اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش و روشن شدن آیفون 5s و گیر کردن روی لوگوی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش و روشن شدن آیفون 5s و گیر کردن روی لوگوی اپل

سلام گوشی من Ios 8.1 بود جیلبریککرده بودم چند بار با مشکل مواجه میشد مثلا وست بازی کرش می کرد امروز هر اس ام اس رو باز می کردم دایره آبی کنارش نمیرفت خواستم روشن خاموش کنم درست شه که خاموش کردم و روشنش کردم دیگه بالا نمیومد لوگو اپل رو میاره اما بعدش خواموش میشه زنگ هم میزنم به گوشی نمیگه خاموشه زنگ میخوره !!
    rebot کردم
    بردم به حالات dfu
    خواستم با safe mode باز کنم که دکمه volum + می گیری اما باز بالا نیومد
    از یه تعمیرکار پرسیدم گفت اگه باتریت 2 ساله کار میکنه احتمالا خراب شده
    اما هنوز ریستور نکردم چون اطلاعات توش برام مهمه
    ifun box هم نشون میده که وصل حتی عکس ها رو هم تعداد نشون میده اما هیچی رو باز نمیکنه
    حالا 2 گزینه دارم
    ارزش داره بدم تعمیر کار باز کنه باتریشو عوض کنه یا خودم ریستورش کنم اطلاعات مهمو بیخیال شم ببینم درست میشه یا نه ؟
    و نظره دیگه ای دارید ؟
    منظورم از خاموش و روشن شدن همون لوگو اپل و گرنه کانل روشن نمیشه مثلا میزارمش یه گوشه خودش 1000 بار میره رو لوگو اپل و خاموش میشه شارژشم 100% احتمالا تا صبح این کارش باشه

سلام احتمال نرم افزاري بودن مشكل زياده (با توجه به جيلبريك بودن)
    بنظرم تا مطمئن نشديد سخت افزاريه ارزش باز شدن گوشي رو به هيچ وجه نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      سلام احتمال نرم افزاري بودن مشكل زياده (با توجه به جيلبريك بودن)
      بنظرم تا مطمئن نشديد سخت افزاريه ارزش باز شدن گوشي رو به هيچ وجه نداره

ممنون گیر کردم به خدا آخه بدیش اینه وصل میشه با ifunbox ibackup اینا فایل ها رو میبینم اما نمیتونم export کنم به خاطر همین احساس می کنم سخت افزاریه
      تا الان هزار بار خود به خود رفته رو آرم اپل میره وصلشم میکنم به pc وقتی میره رو آرم اپل وصل میشه همه چیز رو شناسای میکنه اما یه هو صفحه خاموش میشه ارتباطش با pc ]م قطع میشه
      ویرایش توسط syst3m1371 : https://i-phone.ir/forums/member/110165-syst3m1371 در ساعت 27-10-2015, 10:58 PM

نظر

به نظرتون این مطلب چقدر معتر هست ؟ چون مقدار FullChargeCapacity خیلی پایین تر از DesignCapacity است مال من مقدار FullChargeCapacity 1350 و 1500 DesignCapacity است

این نرم افزار برای هر دو سیستم عامل مک و ویندوز قابل دانلود است. به محض اینکه آیفون خود را به سیستمی که دارای این نرم افزار است متصل کنید، اطلاعات دستگاه شما را به صورت خودکار شناسایی و به شما نشان می دهد. با انتخاب دستگاه خود و کلیک روی گزینه More Information ، می توانید اطلاعات زیادی در مورد باطری دستگاه خود به دست آورید. اگر مقدار FullChargeCapacity خیلی پایین تر از DesignCapacity است، به این معنی است که باطری دستگاه شما باید تعویض شود. به یاد داشته باشید که باطری های لیتیومی بعد از ۵۰۰ ساعت شارژ شدن، ۲۰ درصد از توانایی خود را از دست می دهند.

نظر

نوشته اصلی توسط syst3m1371 نمایش پست ها
          ممنون گیر کردم به خدا آخه بدیش اینه وصل میشه با ifunbox ibackup اینا فایل ها رو میبینم اما نمیتونم export کنم به خاطر همین احساس می کنم سخت افزاریه
          فكر نكنم اين حالت دليل صد در صد بر سخت افزاري بودن مشكل باشه

نظر

یعنی تو این انجمن کسی دیگه ای نیست کمکمون کنه ؟

نظر

به احتمال زیاد نرم افزاریه و با ریستور درست میشه.
              گوشی ریبوت میشه یا رو respring loop گیر کرده؟ سعی کنید با هوم و پاور هارد ریبوت کنید و ولوم رو نگه دارید تا روشن شه.
              چه توییک هایی نصب کردید؟
              از طریق ssh دسرسی دارید؟(openssh نصب کردید؟)
              با ifunbox هیچ تغییری نمیتونید بدید؟
              ایتونز دقیقا کی گوشی رو میشناسه؟ وقتی لوگو میره گوشی رو میشناسه؟
              چه مدت روی لوگو میمونه؟

نظر

گوشیتون ایراد سخت افزاری نداره به احتمال 99.9%
                ایراد به خاطر همون جیلبریکه، ریستور بفرمایید مطمئنا ایراد برطرف میشه
                گوشی رو نندازید زیر دست تعمیرکارایی که حتی اپل رو از نزدیک ندیدن و سر یه همچین موضوعی تشخیص خنده دار تعویض باتری رو میدن
                نگران نباشید
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

مکشل حل شد از جیلبریک بود ریستور کردم درست شد !! اما هرچی عکس اطلاعات داشتم پرید !!

نظر

همینطور که جیلبریک میتونه امکانات خیلی جالب و بالایی در اختیاریون بزاره،میتونه برای نرم افزار گوشیتون خطرساز هم بشه
                    باید با دقت از تویک ها استفاده بفرمایید

- - - - - - - - - -

همینطور که جیلبریک میتونه امکانات خیلی جالب و بالایی در اختیاریون بزاره،میتونه برای نرم افزار گوشیتون خطرساز هم بشه

.

نظر

.

نظر

سعي كنيد موقعي كه جيلبريك هستيد زود به زود بكاپ بگيريد با آيتونز مخصوصاً قبل از نصب توييك هاي جديد كه اعتماد زيادي بهشون نيست
                        بكاپ آي كلود هم نداريد؟

نظر

خاموش و روشن شدن آیفون 5s و گیر کردن روی لوگوی اپل

........
                          ویرایش توسط hos_esf1 : https://i-phone.ir/forums/member/37703-hos_esf1 در ساعت 29-10-2015, 11:33 AM

نظر

سلام. گوشی من(iphon 5s)هم تا آرم بالا میاد و بعد خاموش میشه.در ضمن پسوورد اپل ایدی و فراموش کردم که بخوام ریستور کنم.لطفا کمک کنید؟!

نظر

نوشته اصلی توسط mohamadreza9232 نمایش پست ها
                              سلام. گوشی من(iphon 5s)هم تا آرم بالا میاد و بعد خاموش میشه.در ضمن پسوورد اپل ایدی و فراموش کردم که بخوام ریستور کنم.لطفا کمک کنید؟!

اگر در روز های آخر پیام storage almost full رو میداده احتمالا پر شده که راه حلش آپ دیت یا ریستور ه ( که پسورد رو نداری )
                              اگر مطمئنی که فضا ی خالی داشتی مشکل سخت افزاریه
                              میتونی با مراجعه به دفتر جهت بررسی اقدام کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X