شارژ باتری رو خالی میکنه ولی هیچ کار دیگه ای نمیکنه .
    علتش چی میتونه باشه؟ گوشیم 5s است

نظر

نوشته اصلی توسط such lee نمایش پست ها
      سلام.
      3 روزه گوشیم به وای فای وصله ولی هیچ گونه سرچ نمیتونم انجام بدم. ولی با تلگرام و کاکائوتاک میتونم کار کنم. با بقیه ی دیوایس ها امتحان کردم مشکلی ندارن. با PC بدون هیچ مشکلی وصل میشه. با اندروید هیچ مشکلی نداره. ولی سوال من اینه که وقتی تلگرام و اینارو میتونم وصل شم برای چی نمیتونم توی سفری یا حتی گوگل سرچ کنم؟ ایمیل هام رو نمیتونم سرچ کنم. به وییی پی متصل نمیشه.
      لازم به ذکره که من ریستور نتورک هم انجام دادم ولی مشکل رفع نشد. حجم گوشیم هم مشکل نداره و تنظیمات V هم مشکلی نداره. به مخابرات هم زنگ زدم ولی گفتن تنظیمات مودم اشکالی نداره و باید تنظیماتDivice چک شه.
      خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنونم
      برای گوشی شما ابتدا با اندروید محدوده مورد نظر را سرچ کنید و ببینید گه چند وای فای را سرچ میکنه و میارد اگه روی آیفون همون تعداد آورد که مشکل نرم افزاریه اگه ضعیف عمل نکرد وسالم بود و عمل reset network را انجام دادی و جواب نداد به کل گوشی باید restore بشه تا حل بشه مشکلش برای سوالات به ایمیل ما پیغام بفرستید و سوالات را مطرح کنید: computer_kian@yahoo.com

نظر

برنامه هارو خودتون بااپل آیدی خودتون ساخته اید اگر نه که باد به کل پاک بشه با اپل آیدی خودتون نصب کنید اگرم نه باید به همونجا که برنامه ههاتون نصب کردید مراجعه کنید اگر می تونید تصویر مشکلتون را به ایمیل ما ارسال کنید : computer_kian@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
        X